کرم پودر مناسب برای پوست سبزه، سفید یا گندمی

کرم پودر مناسب برای پوست سبزه، سفید یا گندمی

انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست سبزه، سفید یا گندمی یکی از چالش هایی است که معمولا بانوان در رابطه با خرید کرم پودر متناسب با رنگ پوست خود با آن درگیر هستند. در واقع شما برای آن که زیبا تر و جذاب تر به نظر برسید باید کرم پودر مناسب پوست خودتان را انتخاب نمایید. کرم پودر مناسب پوست سبزه هیچ گاه برای رنگ پوست های دیگر مناسب نخواهد بود و این موضوع همچنین برای کرم پودر مناسب پوست های دیگر هم نیز صدق خواهد کرد در نتیجه همواره باید انتخاب درستی داشته و مطابق رنگ پوست خود از کرم پودر مناسب استفاده نمایید. نکاتی که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت به شما در انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست گندمی، سفید یا پوست سبزه کمک خواهد کرد.

چگونه کرم پودر متناسب با رنگ پوست انتخاب کنیم؟

بهترین روش برای انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست سبزه، سفید یا گندمی این است که تا جای ممکن شبیه به تناژ پوست خود انتخاب نمایید. سعی کنید از رنگ هایی که کاملا برای رنگ پوست شما غیر طبیعی هستند پرهیز کنید.

پیش از اینکه تصمیم به خرید یک کرم پودر مناسب بگیرید، ابتدا کرم پودر را بر روی دست خود امتحان نمایید. به صورت کلی در انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست سفید، گندمی یا سبزه ۳ نوع رنگ در نظر گرفته می شود:

  • رنگ خنک، به این معنا است که تناژ پوست شما بیشتر تمایل به رنگ آبی، قرمز یا صورتی دارد.
  • رنگ گرم، به این معنا است که پوست شما بیشتر تمایل به رنگ طلایی، زرد یا رنگ هلویی دارد.
  • رنگ طبیعی یا خنثی، به این معنی است که رنگ پوست شما ترکیبی از رنگ خنک و رنگ گرم است.

شما با توجه به رنگ پوست خود می توانید کرم پودر متناسب با رنگ پوست سبزه، کرم پودر مناسب پوست سفید و کرم پودر مناسب پوست گندمی را انتخاب نمایید.


پیشنهاد نویسنده : آشنایی با کرم پودر استی لادر ؛ کرم پودر معروف ماکزیمم کاور


تناژ رنگ پوست و کرم پودر

همان طور که می دانید شما برای شروع و تکمیل آرایش خود نیاز به انتخاب یک کرم پودر مناسب برای پوست خود دارید. در واقع کرم پودر مناسب پوست سبزه با کرم پودر مناسب پوست سفید و کرم پودر مناسب پوست گندمی کاملا متفاوت است و عدم استفاده درست و به جا از کرم پودر مناسب سبب غیر عادی به نظر رسیدن چهره و آرایش شما با هر رنگ پوستی خواهد شد.

به همین علت شما قبل از انتخاب و خرید کرم پودر مناسب، باید رنگ پوست خود را به درستی درک نمایید. رنگ پوست شما بسته به ژنتیک و شرایط محیطی است، که در آن زندگی می‌کنید.

به عنوان مثال اگر شما مدت زمان زیادی را در زیر آفتاب سپری نمایید رنگ پوست شما به سبزه تغییر می نماید. شما به واسطه درجه بندی هایی که برای کرم پودر در نظر گرفته می شود می توانید کرم پودر مناسب رنگ پوست خودتان را تشخیص بدهید.

اگر احساس می کنید که در فصل تابستان مدت زمان زیادی را در بیرون از خانه سپری می نمایید بهتر است که یک درجه کرم پودر تیره تر را برای خود انتخاب نمایید. تناژ رنگ پوست شما بر اساس ۳ دسته بندی اصلی که در بالا در رابطه با رنگ خنک، رنگ گرم و رنگ طبیعی مطرح شد، مشخص می شود.

یکی از راه هایی که به واسطه آن می توانید رنگ پوست خود را تشخیص دهید نگاه کردن به رگ هایتان است، اگر رگ های شما مایل به بنفش یا آبی است شما از جمله افرادی هستید که پوستی با تناژ سرد دارید به همین جهت باید کرم پودر مناسب پوست سفید را انتخاب نمایید.


پیشنهاد نویسنده: ۴ روش ساده و جالب برای تشخیص تناژ پوست


اگر که رگ های شما مایل به رنگ سبز است شما دارای رنگ پوست گرم هستید به همین جهت باید کرم پودر مناسب پوست سبزه را انتخاب نمایید. اگر رنگ رگ شما مشخص نبود شما خنثی و طبیعی هستید و می توانید از کرم پودر متناسب با پوست گندمی برای خود استفاده نمایید.

کرم پودر متناسب با رنگ پوست
کرم پودر متناسب با رنگ پوست

کرم پودر متناسب با رنگ پوست سبزه

همانطور که در قسمت های پیشین مورد بحث و بررسی قرار دادیم کرم پودر مناسب پوست سبزه باید از نظر تناژ با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. در واقع پوست سبز دارای تناژ متفاوتی است و کرم پودر مناسب پوست سبزه با توجه به تناژ رنگ پوست شما می تواند متفاوت باشد.

تا جای ممکن سعی کنید تا از رنگ های گرم به عنوان کرم پودر مناسب پوست سبزه استفاده نمایید. نکته قابل توجه این است که شماره و درجه بندی کرم پودر ها بر اساس برند آن ها دارای تفاوت است و کرم پودر مناسب پوست سبزه باید بر اساس درجه بندی برند و شرکت تولید کننده انتخاب شود.

کرم پودر متناسب با رنگ پوست سفید

اگر شما دارای رنگ پوست سفید هستید، رنگ پوست شما از جمله رنگ پوست های سرد است و کرم پودر مناسب پوست سفید، کرم پودری است که کمی تناژ صورتی داشته باشد. در واقع این سبک کرم پودر به پوست شما روح می بخشد و می تواند به عنوان یک کرم پودر مناسب برای پوست‌های سفید به شمار برود. با توجه به میزان سفیدی پوست خود و درجه بندی کرم پودر انتخاب شده می توانید کرم پودر سازگار با رنگ پوست خود را انتخاب نمایید.

کرم پودر مناسب پوست گندمی

اگر شما دارای پوست گندمی هستید در واقع میان دو تناژ سفید و سبزه قرار گرفته اید و نسبتا انتخاب های بیشتری خواهید داشت. کرم پودر مناسب پوست گندمی معمولا کرم پودری با تناژ خنثی به شمار می رود که ترکیبی از رنگ صورتی و ابی است.

معمولا کرم پودر مناسب پوست گندمی با توجه به میزان تمایل پوست به سمت رنگ خنک یا رنگ گرم مشخص می شود و قاعده کلی جهت انتخاب کرم پودر مناسب پوست گندم به صورت قطعی وجود ندارد زیرا رنگ گندمی ترکیبی از دو رنگ فوق است و ممکن است که کرم پودر مناسب پوست گندمی برای افراد با درصد ترکیب متفاوت، مختلف باشد.

ممنونیم از این که تا پایان این مقاله از مو تن رو با ما همراه بودید. لطفا اگر سوال یا پیشنهادی در رابطه با کرم پودر متناسب با رنگ پوست دارید، با ما در میان بگذارید. از سری مقالات مو تن رو می‌توانید مقاله چطور با کرم پودر، کانسیلر و پرایمر تیرگی دور چشم را پوشش دهیم؟ را مطالعه نمایید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0