چطور کفش هایمان را با هر رنگ لباسی ست کنیم؟

چطور کفش هایمان را با هر رنگ لباسی ست کنیم؟

با وجود گزینه های بسیار زیاد، برنامه ریزی در مورد پوشیدن یک لباس عالی می تواند کمی دشوار شود. علی رغم این واقعیت که امروزه شما می توانید هر چیزی را بپوشید، اما هنوز هم باید برخی از قوانین ساده برای کمک به سبک خود را توسعه دهید و از همه مهم تر احساس راحتی کنید.

در این مقاله، چند قانون در مورد مطابقت رنگ لباس و کفش زنانه در اختیارتان قرار داده ایم.

شلوار سفید

اموزش ست کردن کفش و لباس

سفید رنگ پایه ی همه ی رنگ هاست و با همه چیز ست می شود. با این حال، شلوار های سفید را با کفش های زنان سیاه و سفید در یک تیپ معمولی و یا اداری نپوشید، زیرا این ست با یکدیگر همخوانی ندارد و باعث می شود شما خیلی گستاخ و پرمدعا به نظر برسید.

شلوار خاکستری

آموزش ست کردن کفش

شما می توانید شلوار زنانه خاکستری را با هر رنگی ست کنید. زمانیکه نمی دانید کدام شلوار را با کفشتان ست کنید، شلواری با رنگ خاکستری می تواند بهترین انتخاب شما باشد. زیرا با این رنگ حسابی شیک به نظر می رسید.

شلوار مشکی

آموزش ست کردن لباس

این یک نظر مشترک است که سیاه با همه چیز ست می شود. اما همیشه این طور نیست. همانطور که در بالا گفته شد، با شلوار سفید کفش مشکی نپوشید. همان قانون برای سایه هایی از رنگ قهوه ای و مشکی نیز صادق است. برای اینکه دید بهتری ایجاد کنید بهتر است از رنگ های مختلف و شاد استفاده کنید.

شلوار بژ

ست کردن کفش و لباس

هنگامی که شلوار بژ می پوشید، سعی کنید با یک جفت کفش رنگ روشن ست کنید. هرگز سعی نکنید با کفش مشکی بپوشید، زیرا یک کنتراست ایجاد می کند و این به هیچ وجه خوب نیست.

 شلوار قهوه ای روشن

شیوه ست کردن کفش و لباس

کفش های سیاه (و همچنین خاکستری) از دایره انتخاب خارج می شوند. اما می توانید یک جفت کفش زنانه سبز یا شرابی را امتحان کنید. رنگ درست، لباس شما را برجسته تر خواهد کرد.

شلوار قهوه ای تیره

ست کردن لباس و کفش

یکی از سخت ترین رنگ ها برای ست کردن شلواری به رنگ قهوه ای تیره است. به هیچ عنوان از مشکی یا خاکستری و همچنین رنگ های قرمز و ارغوانی استفاده نکنید. یکی از انتخاب های جالب ممکن است سبز یا آبی تیره باشد. اما این استایل به طور کلی غیر متعارف و با طراوت به نظر می آید.

شلوار آبی

ست کفش و لباس

هر رنگی از آبی، تیره تا روشن با هر رنگی قابل ست شدن است. انطباق پذیری کامل.

سبز، زیتونی و خاکی رنگ

ست کفش و لباس

تنها رنگی که می تواند استایل شما را خراب کند سبز است. بقیه ی رنگ ها را امتحان کنید و استایل شخصی شیک خود را بدست آورید.

قرمز تیره و سایه های آن

ست کفش و لباس

شلوار قرمز تیره به جز بنفش و قهوه ای تیره، با بسیاری از رنگ ها هم خوانی دارد. می توانید آن را با کفش های سبز یا آبی بپوشید تا به لباستان جلوه بیشتری بدهید. اگر سبک کلاسیک معمولی را می پسندید به دنبال خاکستری و انواع سایه های آن بروید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0