لباس مناسب برای باشگاه ورزشی

لباس مناسب برای باشگاه ورزشی

تعریق بدن در زمان ورزش دو برابر می شود از این رو انتخاب جنس مناسب لباس ورزشی برای جلوگیری از عرق سوز شدن و ابتلا به بیماری های پوستی اهمیت زیادی دارد. لباس هایی از جنس تمام نخ یا نخ پنبه بهترین جنس برای لباس های ورزشی هستند. لباس های نخی و پنبه ای عرق بدن را به خود جذب می کنند و جلوی عرق سوز و قرمز شدن بدن را می گیرند.

لباس مناسب برای باشگاه ورزشی

 لباس های ورزشی با جنس نایلون عمر بیشتری دارند و راحت تر شسته می شوند اما لباس های نخی بیشتر از پوست بدن محافظت می کنند. اگر زیاد عرق می کنید از لباس های ورزشی با الیاف مصنوعی و بدون آستر نخی استفاده نکنید چون این لباس ها باعث تعریق بیشتر بدن می شوند و خیلی زود هم بوی بد عرق را به خود می گیرند.

لباس مناسب برای باشگاه ورزشی

لباس ورزشی مناسب

معمولا دو نوع لباس ورزشی داریم، (تی شرت و شلوارک) و (گرم کن آستین بلند با شلوار). تی شرت و شلوارک برای افرادی که در سالن های ورزشی فعالیت می کنند مناسب است و گرمکن و شلوار مناسب برای ورزش در فضا های باز مانند زمین چمن و پارک است. گرم کن و شلوار ورزشی از پوست در فضای باز محافظت می کند.

لباس مناسب برای باشگاه ورزشی

لباس ورزشی را چگونه بپوشیم

اگر دوست ندارید لباس ورزشی را زیاد بشویید که خراب شود می توانید زیر گرم کن یک تی شرت نخی جذب و زیر شلوار یک شلوار نخی نازک بپوشید. این کار باعث میشود عرق بدن جذب لباس های نخی زیر شود و دیگر مجبور نخواهید شد لباس ورزشی را برای از بین بردن بوی عرق بشویید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0