۳ نکته آرایشی مهم برای گرفتن عکس عروسی

3 نکته آرایشی مهم برای گرفتن عکس عروسی

3 نکته آرایشی مهم برای گرفتن عکس عروسی    شب عروسی مهم ترین شب زندگی هر کسی میباشد همه چیز باید بهترین باشد لباس – آرایش – موزیک – غذا – پذیرایی – و………..بعد از مدتی همه چیز فراموش میشود و تنها چیزی که باقی می ماند عکس های عروسی است پس چکار کنیم که تنها یادگار شب عروسی بهترین باشد . با رعایت این نکات میتوانید عکس های زیباتری داشته باشید .

۱ – از کرم ضد آفتاب استفاده نکنید حتی مطمئن شوید که کرم مرطوب کننده و کرم پودری که مصرف میکنید حاوی ماده ضد آفتاب نباشد زیرا این ماده در مقابل نور پروژکتورها و فلاش دوربین مثل نور خورشید عمل میکند و نور آنها را به طرف خودشان منعکس میکند در نتیجه صورت شما در عکس سفید گچی و بی روح به نظر می آید .

۲ – حتمأ زیر کرم پودر کرم مخصوص پایه ( پرایم ) را بزنید تا نا صافی ها و منافذ پوست را بپوشاند و کرم پودر روی آن خوب بخوابد سپس روی کرم پودر از پودر صورت استفاده کنید تا پوست تان در عکس هایی که از نزدیک گرفته میشود صاف و یکد ست باشد .

۳ – اگر می خواهید عکس های سیاه و سفید بگیرید یادتان باشد که روژ گونه تیره نزنید زیرا گونه های شما در عکس ها طوسی به نظر می آیند باید از روژ گونه هایی که به رنگ طبیعی هستند و رنگ آنها نزدیک به رنگ پوست خودتان است استفاده کنید .

بانوان

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0