مدل مو دم اسبی همسر من

مدل مو دم اسبی همسر من

من تولید کننده محتوای سایت مو تن رو هستم و این یک ساله که در خدمت شما دوستان بوده ام زندگی شخصی من کلی تغییر کرده است. یکی از این تغییرات زمانی پیش آمد که همسر من مدل مو دم اسبی جدید را امتحان کرد. همسر من اصلا اهل آرایش و خرید لوازم آرایشی و شناخت این جور چیز ها نبود و البته هنوز هم نیست. اما با کار کردن من در وبسیات مو تن رو این روزها من چند برابر او درباره انواع لوازم آرایش و مدل های آرایشی و اینجور چیز‌ها آگاهی دارم و خوب این آگاهی من فقط به درد نوشتنم در مجله مو تن رو می‌خورد و مصرف دیگری ندارد تا این که یک روز آگاهی های من در منزل هم به شدت به کار آمد. بله خانم من به خاطر شغل شریف همسرجانشان که من باشم خواست مدل موی جدید را امتحان کند.

مشاوره زنده برای انتخاب مدل مو دم اسبی

همسرجان موهایی به شدت صاف دارد که تا به حال آن‌ها را رنگ نکرده است. مو های خانم من تقریبا مدلی خاصی را نمی‌پذیرد و همه مدل‌ها مو به سرعت روی موهای او از ریخت می‌افتد. به من گفت:
– از دوستان میکاپ آرتیستت بپرس من با موهام چی کنم خوشگل وایسه .
من هم گفتم: آخه روم نمی‌شه ازشون بپرسم.
و اون هم مثل همیشه گفت باشه بی خیال
اما فردا که یکی از همکاران میکاپ آرتیستمان در شرکت بود حسابی در ذهنم بود که ازش بپرسم نپرسم . ولی این همکار عزیزم ویژگی هایی دارد که من را به این کار حسابی ترغیب کرد.

من و همکار میکاپ آرتیست فیلسوفم

بعضی آدم ها هستند که شغلشان را اشتباهی انتخاب کرده‌اند. من همکاری دارم که اگر می‌شد از راه فلسفه و نوشتن مقالات فلسفی در ایران کسب درآمد کرد می‌توانست یکی از بهترین فلاسفه ایران نه کل خاورمیانه شود. من هم که دانش آموخته ادبیات هستم و تا قبل از این خوراکم فلسفه ادبیات بوده است هر چند وقت یک بار سر صحبت بحث فلسفی را با این خانم باز می‌کنم و یادی از دوران جوانیامان می‌کنیم.
این بار هم داشت یک بحث فلسفی عمیق باز می‌شد آن هم درباره سبک زندگی که فرصت را مناسب دیدم و گفتم: خانم راد اگر یک نفر هیچ علاقه خاصی به آرایش و این جور کارها نداشته باشد چه مدل مویی را به او پیشنهاد می‌کنید.
خانم راد همکار محترمم هم بلا فاصله گفت مدل مو دم اسبی. گفتم خانم راد مدل موی دم اسبی که کاری ندارد یک کش می اندازی به دور موهایت و خلاص .
خانم راد گفت: نخیر آقا مدل موی دم اسبی ده‌ها بلکه صد ها مدل مختلف دارد که همه را یک جا مدل موی دم اسبی می‌گویند. مثلا مدل مو دم اسبی دوتایی یا مدل موی دم اسبی مجلسی یا مدل مو دم اسبی با بافت تکی یا مدل مو دم اسبی دخترانه.
من که دیدم کار دارد به جای باریک می‌کشد گفتم راستش را بخواهید این سوال را به خاطر بحث فلسفیمون نپرسیدم بیشتر به خاطر همسرم پرسیدم. خانم راد هم خندید و گفت ای جان چطور مگه و من هم کامل توضیح دادم جریان چیه .
خانم راد گفت: عکس خانمت را می‌تونم ببینم. و من هم عکس همسرم را روی گوشی بهش شون دادم و خانم راد هم کلی قربان صدقه دخترونه رفت برای همسرم.
بعد یک سر چی توی آرشیو بسیار پر و پیمان عکس هاش انجام داد و این عکس را که در پایین می‌گذارم به من نشان داد و گفت ببینید این مدل موی دم اسبی دوتایی است . و این طوری به سادگی می‌تواند یکی از خوشگل ترین مدل مو دم اسبی را روی موهای خود اجرا کند.

مدل مو دم اسبی

روش اجرای مدل مو دم اسبی دوتایی

من گفتم از روی عکس که خیلی گویا نیست و ایشون برای من روی تلگرام دستور درست کردن مدل مو دم اسبی را به روش دوتایی اینچنین نوشتند:
ابتدا موها را به دو دسته تقسیم می کنید مو ها را از یک تا دو سانتی پایین فرق سر جمع کنید. سپس هر دسته مو را به دور خود بپیچانید یا به عبارت خودمانی موها را به دور خود لوله کنید.
حالا دو دسته را به دور هم بتابانید. و انتهای آن را با کش مو کوچک سفت ببندید. همین

مدل مو دم اسبی
روش های داشتن یک مدل مو دم اسبی بهتر

همکار عزیزم در ادامه نوشتند اگر می خواهید موهایتان در این مدل مو دم اسبی درخشان و بسیار جلوه‌گر باشد، مقداری از سرم روغن آرگان دوماسی به موهایتان بعد از اجرای مدل موی دم اسبی به روش دوتایی بزنید . این طوری موهای شما مقداری هم فر می‌شود و از بی حالتی در می آید .
این دستور العمل را همراه عکسی که خانم راد برایم فرستاده بود برای همسرم فرستادم چند دقیقه بعد خانمم گفت از روی آیدی تلگرام خانم راد ازشون تشکر کردم و باز هم چند دقیقه بعد دیدم خانم راد گفت چرا نگفته بودید همسرتون مربی یوگاست. من گفتم شما از کجا فهمیدید گفت دارم باهاش در تلگرام حرف می‌زنم .

مدل مو دم اسبی
هیچی دیگه این موضوع چند روز پیش رخ داد حالا چند باری هست که همسرم با خانم راد صحبت می‌کند و هر بار هم دستور می دهند یکی دو وسیله و یا محصول آرایشی را برایشان ببرم خدا رحم کند به حقوق این ماهمان اما سوای غافلگیری های بسیار زیبایی که همسرم برایم دارد تجربیات جالبی برای ایشان پیش آمده است که در همین مجله مو تن رو برایتان به اشتراک می‌گذارم. پس تا داستان بعدی ما از مدل مو دم اسبی دوتایی لذت ببرید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0