لیفت مژه و همه چیز درباره آن

لیفت مژه و همه چیز درباره آن

همه ما دوست داریم مژه های بلند و جذاب داشته باشیم. اما دقت کرده اید که هر موقع می خواهید ریمل بزنید و سریع آرایش خود را تمام کنید، مژه ها بازی در می آورند؟ اگر مژه هایی دارید که سر سخت هستند، صاف می ایستند یا مژه های کوتاهی دارید،مقاله لیفت مژه برای شما است.

احتمالا تا به حال انواع اکستنشن مژه، بهترین فر کننده های مژه و سایر روش ها را امتحان کرده اید. اما اگر هنوز راه حل مناسب خودتان را پیدا نکرده اید، به خواندن ادامه دهید. چراکه این روش قرار است زندگی شما را تغییر دهد.

مطالعه بیشتر: بهترین ریمل های سال ۲۰۱۸ کدامند؟

لیفت مژه

لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین روش ها برای فر کردن قابل توجه مژه ها است که بین ۸-۶ هفته دوام دارد.

درمان با لیفت مژه به این صورت است که مژه ها به سمت بالا کشیده می شوند تا به آنها حجم و طول اضافه شود. علاوه بر این، شما حتی می توانید مژه هایتان را رنگ کنید! خیلی جالب است، نه؟ اگر می خواهید دلیل و چگونگی این روش را بهتر درک کنید یا اگر می خواهید برای اولین بار این روش را امتحان کنید، به خواندن ادامه دهید تا بیشتر راجع به آن بدانید.

مطالعه بیشتر: ناگفته های اکستنشن مژه که به شما نمی گویند

لیفت مژه

قبل از لیفت مژه باید بدانید

هر چیز فوق العاده، یکسری معایب به همراه دارد. اگر پوست خیلی حساسی دارید، دچار خشکی مزمن چشم شده اید، یا هر عفونت دیگری در چشم دارید، بهتر است درمان های دیگر را امتحان کنید. محلولی که حین درمان با این روش استفاده می شود، ممکن است باعث خارش بیشتر شود (هیچ کس مژه های بلند در ازای چنین قیمتی نمی خواهد.) همچنین اگر مژه هایتان خیلی کوتاه است، ممکن است لیفت مژه خیلی روی آن ها تاثیر گذار نباشد.

چه موقع باید لیفت مژه را لحاظ کنید:

 • از دوباره زدن ریمل در هر روز خسته شده اید.
 • مژه های صاف شما در اکثریت است و به نیازمند فر شدن هستند.
 • فر مژه ها روی مژه های سرکش شما اثر ندارند.
 • چشمانتان پوشیده شده است یا ریز به نظر می رسد، بنابراین به کمی لیفت احتیاج دارید تا آنها را بهتر نشان دهید.

این چیزی است که با لیفت مژه به آن می رسید!

لیفت مژه

روش های معروف لیفت مژه که می توانید امتحان کنید

وقتی صحبت لیفت مژه می شود، کلی روش های معروف برای عرضه هست که می توانید انتخاب کنید. اساسا، در هر نوع از درمان، یک سرم یا یک مخلوط مخصوص به تک تک مژه ها قبل از اینکه فر شوند زده می شود. ایجا چیزی است که باید بدانید:

لیفت مژه با کراتین (Keratin Lash Lift)

لیفت مژه با کراتین گاهی اوقات با عنوان “فر مژه” بیان می شود. این درمان شامل اعمال کراتین، آنزیم ها و پیگمنت های خاص به مژه ها است. لیفت مژه با کراتین حدود دو ساعت به طول می انجامد.

لیفت مژه برای بهبود طول-حجم مژه (LVL)

LVL، ریشه مژه های طبیعی را بهبود می بخشد تا مژه های بلندتر، کشیده تر و پر حجم تر داشته باشید بدون اینکه از چسب ها و اکستشن استفاده کنید.

مژه رویایی (Dreamlash)

ادعای این تکنیک این است که از بقیه تکنیک ها ملایم تر است. از یک فرمول کراتین سبک و حالت دهنده های انعطاف پذیر استفاده می کند که به مژه هایتان حالت کشیده و جذاب می بخشد. اگر نگران این هستید که به سرم ها که پایه آن مواد شیمیایی است حساسیت می دهید، می توانید از این روش درمان استفاده کنید.

هنگام پیدا کردن یک سالن خوب برای لیفت مژه، باید نهایت دقت را به خرج دهید. از آن جایی که لیفت مژه یک روش نسبتا جدید است، ممکن است هر جایی آن را ارائه نکند یا از مواد مرغوب استفاده نکند. اما تحقیق درباره آن بسیار کمک می کند. بخش بعدی را بخوانید تا بفهمید چگونه می توانید یک تصمیم اگاهانه بگیرید.

مطالعه بیشتررنگ ابرو و ۵ اشتباه رایج مهم

لیفت مژه

پیدا کردن یک سالن مناسب برای لیفت مژه

 • قبل از اینکه از راجع به یک سالن تصمیم بگیرید، حتما راجع به نظرات مشتریان آن به صورت آنلاین بخوانید. مطمین شوید که آن سالن معتبر و امن است.
 • از متخصص فنی آن سالن سوال کنید که آیا مدرک معتبر برای لیفت مژه را دارد یا خیر.
 • می توانید به سالن هایی که کار تخصصی مژه و ابرو انجام می دهند نیز سر بزنید.

حالا که شما یک تصویر نسبتا خوب از اینکه لیفت مژه چگونه کار می کند دارید، چند نکته کاربردی برای قبل، بعد و در حین لیفت مژه در اختیار شما خواهیم گذاشت. اگر از این نکات پیروی کنید، لیفت مژه به مژه هایتان آسیب نخواهد زد.

لیفت مژه

راهنمایی برای دستیابی به لیفت مژه فوق العاده

برای تمام تازه وارد ها، یکسری توصیه مقدماتی داریم:

نکات

 • از فرمژه و زدن ریمل های زد آب سه روز قبل از لیفت مژه بپرهیزید. این به خاطر این است که مطمئن شویید مژه های تان به اندازه کافی استراحت کرده و خشک است و آماده عملیات لیفتینگ است.
 • اگر از لنز استفاده می کنید، حواستان باشد تا در روز انجام لیفت مژه با عینک بروید.
 • برای اینکه دوام لیفت مژه را افزایش دهید، از ریمل زد آب استفاده نکنید و بچسبید به ریمل های با فرمول سبک تر.
 • استفاده از پاک کننده یا کرم های آرایشی بر پایه روغن (Oil-based)، ممکن است روی طول عمر لیفت تاثیر بگذارد. در ابتدای دوره از استفاده از آنها خودداری کنید.
 • با یک براش مژه، مژه هایتان را روزانه شانه کنید تا از در هم تنیده شدن جلوگیری شود.

احتیاط

 • ممکن است تا یک روز طول بکشد تا سرم کاملا اثر کند و جا بیافتد. بنابراین حواستان باشد در طول این مدت زیاد به مژه ها یا چشمانتان دست نزنید. همچنین از رفتن به شنا یا سونا در این مدت خودداری کنید تا مژه هایتان خیس نشود.
 • برای چند روز از آرایش کردن خود داری کنید، زیرا ممکن است با مواد فر، در این مرحله حیاتی مداخله داشته باشد.
 • اگر دچار هر نوع ورم یا خارش شدید، بهتر است به دکتر مراجعه کنید.

نتیجه گیری

لیفت مژه، دنیای زیبایی را به سرعت باد دارد تسخیر می کند. نظر متخصصان زیبایی و افراد مشهور این است که لیفت مژه بهترین درمان برای بلند تر کردن و پر کردن مژه است. احتمالا به این دلیل است که هر روز کلی در وقتتان صرفه جویی می شود. علاوه بر این، کل این روند تقریبا بدون ایراد است.

[megapros]با لیفت مژه می توانید هر روز مژه های بلند و زیبا داشته باشید بدون این که سعی خاصی برای زیباتر کردن آن انجام داده باشید. نظر خودتان چیست؟ شما لیفت مژه را انجام می دهید؟ در بخش نظرات پایین صفحه نظرتان را بگویید تا ما هم بدانیم.[/megapros]

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0