۸ رژ لب محبوب سلبریتی ها کدامند؟

۸ رژ لب محبوب سلبریتی ها کدامند؟

این روزها هیاهوی سلبریتی ها در سرتا سر دنیا به دلیل سبک آرایش و لباس های انتخابی شان بسیار بیشتر از سالهای گذشته است. بسیاری از خوانندگان مجله اینترنتی موتن رو تمایل دارند تا در مورد رژ لب محبوب سلبریتی ها بیشتر بدانند. شاید یکی از دلایل مهم این امر گسترش شدید شبکه های اجتماعی در سرتاسر دنیاست که اهمیت و شدت این موضوع را دو چندان کرده است. توجه ویژه سلبریتی ها  به رژلب همیشه اهمیت ویژه ای داشته است تا بهترین انتخاب موجود در بازار را برای میکاپ خود انتخاب کنند. به همین جهت در این مقاله به معرفی رژ لب محبوب سلبریتی ها پرداختیم. قبل از مطالعه این مقاله پیشنهاد میکنم حتما مقاله های مرتبط با رژ لب را مطالعه فرمایید.

مطالعه بیشتر: رژلب جامد و همه چیز که باید درباره آن بدانید

رژلب محبوب اما استون

این بازیگر مشهور همیشه در انتخاب رژ لب های خود بیشترین دقت را دارد و اکثر مواقع از رژ لب رولون برای حضور در مجالس هنری استفاده می کند. این محصول هم اکنون در فروشگاه اینترنتی مو تن رو موجود است.

رژلب محبوب
رژلب

خرید رژلب رولون

 رژلب محبوب میشل ویلیامز

رنگ رژ لب سلبریتی ها همیشه به طرز چشمگیری در میان سایر آرایش آنها خودنمایی می کند و بهمین دلیل انتخاب رژلب مناسب برای سلبریتی ها بسیار مهم است. سال ۲۰۱۸ میشل ویلیامز با رژ لب لانکوم که یکی از جدیدترین و بروزترین رژ لب های تولیدی این شرکت است در مراسم فرش قرمز اسکار نمایان شد.

رژلب محبوب
رژلب

رژلب محبوب ریحانا

خواننده مشهور جهانی این روزها به سمت برند اوریفلیم و خصوصا رژ لب این برند گرایش زیادی پیدا کرده است و در بسیاری از مجالس و مهمانی های ویژه از این برند رژلب استفاده می کند.خوشبختانه این رژ لب محبوب سلبریتی ها هم اکنون در فروشگاه اینترنتی موتن رو موجود است.

خرید رژلب اوریفلیم 

مطالعه بیشتر: ۱۰ رژلب برتر که همه به  آنها عشق می ورزند.

رژلب
رژلب محبوب

 رژلب محبوب تیلور سوییفت

میکاپ آرتیست تیلور سوییفت امسال برای شرکت او  در کنسرت های اخیر موسیقی این خواننده محبوب از رژ لب فرانسوی لورآل استفاده کرد. رژ لب محبوب سلبریتی ها غالبا به دلیل ماندگاری و زیبایی خاص خود مورد استقبال بسیاری از آنان است.

خرید رژلب لورآل

رژلب
رژلب محبوب

مطالعه بیشتر: ۸ اشتباه در زدن رژلب

 رژلب محبوب آنجلینا جولی

اگرچه آنجلینا جولی در سالهای اخیر به علت بالاتر رفتن سن جذابیت گذشته را ندارد اما هنوز هم لب های وی منحصربفرد ترین در میان سلبریتی هاست و اهمیت وی در انتخاب رژ لب هایش مورد توجه همگان است. رژ لب محبوب این سبریتی توانا برند مشهور مک است.

خرید رژلب مک

رژلب
رژلب محبوب

 رژلب محبوب مگان مارکل

در جشن ازدواج مگان مارکل با شاهزاده هری آرایش ساده و لباس ساده این سلبریتی نکته ای بود که وی را از همگان متمایز میکرد به گونه ای که تقریبا آرایش همه مهمانان از وی بیشتر بود اما نکته ای که در میان آرایش ساده او به چشم میخورد رژ لب زیبا و طبیعی او بود که از خاص بودن برند شنل نشات می گرفت.

رژلب
رژلب محبوب

مطالعه بیشتر: ۱۷ عطر محبوب از دید سلبریتی ها

 رژلب محبوب آیشواریا رای

بازیگر محبوب هندی که با سبک های زیبای آرایشی و بازی فوق العاده ی خود، علاوه بر هند، در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. این بازیگر محبوب معمولا از برند بورژوا برای انتخاب رژ لب های خود استفاده می کند. دلیل این موضوع به نقل از خود وی در مجله زیبایی زنان هندوستان کیفیت بالای این محصولات است.

خرید رژلب بورژوا

رژلب محبوب
رژلب محبوب

 رژلب محبوب اسکارلت جوهانسون

این بازیگر خوش پوش آمریکایی اخیرا در بسیاری از تبلیغات برند میبلین حضور داشته که نشان از علاقه وی به سمت این برند است. رنگ خوش رژ لب های این سلبریتی در هنگام حضور در جشنواره اسکار مورد توجه بسیاری از دوستان و همراهان وی بود.

خرید رژلب میبلین

رژلب محبوب
رژلب محبوب

جمع بندی:

باتوجه به درخواست و اهمیت برندهای محبوب رژلب از دید سلبریتی ها در این مقاله به برسی رژلب های محبوب سلبریتی ها پرداختیم. امید است با ارائه نظرات خود ما را در مسیر زیبایی یاری کنید.

نویسنده: نجمه باقدرت

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0