۱۲ آذر: روز هدیه دادن

۱۲ آذر: روز هدیه دادن

روز هدیه دادن یا به عبارت بهتر، روز “یک هدیه درست کن” یا “make a gift day”، یک جشن سالیانه است که در روز ۳ دسامبر یا ۱۲ آذر در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می شود. هدیه همیشه خاص است؛ چه برای کسی که آن را دریافت می کند و چه برای کسی که هدیه را می دهد. در واقع این روز، بیشتر روزی است که آن هدیه را خودتان درست کنید و دست رنج خودتان باشد.

کادو های دست ساز، معمولا ارزش بیشتری دارند و بیان گر علاقه، توجه و عشق به طرف مقابل می باشند. بنابراین می توانید برای کسانی که خیلی دوستشان دارید، هدیه ای درست کنید که با ایده و خلاقیت خودتان باشد. روز “یک هدیه درست کن” روز به خصوصی است که در آن به کسانی که دوستشان دارید، با هدیه دادن، علاقه خود را نشان دهید.

[megadesc]برایان تریسی می گوید: “بهترین هدیه ای که می توانید به دیگران بدهید، هدیه ای است که با عشق بدون قید و شرط باشد.”[/megadesc]

بسته مراقبت از پوست

خرید بسته مراقبت از پوست

تاریخچه روز هدیه دادن

اصالت، تاریخچه و بنیان گذار روز هدیه دادن، به طور دقیق مشخص نیست. از آن جایی که دسامبر، ماه مناسبت ها و جشن های مختلف جهانی است، روز هدیه دادن نیز در این ماه قرار گرفته است. هدیه، نوع دیگری از ابراز عشق و احساسات یک فرد نسبت به دیگری است. حسی غیر قابل توصیف برای کسی که کاغذ کادو را باز می کند در هیچ چیز دیگری آن قدرنمایان نیست. کادو نشان دهنده این است که چقدر آن فرد برای شما اهمیت دارد.

مطالعه بیشتر: راهنمای انتخاب بهترین هدیه

جشن این روز نیز، بسیار خاص است، چرا که شما دارید یک هدیه را با تمام استعداد و سلیقه شخصی خودتان برای یک نفر دیگر درست می کنید. گاهی اوقات ما فراموش می کنیم به کسانی که دوستشان داریم در مناسبت های خاص خودشان کادو دهیم، بنابراین می توانیم در این روز جبران کنیم؛ مناسبت هایی مانند روز تولد یا جشن عروسی. دادن هدیه در روز هایی مثل روز ولنتاین، روز دوستی یا سال نو و غیره نیز، بسیار لذت بخش است همان گونه که دریافت هدیه در این روزها بسیارهیجان انگیز می باشد. البته، کسانی در به یاد آوردن مناسبت های خاص، خوب هستند نیز، می توانند از این روز به خوبی برای خوشحال کردن دیگران استفاده کنند.

[megadesc]در این روز خاص، به عزیزان خود هدیه بدهید تا آن ها را خوشحال کنید.[/megadesc]

چگونه روز هدیه دادن را جشن بگیریم؟

بهترین راه برای جشن گرفتن روز” یک هدیه درست کن” این است که کادو دست ساز درست کنید. می توانید با گشتن در سایت های مختلف مثل پینترست “pinterest” ایده بگیرید. راجع به درست کردن کادو های دست ساز، ویدئو ببینید و بیشتر یاد بگیرید. لوازم اولیه برای ساخت کادو را در تهییه کنید و دست به کار شوید. از قوه تخیل و خلاقیت خود در این روز خاص، به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

قرار نیست چیزی که هدیه می دهید حتماً خیلی گران قیمت باشد. هر چیزی مانند کارت هدیه، عروسک های دست ساز، نقاشی، بافتنی، مجسمه و چیزهایی از این قبیل برای هدیه دادن در این روز خاص جذاب هستند. شما حتی می توانید برای کسانی که عاشق لوازم آرایش هستند، لوازم آرایش خانگی درست کنید که بعید است این مورد به ذهن کمتر کسی برسد. در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، طرز تهیه ریمل خانگی و بالم لب خانگی را آموزش داده ایم.

 

روز هدیه دادن در موتن رو

اگر می خواهید عزیزان خود را خوشحال کنید ولی وقت کافی برای درست کردن هدیه ندارید، اصلاً نگران نباشید چرا که فروشگاه اینترنتی مو تن رو، همه چیز را برای شما آسان کرده است. شما می توانید با استفاده از پَک های کادویی مو تن رو، هدیه دلخواه خود را درست کنید. فقط کافی است نوع جنسیت، سن و سال و حدود قیمت را مشخص کنید تا بهترین پیشنهاد ها برای شما نشان داده شود. بعد از آن شما می توانید بر طبق سلیقه شخصی خودتان، محصولات را انتخاب کنید و در بسته بندی دلخواه بگذارید تا برایتان ارسال شود. فراموش نکنید که می توانید از کادو های خود عکس بگیرید و آن ها را در بخش شبکه اجتماعی زیبایی مو تن رو به اشتراک بگذارید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0