چند وقت به چند وقت باید به شستن شلوارهای جین خود بپردازیم

چند وقت به چند وقت باید به شستن شلوارهای جین خود بپردازیم

 این مسئله، یعنی شستن شلوارهای جین، همیشه مسئله مورد بحث میان تمامی افراد بوده است. شما شلوار جین‌های خود را چند روز به چند روز می‌شوید؟ چیپ برگ، مدیر ارشد یک کمپانی که در زمینه تولید شلوار جین و فعالیت می‌کند، یعنی کمپانی lives، معتقد است که در خصوص شستن شلوارهای جین به هیچ وجه نباید از ماشین‌های لباسشویی استفاده کرد. جالب است بدانید که هر ۴ الی ۶ روز شما باید شلوار جین‌های خود را بشویید. حال باید حرف کدام یک را باور کنیم؟ حقیقت کدام است؟

اولین باری که شلوار جین خود را به تن می‌کنید، شلوار پر از میکروب و باکتری خواهد شد. سلول‌های پوستی و روغن طبیعی بدن شما چیزی که در اولین برخورد، از پوست بدن شما به شلوار جین شما می‌چسبد. جالب است بدانید، حتی وقتی روی صندلی یک پارک می‌نشینید، میکروب‌های بدن آن بر روی شلوار جین می‌چسبد. البته بیشتر این میکروب‌ها و باکتری‌ها بی خطر هستند. پس نیازی نیست از این بابت دل نگران باشید. مسئله دیگری که باید آن را در نظر بگیرید، بوی لباس است.

هیچ کس دوست ندارد لباس‌هایش بوی بد بدهد. چیپ برگ، از کمپانی lives پیشنهاد می‌کند برای از بین بردن بوی بد شلوار جین، آن را در فریزر بگذارید. اما این کار هم فایده‌ای ندارد. کشتن باکتری‌های شلوار به سرمایی بیشتر از یک فریزر احتیاج دارد. پس عملاً قرار دادن شلوار جین درون یک فریزر، باکتری‌های آنرا از بین نمی‌برد. همچنین این کار نمی‌تواند روغن بدن و سلولهای مرده پوست شما را از بین ببرد. به محض اینکه دوباره در دمای محیط قرار بگیرند، بوی بدشان فضای اتاق را پر می‌کند.

عده‌ای بر این باورند که اگر شلوارتان واقعاً کثیف شده است، پس بهتر است آن را با دست بشویید. اما همانطور که می دانید، این مورد هم جوابگو نیست. با شستن پارچه کتان برای مثال، شما فقط جهت موج پارچه را تغییر می‌دهید؛ زیرا جنس این فایل بسیار ضخیم است. در صورتی که بخواهید این شلوار شسته شده توسط دست را دوباره به تن کنید، شل خواهد شد. در صورتی که بخواهید شلوار خود را مرتباً با دست بشویید، بیشتر و بیشتر گشاد می‌شود تا اینکه پاره شود.هر وقت شلوار جین شما بوگرفت، آن را بشویید.

پرهیز از شستن شلوارهای جین

دوری از آب مسئله‌ای است که برای حفاظت از شلوارهای جین خود باید آن را در نظر بگیرید. امروزه نوجوانان با نشّستن شلوارهای جین خود دوست دارند سایه‌هایی بر روی آن ایجاد کنند. سایه‌هایی که بر اثر نشّستن شلوار جین در طولانی مدت به وجود می‌آید. شرکت lives، در این زمینه توانسته است شلوارهای جین خوش استایل با ایجاد سایه‌هایی با کنتراست زیبا، برای جوانان و نوجوانان امروزی، تولید کند. حالا با توجه به مطالبی که پیش‌تر در این مقاله گفتیم:

یک شلوار جین باید چند وقت به چند وقت شسته شود؟

 جواب این سؤال بسیار ساده است هر وقت شلوار جین شما بوگرفت، آن را بشویید. البته این به این بستگی دارد که در هفته چند بار از شلوارجین خود استفاده می‌کنید و چقدر در مکان‌هایی قرار می‌گیرید که شلوار جینتان کثیف شود. شما می‌توانید این کار را یک بار یا دوبار در هر شش ماه انجام دهید.

 

 از اینکه تا پایان این مقاله با مجله اینترنتی مکس بکس همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم و امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت کافی را برده باشید. برای مطالعه مطالب بیشتر در زمینه های دنیای مد، خرید لباس زنانه و خرید لباس مردانه به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0