سانسا استارک و راز خط چشم جادویی‌ او

سانسا استارک و راز خط چشم جادویی‌ او

سانسا استارک با بازی سوفی ترنر از آن دسته شخصیت هایی است که در سریال بازی تاج و تخت همه آن را دوست دارند. چراکه او از دختری ضعیف و بی عرضه به یک بانوی مقتدر و بسیار با صلابت تبدیل شد. سانسا استارک را همه به زیبایی می‌شناسند و الحق و النصاف هم کارگردان های بازی تاج و تخت بازیگر زیبایی را برای ایفای نقش سانسا استراک برگزیده اند.
امروز در مجله مو تن رو می‌خواهیم در باره سبک آرایش سوفی ترنر هنرپیشه نقش سانسا استارک کمی صحبت کنیم و به یک نکته آرایشی فوق العاده در آرایش سوفی ترنر اشاره کنیم.

مطالعه بیشتر: خواص آلوورا برای پوست

سانسا استارک

از وینترفل تا خیابان های لندن

سوفی ترنر مانند امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین ظاهری بسیار متفاوت با نقشش به عنوان سانسا استارک دارد. موهای سانسا قرمز است اما سوفی ترنر موهایی بلوند دارد و چندان هم مانند سانسا کک و مکی نیست اما آن چیزی سانسا استارک را از سوفی ترنر کاملا متمایز می‌کند آرایش چشم است.

لیدی استارک جوان تقریبا آرایشی به صورت ندارد و همین هم سادگی و کمی زود باوری سانسا را تقویت می‌کند. اما سوفی ترنر مهارت خاصی در خود آرایی دارد و البته از سویی دیگر این توانایی و البته اندام متناسب و استایل سوفی ترنر او را به یک مدل بسیار مناسب و کاملا شناخته شده برای برند های لباس و اکسسوریزها انگلیسی بدل کرده است.

مطالعه بیشتر: تاثیر اختلالات هورمونی بر افزایش وزن

سانسا استارک

خط چشم جادویی سانسا استارک

آن چیزی که سوفی ترنر را به اوج زیبایی خود می رساند استفاده درست از یک عامل آرایشی مهم است. در عکس زیر سوفی را در نقش سانسا و بدون خط چشم می بینید. چشم های آبی تیله ای سوفی ترنر بدون خط چشم جادویی اش اصلا به نظر نمی آید.

سانسا استارک

هنر پیشه نقش سانسا استارک از خط چشمی در گوشه چشم خود استفاده میکند و پلک بالایی را اندکی رو به بالا می‌کشد. این کار برای او یک موهبت الهی برای جذاب تر شدن است. سوفی با این کار زیبایی اسرار آمیزی را به صورت خود هدیه می‌دهد. جالب اینجاست که این مدل خط چشم سن سوفی را بالا نمی برد و در عین حال صورت او را با هوش تر و شوخ تر نشان می دهد. سوفی در کنار این مدل خط چشم از مداد چشم ساده در لایه داخلی چشمش نیز استفاده می‌کند که مژه های بور او جذاب تر و جالب تر می سازد.

ما همیشه گفته‌ایم که زیبایی واقعی استفاده از یک تیپ آرایش خاص و البته پایدار است. برای پی بردن به انواع استایل های آرایشی همیشه مجله اینترنتی مو تن رو، تازه هایی بی نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد و همین هم ما را همراه همیشگی شما می‌کند.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0