قرمز، جذاب اما خطرناک

قرمز، جذاب اما خطرناک

قرمز رنگی پر انرژی است که موجب افزایش ضربان قلب و گردش خون شده و میزان انرژی بدن را بالا می برد. قرمز یکی از رنگ هایی است که در دسته بندی رنگ های گرم قرار دارد و معمولا در تابستان کاربرد زیادی دارد. این رنگ یادآور گل ها است و حس خوبی را به فرد منتقل می کند. قرمز پوش ها اغلب بسیار برونگرا و اجتماعی هستند و می دانند چطور خود را در دل دیگران جا کنند. بهترین سن برای استفاده لباس های به رنگ قرمز از بیست سالگی تا ۴۵ سالگی می باشد. لباس های قرمز مانند رنگ های زرد و سبز که در دسته رنگ های گرم قرار دارند، موجب جلب توجه بیش تر می شوند. استفاده از لباس با رنگ های گرم سن افراد را کم تر نشان داده و در آن ها نشاط و شادابی بیش تری ایجاد می ‌کند.

استفاده لباس های قرمز رنگ در کوتاه مدت تاثیر خوبی روی اطرافیان می گذارد اما در طولانی مدت باعث ایجاد حس خستگی و در موارد شدیدتر باعث عصبانیت در افراد می شود.

قرمز قابلیت جور شدن با سفید، مشکی، قرمز، بنفش، نارنجی و سبز را دارد. وقتی می‌خواهید ست لباسی با رنگ قرمز بسازید، بهترین کار این است که از ترکیبات مختلف قرمز استفاده کنید، یعنی رنگ‌هایی مثل بنفش که قرمز در آن استفاده شده. ولی حواس‌تان باشد سراغ تیره و روشن قرمز برای ست کردن و ترکیب نروید. حواستان باشد قرمز را با آبی و زرد ست نکنید؛ این رنگ‌ها فقط زمانی با هم هماهنگ می‌شوند که آبی به سمت بنفش و زرد به سمت نارنجی متمایل شده باشد.

در ادامه انواع ست های زیبای رنگ قرمز در اختیار شما قرار گرفته است و می توانید به سلیقه ی خود و آگاهانه یک ست زیبا و در عین حال شیک و منحصر بفرد را برای خود بسازید.

قرمز، جذاب اما خطرناکقرمز، جذاب اما خطرناک

قرمز، جذاب اما خطرناک

قرمز، جذاب اما خطرناک

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0