چگونه با آرایش از شوهرتان دلبری کنید!

چگونه با آرایش از شوهرتان دلبری کنید!

چشمان اسموکی، یک مدل آرایش دلبرانه

آرایش چشم اسموکی برای شوهر
آرایش چشم اسموکی جذاب

آرایش چشم اسموکی یکی از آن دست آرایش‌هاییست که کمتر مردی توان مقاومت در برابرش را دارد. در واقع در نظرسنجی‌های صورت گرفته، بسیاری از زنان در این سه حالت بیشترین بازخورد را از شوهران خود بدست آورده‌اند؛ آرایش مختصر چشم، بدون آرایش چشم و آرایش اسموکی!

علاوه بر این، ترکیب آرایش چشم اسموکی با یک برق لب به رنگ پوست بدن همواره نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت. اگر قصد آرایش برای شوهرتان را دارید، استفاده از رنگ‌های جیغ یا خیلی درخشان نظیر سبز، آبی روشن و امثال این‌ها، شما را از زیبایی طبیعی‌تان دور کرده و نظر منفی شوهرتان را به همراه خواهد داشت.

اما چرا آقایان از آرایش چشم اسموکی لذت می‌برند؟ این سبک آرایشی باعث ایجاد عمق و جذابیت بیشتر چشم‌ها می‌شود و به همین دلیل برای آقایان بسیار جذاب است.

موهایتان را به سمت پایین حالت دهید!

آرایش برای شوهر شامل حالت دادن به موهایتان نیز می‌شود. اما اشتباه نکنید! حالت دادن موها به سمت بالا با حجم زیادی اسپری حالت دهنده یا انواع کرم، نه تنها باعث جذابیت شما نمی‌شوند، بلکه ممکن است بازخورد منفی شوهرتان را نیز به همراه داشته باشد.

علت این موضوع نیز مشخص است، احتمالا هدف شما از انتخاب آرایش تحریک کننده، برقراری رابطه با اوست؛ در جریان رابطه نیز دستان مرد باید در بین موهای شما جابجا شده و سر شما را نوازش کند. باور کنید هیچ مردی خوشش نمی‌آید دستش را از میان موهایی چسبناک و یا چرب عبور دهد!

مدل مو بلند جذاب در آرایش برای شوهر
مدل موی بلند خوابیده

علاوه بر این، به گفته بسیاری از مردان، زمانی که موهایتان را به سمت پایین حالت می‌دهید و یا حالت طبیعی موهایتان را حفظ می‌کنید، به مراتب دست یافتنی‌تر به نظر رسیده و احتمال اینکه شوهرتان با راحتی بیشتری به شما نزدیک شود بالاتر خواهد بود. در انتخاب استایل موی خود باید دقت زیادی داشته باشید، چرا که یک مدل مو هر چقدر هم فشن و جذاب باشد، در نهایت باید با شخصیت و ظاهر شما هماهنگ باشد.

از پوست بدنتان غافل نشوید

شکی وجود ندارد که بدن خانم‌ها برای آقایان جذابیت زیادی دارد. برای تکمیل آرایش قبل از رابطه بهتر است از یک تیشرت گشاد (یقه دلبری) یا با طراحی خاص استفاده کنید تا یک یا هر دو شانه خود را در معرض نمایش بگذارید.

تیشرت جذاب و دلبرانه برای شوهر
تیشرت یقه دلبری

برای جذابیت بیشتر از یک کرم جوان کننده و شاداب کننده پوست در قسمت استخوان ترقوه و بازوها استفاده کنید. با این کار پوست بدنتان سالم و با نشاط دیده شده و مطمئن باشید از شما به طور ویژه‌ای توسط شوهرتان قدردانی خواهد شد!

نکته پایانی

در نهایت توجه داشته باشید که هر مردی سلایق خاص خودش را دارد. نکته مهمی که در آرایش برای شوهر باید به آن توجه داشت تمرکز بر روی ویژگی‌های مثبت چهره و بدنتان است. مطمئنا اکثر مردان هیچ وقت جذابیت‌های ساختگی، پلاستیکی و مصنوعی را به جذابیت‌ها و ظرافت‌های طبیعی همسر خود ترجیح نخواهند داد!

برای میکاپ اصولی و تحریک آمیز بهترین رنگ‌هایی که متناسب پوست و چهره شما هستند را شناسایی کنید. در صورتی که نواقصی در پوست صورت یا بدنتان (نظیر جای جوش، لک و سیاهی و…) وجود دارد ابتدا به فکر درمان آنها باشید و سپس با استفاده از یک فاندِیشن آرایشی سبک و مناسب کمی آنها را از دید شوهرتان پنهان کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0