۷ محصول آرایشی و بهداشتی که هر دختری باید آن را داشته باشد

7 محصول آرایشی و بهداشتی که هر دختری باید آن را داشته باشد

7 محصول آرایشی و بهداشتی که هر دختری باید آن را داشته باشد
نظافت یکی از مهم ترین نکاتی است که باید با کمک یکسری محصولات آن را رعایت کنیم .
در این جا من لیستی از۷ محصول که باید هرکدام از ما آنها را داشته آوردم با آنها آشنا شوید .

۱.کره بدن
اولین و مهمترین قدم نگه داری و نظافت از بدن است که باعث لطافت و نرمی پوست می شود.کره بدن یک محصول قوی و و مشابه کرم های بدن سنتی است که باعث رفع خشکی پوست بدن مثل زانو ٫ ساق پا و زانو می شود.برای نتیجه بهتر از آن بعد از حمام یا دوش استفاده کنید .پوست گرم شما به راحتی این کره را می نوشد×

۲. دئودورانت خوب (اسپری مخصوص جلوگیری از بوی عرق )
یک محصول واقعا ضروری که هر دختری باید هر روز و به طور منظم استفاده کند.خیلی از ما شاید پوست حساسی داشته باشیم در خرید آن دقت کنید اگر بعد از استفاده دچار سوزش ٫ خارش و خشکی شدید استفاده نکنید .

۳.تمیز کننده
یک تمیز کننده خوب نباید باعث خشکی و سفتی پوست شما شود. تمیز کننده باعث شستن ناحیه خارجی منافذ پوست می شود.

۴.مرطوب کننده
و دوباره مرطوب کننده یکی از موارد مهم است اما متاسفانه خیلی از خانم ها نسبت به استفاده از آن بی اهمیت هستند. نیازی به هزینه زیادی نیست ! اگه پوست خیلی خشک یا چربی دارید باید از مرطوب کننده استفاده کنید و استفاده مداوم از آن باعث صافی و نرمی پوست می شود.

۵.کرم چشم
پوست اطراف چشم شما بسیار متفاوت با دیگر قسمت های پوست صورت است.آن بسیار ظریف٫ حساس و در واقع به سرعت چروک می شود.در واقع بهترین سن برای شروع استفاده از کرم دور چشم از ۲۰ سالگی هست باعث می شه زمانی که به سن بالاتر رسیدند چروک کمتری داشته باشند

۶.خط چشم
یک خط چشم خوب کلید اصلی در آرایشی است ٫ همیشه قبل از خریدن آن را تست کنید. خط چشم های ارزان معمولا خوب کشیده نمی شوند . شما به خط چشمی نرم و مخملی نیاز دارید که به راحتی کشیده شود در طول روز از خط چشم که تن قهوه ای دارد استفاده کنید .خط چشم مشکی خیلی خشن است و زیاد جالب نیست و برای مکان هایی که نور کمی دارد بهتره استفاده شود.

۷.لب و گونه
این قسمت یکی از ساده ترین مرحله  آرایش است که شما باید ماهرانه از پودر گونه بر روی استخوان گونه استفاده کنید که بهتره هما هنگی با رژ لب شما داشته باشد .

تهیه و ترجمه اختصاصی : Be3t.com

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0