رنگ زرد و نارنجی

رنگ زرد و نارنجی

این دو رنگ یاد آور رنگ زیبای خورشید هستند و باعث شادابی و سرزندگی انسان می شوند. رنگ زرد از میان رنگ های گرم، بسیار انرژی بخش و محرک است. لباس های به رنگ زرد یکی از بهترین رنگ های مورد استفاده در فصل تابستان است و شما را پر انرژی، سر زنده و سرحال نگه می دارد. این رنگ با لباس های به رنگ سفید، مشکی، زرد، سبز، نارنجی و بنفش ست می شود.

رنگ زرد یکی از رنگ‌هایی است که طیف پر رنگ آن تند است؛ بنابراین بهتر است پوشاک با طیف رنگی ملایم زرد را با رنگ‌های دیگر هماهنگ کنید. بنفش مکمل این رنگ است. بهترین گزینه برای هماهنگی با زرد رنگ‌های تیره مانند بنفش یا مشکی هستند تا از تندی زرد بکاهند. زرد نباید با قرمز و آبی ست شود، مگر این که آبی به سبز و قرمز به نارنجی نزدیک باشد.

شما می توانید از لباس های زرد رنگ در کنار کفش زنانه و کیف های مکمل استفاده کنید و یک تیپ زیبا و جذاب را به خود اختصاص دهید. رنگ زرد یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش خانم ها و آقایان در فصل تابستان می باشد.

به شما توصیه می‌کنیم برای ست کردن از سایه‌های ملایم‌تر این رنگ استفاده کنید و به هیچ‌ عنوان سراغ زرد نئون یا شبرنگ نروید چون به‌شدت مشکل‌زا است. رنگ‌های مشابه زرد، نارنجی و سبز هستند.

مکمل رنگ زرد، بنفش است اما کنار هم قرار دادن این دو رنگ، احتیاط و دقت زیادی می‌خواهد. هیچ کدام نباید از دیگری درخشان‌تر و تند‌تر باشد چون از لحاظ بصری، تاثیر نامطلوبی دارد.

رنگ زرد و نارنجی

رنگ زرد و نارنجی

رنگ زرد و نارنجی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0