کرم دکلره، راهی بی ضرر برای رنگ کردن مو

کرم دکلره، راهی بی ضرر برای رنگ کردن مو

احتمالا برای شما هم پیش آمده است، زمانی که می خواستید موهای خود را رنگ کنید با مشکلی به نام دکلره کردن مو برخورد کرده باشید، کاری که اگر درست و حسابی انجام نشود، حتما مو‌ها را دچار سوختگی بسیار شدید خواهد کرد. البته باید توجه داشت که با رنگ مو به تنهایی، نمی توان به مقصد نهایی رسید. برای خرید بهترین رنگ مو و کرم دکلره می توانید از فروشگاه اینترنتی مو تن رو درخواست خود را ثبت نمایید.برای تیره ‌تر کردن موها، شما چندان به دکلره و اکسیدان احتیاج ندارید، اما برای انواع رنگ موهای روشن ، شما نیاز دارید که با پودر دکلره و مخلوط آن با اکسیدان، موهای خود را روشن کنید. اما تا چه حد باید موها را روشن کرد؟

میزان روشنی مو اساسا به نوع پیگمنت‌ها و طیف پیگمنت‌های مو‌ بستگی دارد، یعنی بسیاری از موها وقتی  که دکلره به آن‌ها وارد می شود، از خود رنگ هایی با طیف نارنجی، قرمز یا زرد بر جای میگذارد و همین طیف‌ها در رنگ موی روشن بسیار مشهود است؛ باقی ماندن انواع طیف رنگی، در رنگ مو، مشکلی است که اغلب کسانی که موهای خود را رنگ می کنند با آن دست به گریبانند، فرقی هم نمی کند که دارای موهایی تیره و یا روشن باشید، حال برای اینکه رنگ مو، روی موهای شما بنشیند به مقداری اکسیدان احتیاج دارید، اما مشکل از جایی شروع می شود که شما می خواهید موهای خود را بیش از ۵ درجه روشن نمایید و می بایست از اکسیدان ۳% یا ۱۲% استفاده نمایید سپس، آن را با پودر دکلره مخلوط کنید تا رنگ موی شما بیش از ۵ درجه باز شود.


پیشنهاد نویسنده

دکلره

دکلره و همه چیز درباره آن


اما باز کردن رنگ مو با اکسیدان قوی ۳% و پودر دکلره، باعث آسیب های جبران ناپذیری به مو می شود، زیرا این مواد حاوی آمونیاک بوده واساسا تارهای مو، بخصوص ریشه مو را فرسوده می کند، که برای برطرف کردن این مشکل، بهتر است که ازروش زیر استفاده نمایید. شما برای این که روشنی مو را به پایه ۷ تا ۱۲ برسانید و رنگ موهای خود را بین رنگ های زرد روشن تا استخوانی پلاتینه مبدل نمایید، هرگز نباید از پودر دکلره و اکسیدان قوی به مدت زیادی روی سر خود استفاده نمایید، بلکه بعد از این که رنگ مو را به پایه ۴ تا ۵، با روش مخلوط اکسیدان و پودر دکلره رساندید، باید یک استراحت کوتاه به مو بدهید سپس با کرم دکلره به روشن کردن موی خود بپردازید .

کرم دکلره مارال
خرید کرم دکلره مارال

کرم دکلره می تواند موهای شما را با حداقل آسیب، روشن کند چون در خود مقدار بسیار خوبی، روغن های محافظت از مو مانند روغن جوجوبا دارد و از دکلره معمول بسیار ضعیف تر است و می تواند با ملایمت هر چه تمام، موها را تا دو سه درجه روشن نماید.

ما مصارف کرم دکلره را از مشاوران بسیار حرفه ای مو تن رو پرسیده‌ایم و ایشان علاوه بر راهنمایی ما برای پروسه دکوپاژ مو با کمک کرم دکلره، سفید و بی‌رنگ کردن موی‌های زائد بدن را نیز از مأموریت‌های یک کرم دکلره خوب برشمرده اند موهایی که تراشیدن آنها بسیار وقت گیر است و با لیزر موهای زائد هم به راحتی از بین نمی‌روند.

اما چه مارکی برای کرم دکلره مناسب است . ما بدون معطلی و البته با صراحت هر چه تمام می گوییم که کرم دکلره مارال یکی از بهترین کرم های دکلره در کل بازار ایران است. مارال شرکتی است با توانایی ها بسیار مناسب در تولید انواع محصولات آرایشی و به خصوص در تولید انواع محصولاتی که به رنگ مو مربوط می‌شود، تخصصی بی نظیر دارد. مارال این زیبای با کمال توانسته است در تولید محصولات خود برای رنگ کردن مو اصل مهمی را رعایت کند و آن مراقبت هر چه بیشتر از موهای شماست. در تولید کرم دکلره مارال نیز این مهم اصلی بدون شک بوده است. در کرم دکلره مارال از مواد دکلره بسیار ملایم استفاده است و برای مراقبت بیشتر مو این شرکت بسیار پیشرو در تولید مواد آرایشی و بهداشتی، توانسته است که با روغن های بسیار مفیدی مانند روغن جوجوبا، در ساختار این کرم دکلره بهترین مارک کرم دکلره بازار باشد. شاید شما بخواهید با یک کرم دکلره خارجی این مشکل را برای خود حل کنید اما استفاده از محصولی که قرار است به بهبود موهای شما کمک کند و البته تأثیر بسیار خاص روی موهای شما بگذارد احتیاج به مشورت و انتخابی بسیار دقیق دارد  برای همین امیدواریم توصیه مشاوران حرفه‌ای مو تن رو به شما در انتخاب دقیق کرم دکلره بسیار کمک کرده باشد.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0