ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

در این مقاله می خواهیم ست کردن انواع لباس های دارای رنگ خنثی را به شما معرفی کنیم. در ابتدا به معرفی رنگ های خنثی که یکی از پرکاربرد ترین رنگ ها هستند می پردازیم. رنگ های خنثی شامل :سفید، سیاه و خاکستری هستند.

خاکستری

یکی از رنگ های بی طرفی است که با همه رنگ ها ست می شود. این رنگ درخشندگی و شفافیت رنگ ها را کم می کند. کسانی که این رنگ را در پوشش خود استفاده می کنند افرادی محترم، با شخصیت و دارای پشتکار بنظر می آیند. استفاده از این رنگ به تنهایی باعث افسردگی، سردی و بروز احساسات منفی می شود. لباس های خاکستری وقار، رسمی بودن و اقتدار را نشان می دهند و افرادی که این رنگ را برای پوشش خود به کار می برند افرادی آرام و با اعتماد بنفس هستند. اگر بدانید این رنگ لباس را با چه رنگ هایی می توانید ست کنید دیگر به نظرتان خسته کننده نمی رسد. در پوشش رنگ خاکستری دقت کنید که لباس های دارای رنگ قوی تر آن را هم باید با ست خود استفاده کنید تا خیلی سرد بنظر نیاید. ست های زیبا استفاده از چکمه ها و کفش های قهوه ای جیر و در مهمانی های شبانه استفاده از کفش های پاشنه بلند زرد، صورتی و زرشکی می توانند بهترین و زیباترین انتخاب های شما باشند. در عکس های زیر ست های مختلف و متناسب با رنگ خاکستری نشان داده شده است و شما می توانید با سلیقه ی خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

سیاه و سفید

لباس های سیاه و سفید انتخابی مناسب برای تمام فصول.

سیاه و سفید با این که خود ترکیبی از دو رنگ است اما از نگاه طراحان یک رنگ به حساب می‌آید. این رنگ با تمام رنگ‌ها سِت می‌شود چرا که سفید و سیاه مبدا و مقصد تمام رنگ‌ها هستند. هر لباسی با هر رنگ دیگری و یا کیف و کفش با رنگ سیاه و سفید هماهنگ و مناسب است.

این رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب یک تیپ خاص و شیک می باشد. بهترین انتخاب در فصل تابستان این است که از رنگ سفید به عنوان رنگ غالب استفاده کنید زیرا نور و حرارت بیشتری را منعکس می کند و در نتیجه باعث خنکی بیشتر می شود. رنگ سفید، نماد پاکیزگی و تمیزی است و پوشیدن لباس سفید حس فوق العاده ای را در فصل گرم تابستان به شما منتقل می کند.

استفاده از یک لباس سفید ساده در زیر و یک مانتو یا کت راه راه سیاه و سفید می تواند گزینه ی مناسبی برای یک ست زیبا برای شما باشد. شما می توانید کیف و یا کفش خود را سیاه انتخاب کنید تا از تضاد زیبای این دو رنگ به بهترین و زیباترین شیوه بهره ببرید.

سفید و سیاه را می‌توانید در کنار هر رنگ لباسی استفاده کنید. سفید در کنار هر رنگی قرار بگیرد، این قابلیت را دارد که رنگ را بارزتر کند و جلوه بیشتری به آن بدهد؛ در مقابل مشکی تندی و تیزی رنگ‌ها را می‌گیرد.

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

ست کردن لباس های دارای رنگ خنثی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0