۱۰ مدل آرایش مگان مارکل در طول زمان

۱۰ مدل آرایش مگان مارکل در طول زمان

مگان مارکل  به عنوان یکی از اعضای جدید خانواده سلطنتی این روزها بسیار بیشتر از عروس اول خانواده سلطنتی کیت میدلتون مورد توجه همگان قرار گرفته است. مگان همیشه به آرایش صورت و آرایش موهای خود در عین سادگی و زیبایی اهمیت ویژه ای قائل بوده است، چه در دوران قبل از ازدواج و  چه زمانیکه بازیگری مشهور بود و چه اکنون. اگرچه بعد از ازدواج به دلیل قوانین خاص دربار سلطنتی انگلیس محدودیت های بیشتری در پوشش لباس و آرایش دارد و نمی تواند همه نوع لباس بپوشد اما با این حال بسیار شیک پوش و جذاب است.


پیشنهاد نویسنده: معرفی ماسک ضدجوش و ماسک تخم مرغ


مگان مارکل

مگان مارکل، زیبایی طبیعی خود را در آغوش گرفته و به نظر می رسد سعی در آرایش طبیعی و انتشار آن دارد. برخلاف بسیاری از هنرپیشه ها مانند اسکارلت جوهانسون که به خوش آرایش ترین هنرپیشه معروف شد، مگان مارکل با نمایش زیبایی طبیعی خود این موضوع را در روز عروسی اش، زمانیکه با پوشش ساده و بدون آرایش در میان تمام مهمانانی که بسیار به ظاهر خود رسیده بودند ظاهر شد به طور کامل نشان داد.

آرایش مگان مارکل

اگر به مدل کلی آرایش های مگان مارکل هم توجه کنید سادگی را در سبک آرایشی وی مشاهده خواهید کرد.در صورتیکه قصد خرید محصولات آرایشی زیبا و مقرون به صرفه دارید، می توانید فروشگاه اینترنتی مو تن رو را هم در گزینه های خرید خود بگنجانید. گرچه او به عنوان مسن ترین عروس خاندان سلطنتی شناخته می شود اما این موضوع از اعتماد به نفس و جذابیت او به هیچ عنوان کم نکرده و ظاهر او همیشه برای همگان جذاب بوده است. جالب است بدانید که مدل بینی مگان مارکل برای اکثر افراد در سراسر جهان جالب بوده و حتی بسیاری افراد به دنبال عمل زیبایی شبیه وی هستند.

آرایش مگان مارکل

مگان مارکل

عروس سلطنتی

مگان مارکل


پیشنهاد نویسنده: معرفی عطر ژک ساف


Meghan Markle

مگان مارکل

برندهای آرایشی مگان مارکل

از برندهای آرایشی محبوب مگان مارکلT می توان به وسایل آرایشی مک و لورال اشاره کرد. او تقریبا در بیشتر موارد از رنگ مو لورال برای رنگ موهای خود استفاده می کند و از کرم پودر مک برای پوشاندن لک های صورتش بهره می برد.با ما همراه باشید تا در ادامه مدل های آرایش مگان مارکل را ببینید.

megan markle


پیشنهاد نویسنده: معرفی کرم ضد آفتاب برتر


آرایش مگان مارکل

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید، و متوجه شده باشید که همیشه آرایش های ساده، بسیار شیک تر و با کلاس تر از آرایش های تند و جیغ می باشد.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0