چه مدل کیف‌هایی در سال ۲۰۲۰ مد خواهد شد

چه مدل کیف‌هایی در سال 2020 مد خواهد شد

اینکه قراره چه مدل‌هایی در سال آینده مد باشه برای کسانی که با مد روز پیش میرن موضوع جذابی می‌تونه باشه. برای کیف دستی شاید بهتر باشه از کیف‌های چرمی شروع کنیم.

کیف چند قسمی

به نظر می‌رسه که حمل کردن تنها یک کیف کافی نباشه و شما به تعداد بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد. کیف‌های چندجایی یا کیف‌هایی که از چند قسمت مختلف تشکیل شده همه جا قابل استفاده خواهند بود. این مدل کیف‌ها در سال ۲۰۲۰ متداول خواهد شد و در حال حاضر مدل‌های اون محدوده اما انتظار می‌ره که در سال آینده به این کیف دستی زنانه بیشتر پرداخته بشه و نمونه‌های متنوع‌تری رو ببینیم.

چه مدل کیف‌هایی در سال 2020 مد خواهد شد

کیف پفی

مدل کیف‌های پوفی یا پف کرده از مدل‌های مورد علاقه اغلب افراد خواهد بود. این کیف‌ها باحال، مینیمالیست، جالب و خیلی موارد دیگه هستن. این استایل زمانی داغ خواهد شد که این از آن‌ها در رنگ‌ها و سایزهای متفاوت تولید بشه.

چه مدل کیف‌هایی در سال 2020 مد خواهد شد

کیف‌های خیلی بزرگ

کیف‌های کوچیک و جمع و جور دوره خودش رو داشت. ولی الان زمان اون رسیده که به سراغ کیف‌های خیلی بزرگ و جالب بریم. از کیف‌های بسیار بزرگ مخصوص مراسم‌ها تا آن‌هایی که یک انسان می‌تواند پشت آن پنهان شود. یا حتی آن دسته از کیف‌های پوست ماری بسیار بزرگ. کیف‌های بزرگ با سایز بزرگ‌شون توجه‌ها رو به خودشون جلب می‌کنند. در سال ۲۰۲۰ این تم در مورد کیف‌‌ها به وجود آمده که هر چه بزرگتر باشند بهتر هستند.

چه مدل کیف‌هایی در سال 2020 مد خواهد شد

کیف‌های طنابی

طراحان بسیاری برای مجموعه‌های بهاره و تابستانه خود همواره بین جزئیاتی مثل طناب یا ریسمان‌های قلاب‌دوزی شده در رفت و آمد بودند. پس هیچ تعجبی نداره که همه تم غالب کیف‌ها به شکل طناب تغییر پیدا کند. در عکس بالا بهترین مجموعه از این مدل کیف‌ها رو می‌بینید که تابستان سال گذشته برای سال بهار ۲۰۲۰ به نمایش درآمد.

چه مدل کیف‌هایی در سال 2020 مد خواهد شد

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0