رنگ سال ۲۰۱۹ چه رنگی است؟

رنگ سال ۲۰۱۹ چه رنگی است؟

طراحان لباس، طراحان دکوراسیون داخلی منزل و تمام کسانی که کسب و کارشان به نحوی با مد و فشن گره خورده است، برایشان بسیار اهمیت دارد که بدانند رنگ سال ۲۰۱۹ چه رنگی است و از ماه ها قبل برای به کار گیری رنگ سال در تمامی طراحی های خود برنامه ریزی می کنند. کمپانی پانتون، رنگ سال ۲۰۱۹ یا رنگ سال ۹۸ را رنگ مرجانی زنده یا همان Living Coral اعلام کرده است. برای این که بتوانید از این رنگ در لباس، رنگ لوازم خانگی و حتی دیوار منزل خود به کار گیریدمی توانید از این مقاله ایده های خوبی بگیرید.

اگرچه رنگ سال ۲۰۱۹، ممکن است کمی ماهیت صورتی داشته باشد، اما پانتون رنگ مرجانی زنده را “طیف سر زنده و با روح رنگ نارنجی با ته رنگ طلایی” توصیف کرده است. بهتر است بداتید رنگ سال ۲۰۱۸، رنگ بنفش تیره بود.

رنگ سال 98

چه کسی رنگ سال ۲۰۱۹ را تعیین می کند؟

تصمیم گیری برای اینکه رنگ سال بعدی چیست، بر عهده ی موسسه رنگ pantone می باشد. بخش مشاوره ی شرکت پانتون، هر سال مطابق آخرین مد، آنالیز می کنند که چه رنگی را برگزینند. به طور خاص، توجه این کمپانی به کسانی که قصد در برند سازی دارند، بیشتر توجه می کنند.  پانتون به شرکت Airbnb و شرکت apple  اشاره کرد که از رنگ مرجانی زنده در چند ماه اخیر به نشانه ی تسلط رنگ استفاده کرده اند.

چگونه رنگ سال ۹۸ انتخاب می شود؟

لاری پرسمن (Laurie pressman)، سرپرست کمپانی پانتون می گوید: “هر سال، یک تیم جهانی متشکل از متخصصان رنگ، جهان را زیرو رو می کنند تا یک رنگ جدید تاثیر گذار را انتخاب کنند. این تحقیق و تفحص می تواند  شامل صنعت سرگرمی و فیلم در زمینه تولید، مجموعه هنرهای سیار و هنرمندان جدید، مد، تمام زمینه ها در طراحی، مقصد های مسافرتی محبوب و همچنین شیوه زندگی جدید، و شرایط اجتماعی و اقتصادی باشد. همچنین این تاثیرات می تواند ریشه در تکنولوژی، مواد خام اولیه، بافت و عواملی که روی رنگ تاثیر می گذارد، شبکه های اجتماعی مرتبط و حتی وقایع ورزشی که می تواند توجه همگان را به خود جلب کند، داشته باشد.

رنگ سال ۹۸ یا ۲۰۱۹ نماد چیست؟

همان طور که می دانید رنگ سال ۹۸ در ایران  نیز همان رنگ سال ۲۰۱۹ یعنی مرجانی زنده است. رنگ سال ۹۸ نماد خوشحالی و سرخوشی است. یک انتشار مطبوعاتی می گوید که رنگ سال ۹۸ «نشان دهنده نیاز ذاتی ما به خوش بینی و شادمانی است»، حسی که احتمالا بیشتر افراد در این جهان به دنبال آن هستند.

پرِسمن می گوید: ” رنگ ها باعث ایجاد تاًثیر در زندگی ما و طوری که آن را تجربه می کنیم می شود. به عنوان رنگی که زندگی را از دو جنبه ی انرژی دادن و تغذیه کردن تصدیق می کند، پانتون رنگ مرجانی زنده  راLiving Coral تقویت می کند که و بیان می کند که چگونه رنگ ها می توانند تجربیات جمعی ما را مجسم کنند و آنچه در فرهنگ ما در یک لحظه در حال وقوع است را انعکاس دهند.”

همچنین پانتون با شرکت های مختلفی مانند شرکت های تولید کننده مواد اولیه و شرکت Adobe Stock همکاری می کند تا بتواند رنگ سال ۲۰۱۹ را به نوآوران و طراحان نیز معرفی کرده و گسترش دهد. با Adobe Stock گروهی از عکس ها به رنگ مرجانی زنده را تشکیل دادند تا مشتری های آن بتوانند از آن استفاده کنند. هم چنین توسط شرکت های تولید مواد اولیه مانند Material ConneXion همکاری می کنند تا منبع رنگ مرجانی زنده را برای تاًمین کنندگان و طراحان فراهم کنند تا بتوانند در کارهایشان از این رنگ استفاده کنند.

رنگ سال ۲۰۱۹ در لوازم آرایشی

رنگ سال ۲۰۱۹ یک رنگ بسیار جذاب برای رژلب و یا رژگونه است. رنگ مرجانی ساده در رژگونه، چهره تان را گلگون می کند. می توانید این رنگ را در رژ گونه دبورا تراکوتا و همچنین در رژگونه ایزادورا perfect پیدا کنید.

آرایش با رنگ مرجانی زنده

استفاده از آن در رژلب، نیز به چهره تان گرما می بخشد.  این رنگ را می توانید در رژلب این لی، رژلب فلورمار Super Matte و رژلب اسنس Long Lasting بیابید.

علاوه بر آن، رنگ سال ۲۰۱۹ یعنی مرجانی برای رنگ لاک و سایه چشم نیز بسیار زیبا می باشد.

رژلب رنگ مرجانی زنده این لی

خرید اینترنتی رژلب این لی

رنگ مد سال ۲۰۱۹ برای لباس

انتخاب لباس با رنگ مرجانی زنده، بدون شک یکی از انتخاب های اصلی طرفدارن مد و فشن در سال ۹۸ یا ۲۰۱۹ خواهد بود. این رنگ به دلیل اینکه رنگ شاد و سر زنده ای است می توانید از آن برای انواع مدل لباس شب، پیراهن مجلسی، روسری، مانتو و غیره در سال جدید استفاده کنید. قطعاً یکی از رنگ های انتخابی شما برای لباس عید ۹۸، رنگ مرجانی زنده خواهد بود. در زیر عکس لباس با رنگ مرجانی زنده را می توانید مشاهده کنید. هم چنین می توانید از این رنگ برای تیپ زمستانی ۲۰۱۹ خود استفاده کنید.

لباس به رنگ سال 2019 مرجانی زنده

رنگ سال ۹۸ در دکوراسیون داخلی منزل

همان طور که از رنگ سال  ۹۸ یعنی مرجانی زنده می توانید برای لباس استفاده کنید، برای دکوراسیون داخلی منزل نیز می توانید از این رنگ شاد و سر زنده، برای روح بخشیدن به خانه خود استفاده کنید. هم چنین این رنگ در وسایل آشپزخانه مثل لیوان، کاسه و بشقاب و یا وسایل دکوری مانند جا شمعی، کوسن ها و یا حتی رو مبلی می تواند بسیار جذاب باشد.

رنگ سال 2019 چیست؟

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0