پنج روش موثر برای ماندگاری رنگ لاک

پنج روش موثر برای ماندگاری رنگ لاک

مطمانم همه شما هم مانند من هنگام لاک زدن و یا کاشت ناخن با درگیریهایی برای خشک شدن و مراقبت از آن مواجه هستید، نکته اینجاست که اصلا لازم نیست تا مانیکورکار حرفه ای باشید تا بتوانید طرحهایی زیبا یا رنگ هایی خاص ایجاد کنید بلکه لازم است مراقب برخی از اشتباهات رایج در هنگام ناخن زدن باشید، همه ما این اشتباهات را انجام می دهیم و یکی از مسائلی که همه ما را درگیر می کند، دانستن این است که چقدر طول می کشد تا ناخن ها پس از لاک زدن خشک شود و میدانم که همه شما هم همانند من با این موضوع خیلی درگیر هستید، پس مطمئن باشید که تنها نیستید. با ما در این مقاله همراه باشید تا راه کارهای موثر برای تثبیت لاک را به شما آموزش دهیم. مطمانا پس از مطالعه  این مقاله طول عمر زیبایی ناخنتان چندبرابر خواهد شد.

مطالعه بیشتر: مدل لاک دخترانه برای عروسی ها

gel-nail-polish

خرید لاک ناخن

ماندگاری لاک با استفاده از تاپ کات

مشاورین آرایشی  شرکت اینترنتی موتن رو  می گویند : “برداشتن تاپ کات نه تنها بر روی براق شدن مانیکور و ناخن شما تاثیر منفی دارد، بلکه طول عمر مانیکور را نیز کوتاه می کند.” همچنین توصیه می کنند که یک لایه اضافی از تاپ کات را هر روز برای افزایش طول عمر ناخن هایتان استفاده کند. خوشبختانه ما بهترین تاپ کات های موجود در بازار را در سایت اینترنتی مو تن رو عرضه کرده ایم ، جهت آشنایی با برترین تاپ کات ها روی لینک کلیک کنید.

تاپ-کات-ناخن

 

خرید تاپ کات ناخن جهت ماندگاری لاک 

استفاده کردن از بیس کات

پوشش پایه یا همان بیس کات سطح ناخن را برای یک پایان بی عیب و نقص اماده میکند، چسبندگی لاک زدن به صفحه ناخن را بهبود می بخشد و مانع از بین رفتن رنگ ناخن، بعد از لاک زدن می شود، این کار که قبل از لاک زدن از بیس کات استفاده کنیم یکی از موثرترین روشها برای نگه داشتن رنگ لاک و مانیکور است.

خرید-بیس-کات

خرید بیس کات با بهترین قیمت

لاک زدن روی ناخن با استفاده از پولیش

در این قسمت از مقاله، ترفندی بسیار راحت و در عین حال کاربردی و زیبا را به شما یاد میدهیم. استفاده از پولیش ناخن قبل از لاک زدن مورد مهمی است که بسیاری از خانمها قبل از لاک زدن فراموش می کنند. اگر قبل از لاک زدن ناخن های خود را با استفاده از پولیش براق کنید ، علاوه بر یکدست شدن سطح ناخن ، ناهمواری های سطح ناخن از بین رفته و این موضوع لاک زدن را بسیار راحت و در عین حال ناخن های شما را زیبا می کند.

قبل از لاک زدن کمی ناخن را چرب کنید

اگر قبل از شروع به مانیکور یا پولیش ناخن  سطح ناخن را چرب کنید، این عمل  تاثیر بسیار خوبی در نگهداشت و طول عمر ناخن خواهد داشت ، این عمل علاوه بر رساندن مواد مغذی به ناخن قبل از زیباسازی ناخن موجب نگهداشت بیشتر مانیکور می شود. پیشنهاد میشود برای این کار از محصول روغن ناخن و کوتیکول کیس که هم اکنون در فروشگاه اینترنتی مو تن رو یافت میشود استفاده کنید.

این نوع محصول با خنثی کردن سطح pH در ناخن برای جذب بهتر  پوشش پایه بکار می رود. این روغن ها علاوه بر ویژگی های یاد شده، از عفونت، قارچ و هر گونه بیماری پوستی و حساسیتی جلوگیری می کند. استفاده از این ماده قبل از بیس کات توصیه می شود.

مطالعه بیشتر: ۵ رنگ لاک ناخن مناسب مجالس

nail polish

اعمال پوشش های ضخیم رنگ

یکی از اشتباهات رایج که بسیاری از خانم مرتکب می شوند استفاده از لایه های ضخیم لاک بر روی ناخن هاست . این عمل  موجب خشک شدن بطور ناقص میشود چراکه لایه های زیرین دیرتر خشک می شوند و موجب پرش آن میشود. در عوض می توانید لایه های نازک لاک را چند بار تکرار کنید، با این عمل هر لایه سریعتر خشک میشود و دوام طولانی تری خواهد داشت. ابتدا یک لایه نازک بزنید و دو دقیقه صبر کنید و سپس لایه بعدی لاک را بزنید. پس از خشک شدن کامل از تاپ کات استفاده کنید تا دوام آن را چندبرابر کند.

امیدوارم با مطالعه این مقاله و به کار بردن نکات ذکر شده دوام و طول عمر لاک خود را بیشتر و از زیبایی دستانتان لذت ببرید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0