کاربرد عجیب آینه هوشمند مخصوص سالن های زیبایی!

کاربرد عجیب آینه هوشمند مخصوص سالن های زیبایی!

تکنولوژی همواره در حال تغییر و پیشرفت است و از بسیاری جهات این پیشرفت‌های مدرن بر زیبایی فرد تاثیر بسزایی می‌گذارد. در سال‌های آتی ما شاهد آینه‌های هوشمندی هستیم که برای تجزیه و تحلیل پوست شما طراحی خواهند شد و باعث می‌شود همانند یک مشاوره پوستی همراه شما باشند. در واقع این آینه‌ها می‌خواهند یک بستر کاملاً متصلی برای فرد و سالن‌های زیبایی را فراهم کنند. تعداد زیادی نسخه‌ی پیشرفته از فناوری‌های جدید وجود دارد که در آینده‌ای نه چندان دور عرضه می‌شوند. آیا می‌توانید تصور کنید همین آینه‌هایی که در منزل یا کیف شما قرار دارند و روزانه بیشترین استفاده از آن‌ها را دارید یک روز به عنوان دستیار و مشاوره‌ی پوستی کنار شما قرار بگیرد؟ آینه‌های هوشمند تا کجا زندگی ما انسان‌ها را تحت شعاع قرار خواهد داد. در ادامه استایلی شما را با این آینه‌های جادویی آشنا می‌کند.


آینه هوشمند چیست؟


آینه‌ها در واقع انقلابی برای بهبود ظاهر و استایل افراد طراحی خواهند شد و بیشترین فرصت برای نوآوری را به خود اختصاص خواهند داد. در واقع آینه‌های هوشمند با استفاده از ابزارهایی که طراحی خواهند کرد خواستار ارتباط قوی بین فرد و سالن‌های زیبایی هستند. با استفاده از این تکنولوژی مفید هر کسی می‌تواند به راحتی به این بستر دسترسی پیدا کند و از توصیه‌های این محصول، نکات و روندهای شخصی شده برای فرد استفاده کند. این آینه‌ها در واقع می‌تواند روال زیبایی شما را به سطح بالایی برساند.


تفاوت آینه‌های هوشمند با آینه‌های معمولی


 آینه‌های هوشمند که در آرایشگاه‌ها استفاده میشوند به طور معمول قادر به اتصال به وای فای هستند، قابلیت تنظیم صدا را دارند و با دوربین تعبیه شده‌اند و تجربه‌ی تعاملی را ارائه می‌دهند. کافی است  از آینه‌ی خود بخواهید تا نورپردازی را تنظیم کند یا از دوربین برای تشخیص چهره و ویژگی‌های آنالیز پوست استفاده کند، همینطور به شما این امکان را می‌دهد تا ظاهر پوست خود را ردیابی کنید که آیا سرم مورد استفاده‌ی شما واقعاً تغییری در چین و چروک صورتتان ایجاد کرده است یا خیر؟ از برخی آینه‌های هوشمند می‌توان برای دسترسی به خبرها و فیلم‌های آنلاین استفاده کرد ، این ایده‌ آل است که شما در حین آماده شدن به کمی سرگرمی احتیاج داشته باشید یا به سادگی می‌خواهید بدون اینکه به صفحه‌ی کامپیوتر خود نگاه کنید، یک آموزش آرایش تماشا کنید. هر شخص می‌تواند یک حساب کاربری روی آینه‌اش داشته باشد ، که به افراد امکان می‌دهد تقویم خود را مشاهده کنند ، به ایستگاه های رادیویی دلخواه گوش دهند یا آب و هوا را بررسی کنند. خب ، درسته؟ با مزایای بسیار زیادی  خصوصاً در مقایسه با آینه‌های استاندارد که یک هدف واحد را ارائه می‌دهند آشنا شدید ولی برای بررسی قابلیت‌های بیشتر بهتر است که ادامه‌ی مقاله را از دست ندهید.

آینه هوشمند سالن زیبایی


قابلیت‌های آینه‌های هوشمند


تعجب نخواهیم کرد که اگر بسیاری از افراد به محض بیرون رفتن دوست داشته باشند که از این آینه‌های هوشمند استفاده کنند. با ایستادن جلوی این آینه‌ها در واقع یک شبیه‌سازی از پوست شما ایجاد می‌شود. کمپانی ساخت این آینه‌ها که در حال حاضر در تلاش هستند تا مجموعه‌ای از داده‌ها را جمع آوری کنند و با این داده‌ها می‌توانند تشخیص دهند که آیا برای پوست شما مشکلی رخ داده است یا خیر و اگر این چنین است به شما محصولات مراقبت از پوست ارائه می‌دهد. گذشته از تشخیص چهره ، این آینه‌های هوشمند دارای دستورات صوتی ، رابط کاربری بی دردسر هستند که از حالت سه بعدی چهره‌ی شما برای این نوع خدمات استفاده می‌کنند.

  1. این آینه نقاط تاریک، تغییر رنگ، خشکی و ناهمواری‌های موجود در پوست صورت را شناسایی می‌کند.
  2.  محصولات آرایشی را با توجه به وضعیت فعلی پوست و موی شما و شرایط آب و هوایی پیشنهاد می‌دهد.
  3.  آینه از واقعیتی برای انجام کارهایی مانند “امتحان کردن” انواع مختلفی از محصولات پوستی روی پوست شما استفاده می‌کند ، که قبل از تصمیم گیری برای خرید محصولات پوستی ، مفید واقع می‌شود. همچنین این آینه شامل مجموعه‌ای از مارک‌های مختلف کرم‌های پوستی است و به شما امکان خرید کرم صورت را فراهم می‌کند و همچنین به شما آموزش‌های ویدئویی در مورد نحوه‌ی استفاده از محصولات آرایشی خریداری شده را نشان می‌دهد. بنابراین این برنامه می‌تواند تغییرات قبل و بعد از استفاده از هر محصول زیبایی را شبیه سازی کند.
  4. این آینه شامل یک دوربین و یک موتور آنالیز است. با این کار می‌توانید عناصری از جمله چین و چروک، خطوط ریز ، دایره‌های تیره ، لکه‌های تیره یا قرمز ، پوست خشن ، منافذ بزرگ، مشکلات پوستی و خشکی را تشخیص دهید. به کاربران امکان می‌دهد همه‌ی محصولات مراقبت از پوست خود را اسکن و ردیابی کنند تا ببینند کدام یک برای بهبودی پوست شما مناسب هستند و کدام‌ها مناسب شما نیستند.

پاسخ به سوالات متداول


۱. کاربرد آینه هوشمند چیست؟ استفاده در سالن های زیبایی و آٰرایشگاه ها برای شناسایی پوست و موی افراد و پیشنهاد استفاده از لوازم آرایشی مناسب

۲. آیا این آینه‌ها قابلیت اتصال به اینترنت را دارا هستند؟ بله. آینه‌های هوشمند که در آرایشگاه‌ها استفاده میشوند به طور معمول قادر به اتصال به وای فای هستند، قابلیت تنظیم صدا را دارند و با دوربین تعبیه شده‌اند و تجربه‌ی تعاملی را ارائه می‌دهند.

۳. در کنار آینه هوشمند از چه لوازم هوشمند دیگری می توان استفاده کرد؟ علاوه بر آینه های هوشمند شما می توانید از برس های هشمند برای تجزیه و تحلیل موهای خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: برس های هوشمند و استفاده از آن برای داشتن موهای سالم‌تر

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0