هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

همانطور که می‌دانید رنگ ها در فصول متفاوت کارکرد خاص خودشان را دارند. در فصل گرم سال استفاده از رنگ‌های روشن باعث می شه حس خنکی بیشتر داشته باشید. و رنگ‌های تیره و تنالیته‌های نارنجی و قهوه‌ای باعث می‌شوند شما حس گرما داشته باشید.

در این مطلب ما سعی می‌کنیم که لیست هفت رنگ را برای پاییز و زمستان شرح بدهیم. رنگ‌هایی که مناسب این فصول هستند و جلوه خاصی دارند. همراه آن‌ها رنگ‌هایی که همنشینی خوبی با این رنگ‌های پاییزی دارند.

سبز تیله‌ای یا کله غازی

یک رنگ پر زرق و برق آبی رنگ و تمام سایه‌های آن – از سبز زمردی تا فیروزه‌ای- یکی از پرطرفدارترین رنگ‌هاست. لباس‌هایی با رنگ سبز تیره را قطعا باید برای پاییز و زمستان در کمد لباستان داشته باشید. برای انتخاب لباس‌هایی با این رنگ و یا حتی تیره‌تر از لباس‌هایی با طرح‌های پیچیده و پارچه‌های ضخیم استفاده کنید.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

صورتی کم رنگ

صورتی کم‌رنگ (یا پودری صورتی) اغلب با احساسات عاشقانه ارتباط دارد. نگران نباشید و سعی کنید دخترانه نگاه کنید، سفید، براندی، سبز تیره و حتی سیاه و سفید با صورتی یک ست بسیار مناسب می‌باشد. در لباس‌های خودتان حتما یک رنگ صورتی به کار ببرید تا به استایل خودتان ظرافت زنانه بدهید.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

آبی تیره

آبی تیره، رنگی است که در عین کلاسیک بودنش زیبایی خاصی دارد. خز، جیر یا آیتم‌های چرمی از رنگ آبی تیره (آبی کبالت و آبی دریایی) اعتماد به نفس را به ترکیب شما اضافه می‌کند. هر سایه‌ای از خانواده آبی، سفید، نارنجی و سیاه با این رنگ مناسب و برازنده است.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

شرابی

این سایه محبوب اغلب به نام ماریون، قرمز شرابی و یا مارسالا نامیده می‌شود. رنگی که می‌تواند به عنوان یک مکمل قوی برای رنگ‌های دیگر و یا به تنهایی برای هر مناسبتی استفاده بشود. زیبایی که در رنگ مارسالا وجود دارد، شما رو جذاب می کند.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

تمام سایه‌های نارنجی

به نظر می‌رسد که سایه‌های نارنجی می‌توانند یکی دیگر از رنگ‌های مد نظر در کمد لباس‌های شما باشن. ست‌های پاییز و زمستان غنی از اکسسوری های نارنجی رنگ هستد (از نارنگی تا مرجان). تنالینه صورتی نارنجی تا مرجانی رنگ‌هایی هستند که به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب شده‌اند.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

بنفش و ارغوانی

سایه های بنفش به تدریج جای سایر رنگ های مرسوم را می گیرند. بنفش یکی از بهترین رنگ‌هایی است که می‌توانید برای فصل پاییز بر روی آن حساب کنید. بنفش با آبی تیره و یا در ترکیب با اکسسوری‌های بنفش مانند کیف‌های زنانه دستی، روسری زنانه و کلاه بهترین ست‌ها را می‌سازند.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

آبی سلطنتی

رنگ آبی سلطنتی، و همچنین سایه‌های فوق‌العاده آبی و آبی نفتی، جزء رنگ‌های بسیار محبوب است. آیتم‌های آبی سلطنتی چشمگیر و پیچیده، یک ظاهر مرموز را برای شما می‌سازند. سرمایه‌گذاری بر روی یک کت آبی کهربایی بهترین گزینه است و مطمئن باشید شما را فوق العاده خواهد ساخت.

هفت رنگ پاییزی در کمد لباس

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0