سایه اسموکی را با رنگهای مختلف امتحان کن و جذاب شو!

سایه اسموکی را با رنگهای مختلف امتحان کن و جذاب شو!

به طور کلی در میکاپ، آرایش چشم جایگاه ویژه‌ای در قلبم دارد. میکاپ این قدرت را دارد که چشم را واقعاً جالب و خاص جلوه دهد. نمی‌توانم انکار کنم که واقعاً عاشق تماشای آموزش‌های آرایشی هستم و اخیراً درگیر بسیاری از آموزش‌های رنگارنگ آرایش چشم دودی شده‌ام، که توجه من را به خود جلب کرده است. بر روی آرایش چشم‌ها بیشتر تأکید کنید تا به میکاپ‌تان جلوه بهتری ببخشید. شما ترکیبی شگفت‌انگیز از آرایش چشم جذاب، خیره‌کننده و بسیار خاص به دست می‌آورید. در ادامه نحوه ترکیب میکاپ چشم دودی با رنگ‌های مختلف آورده شده است:

آرایش چشم سبز دودی

سبز یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در سال جاری است، به ویژه رنگ‌های تیره‌تر آن. بنابراین اگر می‌خواهید چیز جدید و هیجان‌انگیزی را امتحان کنید، رنگ سبز را انتخاب کنید. این ترکیب با چشم‌های قهوه‌ای و عسلی خیره‌کننده به نظر می‌رسد.

سایه سبز اسموکی

آرایش چشم دودی خاکستری

چشم‌های دودی خاکستری کلاسیک هستند، آنها بسیار محبوب‌اند زیرا اگر آن را با مقدار کمی تنالیته خاکستری مایل به قهوه‌ای گرم ترکیب کنید، می‌تواند بسیار مطبوع و دلنشین باشد. این ترکیب رنگ، با چشمانی به رنگ سبز و آبی معرکه می‌شود.

سایه اسموکی

آرایش چشم قرمز خاکستری

رنگ قرمز کمی جسورانه است، اما اگر چشمان سبزی دارید از اینکه میکاپ چشم دودی قرمز را امتحان نکرده‌اید، پشیمان خواهید شد. این ترکیب رنگ باعث می‌شود که چشم‌های شما خیلی سریع زیبایی‌شان را نشان دهند. اگر دوست ندارید که از قرمز جیغ استفاده کنید، می‌توانید برای ملایم‌تر شدن، رنگ‌های قرمز کمرنگ یا صورتی را با آن ترکیب کنید.

سایه قرمز اسموکی

چشم‌های نارنجی دودی

رنگ‌های سایه چشم نارنجی در پوست‌هایی با رنگ‌های برنز و تیره بسیار زیبا هستند، مخصوصاً اگر دنبال آرایش تک رنگی می‌گردید. این عکس را ببینید:

سایه نارنجی اسموکی

میکاپ چشم صورتی دودی

اگر میکاپی جسورانه و در عین حال ملایم می‌خواهید، رنگ‌های سایه چشم صورتی را امتحان کنید. استفاده از مقداری رنگ نقره‌ای در گوشه داخلی چشم، ظاهرتان را جذاب‌تر و مناسب با یک میهمانی شبانه می‌کند.

سایه صورتی اسموکی

چشم آبی دودی

پنتون سایه‌ای از رنگ آبی را به عنوان رنگ سال خود انتخاب کرد، پس چرا به دنبال یک چشم دودی آبی نیستید؟ من شخصاً آن را به افرادی با چشم‌های قهوه‌ای توصیه می‌کنم، واقعاً زیباست.

سایه آبی اسموکی

بیشتر بخوانید: چه کار کنیم که میکاپ‌مان واقعاً طبیعی به نظر برسد

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0