کالکشن مدل لباس زنانه فنتی

کالکشن مدل لباس زنانه فنتی

اولین مجموعه رسمی برند فنتی شامل لباس و اکسسوری توسط ریانا با همکاری گروه محصولات لوکس فرانسوی، در پاریس ارائه شد. با مجله دنیای مد باشید تا با مجموعه مدل لباس زنانه برند فنتی آشنا شوید.

ریانا برند لباس خود را با نام تجاری Fenti زیر گروه کمپانی LVMH (کمپانی که خانه‌های مد لویی ویتون و دیور در آن قرار گرفته است) روانه بازار کرد. او اولین زن رنگین پوستی است که برند لباسش زیر مجموعه این کمپانی است.

کلکسیون فنتی در حقیقت شامل لباس‌های آماده پوشیدن، کفش، زیورآلات و عینک می‌باشد که از تاریخ ۲۹ می ۲۰۱۹ در منطقه le Marais در پاریس برای فروش ارائه شد.

مدل لباس زنانه فنتی
مدل لباس زنانه برند فنتی

ریانا در مراسم پیش نمایش مجموعه، در مورد هدفش از راه اندازی برند فنتی، گفت: ” این لحظه‌ای تاریخی خواهد بود. اتفاقی مهم برای من و نسل من. نحوه لباس پوشیدنم، وابسته به احساسات من در آن لحظه است. گاهی دوست دارم لباس‌های راحت بپوشم، گاهی پوشیده و گاهی هم باز و دلربا. زنان سبک پوشش متفاوتی دارند و در فنتی سعی کردیم با درک این موضوع، دامنه وسیعی از سلیقه خانم‌ها در هر سبک و استایلی را پوشش دهیم.

مدل لباس زنانه برند فنتی
مدل لباس زنانه برند Fenti

اولین مجموعه برند Fenti با الهام از استایل شخصی ریانا از سیلوئیت‌های اورسایز و گشاد استفاده شده است. او از کت‌های دنیم گشاد که از استایل‌های مورد علاقه‌اش است در این مجموعه غافل نشده بود.

مدل لباس زنانه فنتی
مدل لباس زنانه فنتی

ویژگی اصلی این کلکسیون، وجود کت‌هایی با شانه‌های پهن ولی کمرهای جمع و باریک است. ریحانا درباره این می‌گوید: “من همیشه لباس پوشیدن مادرم را تحسین می‌کردم، چرا که مادرم همیشه لباس و کت های اور سایز می‌پوشید و بسیار زیبا بنظر می‌رسید. ما برای فنتی نیز چنین ایده‌ای داشتیم. لباس‌هایی که زنان در آن حس اعتماد بنفس داشته باشند.”

از آیتم‌های اصلی این مجموعه مدل لباس زنانه فنتی ، کت شلوار های تک رنگ ، اور سایز ، تیشرت و تاپ های سفید، کیف های کمری و جین های تیره می‌باشد. ریحانا در طراحی این کلکسیون هم زنان و هم مردان را در نظر گرفته و نزدیک به دو سال بهمراه تیمش روی طراحی و تولید کار می‌کرد.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0