راهنمای کامل استفاده از ناخن مصنوعی

راهنمای کامل استفاده از ناخن مصنوعی

فرض کنید به یک مهمانی دعوت شده‌اید و از یک روز قبل در حال رسیدگی به خودتان بوده‌اید که در شب مهمانی مرتب باشید و به خوبی بدرخشید. اما متاسفانه در روز مهمانی و درست زمانی که در حال آماده شدن هستید ناخن تان به جایی برخورد می‌کند و می‌شکند. این یک اتفاق بسیار دردناک برای خانمی ست که ناخن‌های خود را با آب و تاب مرتب کرده و آن‌ها را لاک زده است. حالا چاره کار در این فرصت کم چیست؟ مشخص است که در این فرصت کوتاه نمی‌توان به آرایشگاه برای کاشت ناخن یا ترمیم آن مراجعه کرد! بهترین راه در این زمان استفاده از ناخن مصنوعی است. ناخن‌هایی که امروزه در بازار وجود دارند در طرح‌ها، رنگ‌ها و سایزهای مختلفی می‌باشد که طرز استفاده از آن‌ها بسیار راحت و ساده است. اگر می‌خواهید درباره ناخن مصنوعی و طرز استفاده از آن بیشتر بدانید، با این مقاله از مو تن رو همراه باشید.

آرایش ناخن با ناخن مصنوعی

خیلی از خانم‌ها و دختران هستند که ناخن‌های مرتب و زیبا را دوست دارند اما حوصله کاشت ناخن را هم ندارند. چون در صورت کاشت ناخن باید هر ماه برای ترمیم آن به آرایشگاه مراجعه کنند و علاوه بر این، هزینه این کار هم تقریبا بالاست. عده‌ ی دیگری از خانم‌ها هستند که ترجیح می‌دهند فقط برای مهمانی ناخن خود را بلند و زیبا کنند. بهترین گزینه برای این افراد استفاده از ناخن مصنوعی است.

طرز کار با این وسیله آرایشی بسیار ساده بوده و زمان کمی هم از شما خواهد گرفت. برای تکمیل کردن اطلاعات خود در زمینه ناخن‌های مصنوعی تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ابتدا روش چسباندن این ناخن‌ها را به شما آموزش می‌دهیم:

نحوه چسباندن ناخن مصنوعی

ابتدا لازم است بدانید که برای چسباندن ناخن مصنوعی نیاز به چه لوازمی دارید؟:

 • لاک پاک کن بدون استون
 • مقداری پنبه یا تعدادی پد کتانی
 • گوش پاک کن
 • چوب مخصوصی که از ابزار مانیکور است
 • یک بسته ناخن مصنوعی با طرح دلخواه
 • بافر ناخن
 • چسب مخصوص چسباندن ناخن
 • قیچی
 • ناخن گیر
 • سوهان ناخن
استفاده از ناخن مصنوعی
چسباندن ناخن مصنوعی
 • نکته بسیار مهم در استفاده از ناخن مصنوعی این است که اگر ناخن خود را به طور کامل و اصولی مانیکور کردید، بین مانیکور کردن و گذاشتن ناخن مصنوعی ۲۴ ساعت فاصله قرار دهید.

مراحل چسباندن ناخن مصنوعی روی ناخن

پیش از آن که مراحل این کار را برای شما کامل و شفاف توضیح دهیم به شما توصیه می‌کنیم برای راحتی کار چه در هنگام چسباندن و چه در هنگام جدا کردن ناخن مصنوعی از روی دستتان، ناخن‌های خودتان را کوتاه کنید. با این کار نتیجه کارتان زیباتر و تمیز تر هم می‌شود. چون اگر ناخن‌های خودتان بلند باشد از زیر ناخن مصنوعی مشخص می‌شود و اصلا جلوه خوبی نخواهد داشت.

۱- برای شروع کار ابتدا دست‌های خود را به خوبی بشویید و ناخن‌های خود را از هر آلودگی پاک کنید. سپس کاملا دست‌ها را خشک کنید به طوری که هیچ رطوبتی روی دست و ناخن شما نمانده باشد.

۲- اگر لاک ناخن  روی ناخن‌هایتان دارید حتما آن‌ها را پیش از چسباندن ناخن مصنوعی پاک کنید.

استفاده از ناخن مصنوعی
پاک کردن لاک از روی ناخن

۳- یک عدد لاک پاک کن غیر استونی بردارید و روی ناخن‌هایتان بکشید تا اگر احتمالا چربی یا آلودگی روی ناخن‌هایتان هست، پاک شود. در صورت تمیز بودن صفحه ناخنتان‌، ناخن مصنوعی به خوبی توسط چسب به آن می‌چسبد.

۴ جعبه ناخن مصنوعی را باز کنید و ناخن مناسب برای هر انگشت را کنار بگذارید.

۵- در این مرحله باید از بافر استفاده کنید. بافر یک وسیله مانند سوهان ناخن است با این تفاوت که از اسفنج ساخته شده و ظریف تر و نرم تر از سوهان می‌باشد. بافر را روی سطح ناخن بکشید تا اگر ناهمواری روی سطح ناخنتان است بر طرف شود. این کار باعث می‌شود چسب ناخن بهتر عمل کند.

۶- حالا نوبت مانیکور کردن ناخن‌هاست. چوب مخصوص مانیکور را بردارید و خیلی آهسته و آرام کوتیکول‌های پایین و اطراف ناخن را عقب بزنید. این کار را خیلی مهم است که در نهایت آرامش انجام دهید چون در صورتی که سریع و خشن انجام شود، اطراف ناخن شما زخم خواهد شد. مانیکور کردن ناخن کمک می‌کند صفحه ناخن شما بزرگتر شود و نتیجه کارتان جلوه بهتری داشته باشد.

۷- برای چسباندن ناخن ابتدا دستی را انتخاب کنید که کارهایتان را با آن انجام می‌دهید. با این روش کارتان راحت‌تر خواهد شد. مثلا اگر راست دست هستید، اول ناخن‌های دست راست را بچسبانید و بعد به سراغ دست دیگر بروید.

۸- در این جا به مرحله چسب زدن به ناخن می‌رسیم. حتما حتما توصیه می‌کنیم که از چسب مخصوص ناخن استفاده کنید. به هیچ وجه سراغ چسب قطره‌ای و … نروید. در صورتی که از چسبی غیر از چسب مخصوص ناخن استفاده کنید دچار عفونت خواهید شد. چسب ناخنی هم که تهیه می‌کنید توجه داشته باشید که حتما اصل باشد.

۹- یک نقطه چسب روی ناخن مصنوعی و یک نقطه چسب روی سطح ناخن خودتان بگذارید. از چسب زیادی و بیش از حد استفاده نکنید. اگر چسب زیاد باشد بعد از گذاشتن ناخن، از اطراف بیرون زده می‌شود که هم اذیت کننده است و هم جلوه زیبایی نخواهد داشت.

چسباندن ناخن مصنوعی
چسباندن ناخن مصنوعی

۱۰- بعد از زدن چسب، حالا ناخن مصنوعی را دقیقا بالای کوتیکول و روی بستر ناخن خودتان قرار دهید. به مدت ۱۰ ثانیه آن را نگه دارید و آرام فشار دهید تا مطمئن شوید هیچ حبابی زیر ناخن مصنوعی جمع نشده است. اگر ناخن مصنوعی محکم به بستر ناخنتان نچسبد، رطوبت به راحتی زیر ناخن رفته و آن را جدا خواهد کرد. حتی در بدترین حالت ممکن است این رطوبت موجب قارچ روی ناخنتان شود.

۱۱- در آخر لازم است با استفاده از یک گوش پاک کن، اطراف ناخن را تمیز کنید تا اگر چسبی باقی مانده، پاک شود.

چگونه ناخن مصنوعی را بکنیم؟

یکی از راه‌هایی که به کمک آن می‌توان به دست‌ها زیبایی خاصی بخشید، استفاده از ناخن مصنوعی است. چسباندن ناخن مصنوعی یک روش موقتی بوده که باید آن را با چسب مخصوص روی ناخن دست‌ها چسباند.

چسباندن این ناخن کار بسیار ساده‌ای است اما بیشتر خانم‌ها با جدا کردن این ناخن از روی دستانشان مشکل دارند. ما در ادامه این مقاله چند روش برای برداشتن ناخن مصنوعی برای شما آورده‌ایم که به کمک آن‌ها می‌توانید بدون اینکه به دستتان هیچ گونه آسیبی بزنید، ناخن‌های مصنوعی را جدا کنید.

نکته بسیار مهمی که در چسباندن ناخن اهمیت فراوانی دارد استفاده از چسب استاندارد و مخصوص این کار است. در صورتی که در ابتدای کار از چسب مناسبی استفاده نشود، برداشتن ناخن مصنوعی از روی ناخن‌های خود شما کار مشکلی خواهد شد.

برخی افراد هستند که از چسب‌های بسیار قوی مانند چسب قطره‌ای برای چسباندن نا‌خن‌های مصنوعی استفاده می‌کنند که کار بسیار اشتباهیست و در نهایت به سختی از سطح ناخن جدا می‌شود. بعد از کنده شدن هم قطعا ناخن‌ها آسیب جدی می‌بینند. پس توصیه اولیه ما این است که از چسب مناسب ناخن مصنوعی استفاده کنید.

۵ روش کندن ناخن مصنوعی

حالا برای جدا کردن ناخن‌ها، ۵ روشی که در ادامه آورده‌ایم را می‌توانید امتحان کنید.

کندن ناخن مصنوعی
کندن ناخن مصنوعی

استون برای کندن ناخن مصنوعی

برای برداشتن ناخن مصنوعی از روی دست ابتدا پیشنهاد ما این است که ناخن مصنوعی‌های روی دستتان را کوتاه کنید. این کار باعث می‌شود راحت‌تر بتوانید آن‌ها را جدا کنید.

نکته دیگری که پیش از شروع مراحل برای جدا کردن ناخن لازم است، این است که دست‌هایتان را به خوبی شسته و خشک کنید.

حالا باید مقداری استون یا همان محلول پاک کننده ناخن را در یک ظرف کوچک بریزید. قبل از آن که دستتان را در این ظرف بگذارید بهتر است پوست اطراف ناخن را با وازلین چرب و مرطوب کنید که مانع از نفوذ استون به پوستتان شود و پوست دست شما آسیبی نبیند.

بعد از اینکه وازلین را به دست‌هایتان زدید، ناخن‌هایتان را به مدت ۱۵ دقیقه درون ظرف پر از استون بگذارید. حواستان باشد که همه ناخن‌ها از همه جهات با استون در تماس باشند.

پس از گذشت ۱۵ دقیقه دست‌های خود را از ظرف بیرون آورده و ناخن‌ها را به سادگی جدا کنید. اگر متوجه شدید هنوز ناخن راحت جدا نمی‌شود باز هم دست خود را در ظرف استون قرار دهید.

جدا کردن ناخن مصنوعی با استون
جدا کردن ناخن مصنوعی با استون

بعد از کنده شدن ناخن‌ها دستان خود را با آب بشویید تا اثر استون از روی پوستتان پاک شود. اگر دیدید مقداری چسب روی ناخن‌ها باقی مانده، آن‌ها را با پدهای لاک، پاک کنید و اگر با پد از بین نرفتند می‌توانید روی آن‌ها مقداری سوهان بکشید.

نکته: در نهایت این نکته را باید به شما بگوییم که استون، ناخن‌های شما را به شدت خشک خواهد کرد، پس باید حسابی به آن‌ها رسیدگی کنید و ناخن‌ها را مرطوب و چرب نگه دارید.

استفاده از آب گرم برای کندن ناخن مصنوعی

استفاده از آب گرم یک راه حل ساده برای برداشتن ناخن‌های مصنوعی است. اگر هنگام چسباندن ناخن از چسب‌های ضعیف‌تری استفاده کرده باشید، آب گرم به تنهایی می‌تواند در برداشتن آن، به شما کمک کند.

برای استفاده از این روش هم مثل قبل، ابتدا ناخن‌ها را کوتاه کرده و به خوبی بشویید و خشک کنید.

حالا یک ظرف را پر کنید از آب گرم که تقریبا داغ باشد ولی دست‌ها را نسوزاند!

دست‌هایتان را برای چند دقیقه درون این ظرف قرار دهید. بعد از گذشت چند دقیقه دستتان را خارج کنید. آب گرم، چسب ناخن را شل کرده و شما به سادگی می‌توانید ناخن‌های مصنوعی را از روی ناخن خودتان جدا کنید. اگر در حین کار احساس کردید آب، گرمای خود را از دست داده، دوباره آب گرم به ظرفتان اضافه کنید.

جدا کردن ناخن مصنوعی
استفاده از آب گرم برای ریموو ناخن مصنوعی

هنگام کندن ناخن در صورتی که حس کردید به اصطلاح هنوز گیر دارد، اصلا سعی نکنید که به زور آن را جدا کنید. فقط کافیست دوباره دست‌های خود را درون ظرف آب گرم قرار دهید و چند دقیقه‌ای صبر کنید.

پس از کنده شدن ناخن‌ها، چسب اضافی روی ناخن را با سوهان بتراشید تا از بین برود.

در نهایت حتما از مرطوب کننده یا روغن‌هایی مانند روغن زیتون یا روغن نارگیل برای دست‌ها و ناخن‌هایتان استفاده کنید.

ترکیب آب گرم و استون برای جدا کردن ناخن مصنوعی

برای استفاده از این روش مثل مورد قبلی باید عمل کنید. یک ظرف آب گرم بیاورید و درون آن استون بریزید. حالا دست‌هایتان را چند دقیقه در این مخلوط بگذارید. بعد از گذشت چند دقیقه ناخن‌ها به راحتی قابل جدا شدن هستند.

نکته بسیار مهم: به این مسئله حتما توجه کنید که استون قابلیت اشتعال پذیری بسیار بالایی دارد. پس هنگام ترکیب آن با آب گرم به هیچ عنوان این مخلوط را روی شعله اجاق گاز و یا ماکرویو قرار ندهید.

مراحل انجام این روش به اختصار:

 1. دستتان را به خوبی شسته و خشک کنید.
 2. ناخن مصنوعی‌های روی دستتان را کوتاه کنید.
 3. اطراف انگشت‌های خود را به خوبی چرب کنید.
 4. آب گرم و استون را به مقدار مساوی در یک ظرف بریزید و مخلوط کنید.
 5. چند دقیقه ناخن‌هایتان را در مخلوط گذاشته و بعد بیرون بیاورید.
 6. حالا می‌توانید راحت و ساده ناخن‌ها را به آرامی جدا کنید.

استفاده از نخ دندان برای کندن ناخن مصنوعی

استفاده از نخ دندان برای جدا کردن ناخن مصنوعی یک روش ساده و جالب است. برای این کار به کمک یک نفر دیگر هم احتیاج دارید.

برای شروع کار مانند روش‌های قبلی که گفته شد ابتدا ناخن مصنوعی خود را کوتاه کنید و بعد از آن کار برداشتن ناخن شروع می‌شود.

از یک نفر بخواهید رو به روی شما بنشیند و نخ دندان را مانند شکل با دو دست خود بگیرد. حالا کافیست نخ را از زیر ناخن مصنوعی تا انتهای ناخن رد کند.

برداشتن ناخن مصنوعی با نخ دندان
برداشتن ناخن مصنوعی با نخ دندان

در این روش برای عبور دادن نخ از زیر ناخن به کمی فشار احتیاج است. البته این فشار نباید در حدی باشد که شما را اذیت کند.

پنبه و فویل آلومینیومی

یکی از روش‌های کارآمد برای برداشتن ناخن مصنوعی استفاده از پنبه آغشته به استون است که به کمک فویل آلومینیومی نتیجه فوق العاده‌ای را رقم خواهد زد.

در این روش جداسازی، پوست دست تماس کمتری با استون داشته و در نتیجه آسیب کمتری هم می‌بیند.

در ادامه، مراحل استفاده از این روش را برای شما توضیح می‌دهیم:

ابتدا کارهایی که پیش از این هم گفته شد باید انجام شوند:

 1. شستن و خشک کردن دست‌ها
 2. کوتاه کردن ناخن‌ها
 3. سوهان زدن روی ناخن مصنوعی
 4. چرب کردن پوست اطراف ناخن‌ها با وازلین

بعد از این که چهار مرحله بالا انجام شد، ۱۰ تکه پنبه کوچک را بیاورید و همه آنها را یکی یکی در ظرف استون فرو برده و خیس کنید. بعد از اینکه هر تکه پنبه به استون آغشته شد، آن‌ها را روی ناخن‌هایتان قرار دهید به طوری که کل صفحه ناخن را پوشش دهد. بعد فویل‌های کوچک را دور هر انگشت خود بپیچید.

برداشتن ناخن مصنوعی با پنبه و فویل
برداشتن ناخن مصنوعی با پنبه و فویل

اجازه دهید ناخن‌هایتان به مدت ۳۰ دقیقه درون فویل باقی بماند، پس از آن فویل‌ها را از دور انگشتان باز کنید و ناخن مصنوعی‌ها را از روی دستتان بردارید.

اگر احساس کردید هنوز ناخن‌ها به خوبی جدا نمی‌شوند، اجازه دهید مدت بیشتری در فویل بمانند.

کندن ناخن مصنوعی با نوشابه

یکی از راحت ترین راه های کندن ناخن مصنوعی، استفاده از نوشابه است . به این صورت که انگشتان خود را در یک ظرف پر از نوشابه گازدار قرار داده و چند دقیقه صبر کنید. به همین راحتی می توانید فقط با قراردادن دست های ود در نوشابه، ناخن های مصنوعی خود را بی دردسر بکنید.

نکات مهم برای استفاده از ناخن مصنوعی

 1. برای مدت طولانی از ناخن‌های مصنوعی استفاده نکنید.
 2. استفاده مکرر از ناخن مصنوعی باعث می‌شود ناخن‌های خودتان به شدت خشک و شکننده شوند.
 3. استفاده پشت سر هم و نادرست از ناخن مصنوعی، باعث مبتلا شدن به عفونت‌های قارچی می‌شود.
 4. هنگام کندن ناخن مصنوعی نهایت دقت را به عمل آورید و فشار بیش از حد به ناخن‌های خودتان وارد نکنید.
 5. بعد از اینکه ناخن مصنوعی‌ها را از دستتان جدا کردید، حتما ناخن‌های خودتان را با مرطوب کننده، مرطوب کنید.
 6. برای جدا کردن ناخن مصنوعی به هیچ عنوان از وسایل تیز و برنده استفاده نکنید و حتما از روش‌هایی که در بالا گفته شد بهره ببرید.
 7. برای برداشتن ناخن مصنوعی از روی ناخن‌های خودتان، ریموورهای آماده هم در بازار موجود می‌باشند که قادرند به سادگی چسب ناخن را در خود حل کنند.
 8. حتما از نکات مراقبت از ناخن بعد از کندن ناخن مصنوعی غافل نشوید و با کرم های آبرسان، به نان های خود رسیدگی کنید.
ناخن مصنوعی
ناخن مصنوعی

راهنمای خرید ناخن مصنوعی

امروزه کمپانی‌های مختلفی وجود دارد که در زمینه طراحی و ساخت ناخن مصنوعی فعالیت می‌کنند. از جمله مشهورترین برندهای تولید ناخن مصنوعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تریتون
 • جویل
 • بیورر
 • شایما
 • کیس
 • آرت دکو
 • ورگن
 • و …

اگر قصد خرید ناخن مصنوعی را دارید باید بدانید که قیمت ناخن مصنوعی به عوامل زیادی بستگی دارد. مانند:

 1. تعداد ناخن مصنوعی موجود در یک جعبه
 2. قابلیت ضدآب بودن ناخن‌ها
 3. شرکت سازنده ناخن مصنوعی
 4. مواد به کار رفته در ساخت ناخن
 5. و …

در کل باید به شما بگوییم که قیمت ناخن مصنوعی از ۵ هزار تومان شروع شده و تا ۱۰۰ هزار تومان یا بیشتر هم دیده می‌شود.

استفاده از ناخن مصنوعی
خرید ناخن مصنوعی

توصیه بسیار مهم ما به شما این است که ناخن مصنوعی را حتما از مراکز خرید و سایت‌های معتبر تهیه کنید. چون استفاده از ناخن مصنوعی نامرغوب و غیر استاندارد می‌تواند سلامت دستان شما را با خطر مواجه کند.

در ادامه این مقاله چند مدل از ناخن مصنوعی‌های موجود در سایت مو تن رو را برای شما آورده‌ایم. برای دیدن سایر مدل‌ها می‌توانید به سایت ما، بخش آرایش ناخن مراجعه کنید.

ناخن مصنوعی ورگن – G101 – بی رنگ

ناخن مصنوعی ورگن، ساخت کشور چین بوده و در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار یافت می‌شود.

یکی از مدل‌های پر فروش این محصول، ناخن مصنوعی ورگن مدل G101 می‌باشد که ۱۰۰ عدد ناخن در یک بسته آن وجود دارد و از قیمت بسیار خوبی هم برخوردار است.

کار کردن با این مدل ناخن بسیار راحت بوده و شما هم راحت می‌توانید آن را روی ناخن خود بچسبانید و هم می‌توانید راحت جدا کنید.

خرید ناخن مصنوعی ورگن مدل G101
ناخن مصنوعی ورگن مدل G101

ویژگی‌های ناخن مصنوعی ورگن:

 • بسته ۱۰۰ عددی
 • متناسب با هر انگشت
 • استفاده آسان و راحت
 • ماندگاری و دوام بالا
 • بدون آسیب زدن بر روی ناخن
 • تهیه شده از مواد با کیفیت و مرغوب
 • قیمت مناسب
 • ساخت کشور چین

ناخن مصنوعی چسب دار کیس مدل Impress – CHIC

ناخن مصنوعی‌های کیس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب کنند. ناخن‌های کیس ساخت کشور آمریکا بوده و قیمت آن‌ها در مقایسه با سایر ناخن‌های سایت مو تن رو، مقداری بالاتر است.

در بسته بندی ناخن مصنوعی چسب دار کیس مدل Impress تعداد ۲۴ عدد ناخن موجود می‌باشد.

ناخن مصنوعی چسب دار کیس
ناخن مصنوعی چسب دار کیس

ویژگی‌های این محصول:

 • دارای چسب سر خود
 • ضد آب
 • زود خشکی
 • ماندگاری بالا
 • دارای ابعاد مناسب
 • قابل انعطاف

تیپ ناخن پا دان بی رنگ

برند دان (Don) یک برند کره‌ای است که در زمینه طراحی و ساخت انواع لوازم آرایشی فعالیت دارد. یکی از محصولات این برند ناخن مصنوعی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و قیمت مناسبی هم دارد.

جالب است بدانید که این برند، ناخن مصنوعی برای پا هم تولید می‌کند و  شما می‌توانید تیپ ناخن پا دان را از فروشگاه آنلاین مو تن رو خریداری کنید.

این مدل ناخن از برند دان دارای ۱۰۰ عدد ناخن بی رنگ در یک بسته است و با توجه به قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته شده، واقعا استفاده از آن به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

این مدل ناخن قابل سوهان زدن بوده و آسیبی نمی‌بیند. بعد از چسباندن این ناخن‌ها روی پا، می‌توانید لاک مورد نظر خود را با رنگ دلخواه روی آن بزنید.

تیپ ناخن مصنوعی پا دان
تیپ ناخن مصنوعی پا دان

ناخن طرح دار ژله‌ای ورگن سری G111 مدل J112

ناخن‌های طرح دار ژله‌ای ورگن به خاطر کیفیت و قیمت بسیار مناسب، طرفداران زیادی دارند.
یکی از ناخن‌های این برند، ناخن طرح دار ژله‌ای ورگن سری G111 مدل J112 است که متناسب با قالب هر انگشتی ساخته شده و پاسخگوی هر سلیقه‌ای می‌باشد.

کار کردن با این ناخن‌ها بسیار ساده است. هر وقت خواستید می‌توانید به سادگی آن‌ها را از روی ناخن دستتان جدا کنید و از یک طرح و رنگ دیگر روی ناخن خود استفاده کنید. همچنین ماندگاری و دوام این مدل ناخن‌ها بالا بوده و مدت زیادی قابل استفاده هستند.

ناخن طرح دار ژله‌ای ورگن
ناخن طرح دار ژله‌ای ورگن

ویژگی‌های ناخن ژله‌ای ورگن سری G111:

 • ماندگاری و دوام بالا
 • ساخته شده با مواد مرغوب و باکیفیت
 • قیمت بسیار مناسب
 • ساخت کشور چین
 • در طرح‌ها و رنگ‌های بسیار متنوع
 • متناسب با اندازه و شکل هر انگشتی
 • بدون صدمه زدن به ناخن

ناخن مصنوعی ژله‌ای استار لونر شماره ۴۲۵

استار لونر نام یکی از برندهایی است که در زمینه تولید ناخن مصنوعی فعالیت دارد. ناخن مصنوعی ژله‌ای استار لونر شماره ۴۲۵ در رنگ‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی در بازار موجود است. این محصول می‌تواند به مدت طولانی روی دست شما باشد بدون اینکه آسیبی به ناخن شما وارد کند.

جدا کردن ناخن‌های ژله‌ای استار لونر از روی دست کار بسیار راحتی است و به همین خاطر می‌توانید تنوع زیادی برای دستان خود داشته باشید.

ناخن مصنوعی ژله‌ای استار لونر
ناخن مصنوعی ژله‌ای استار لونر

ویژگی‌های ناخن مصنوعی استار لونر:

 • ناخن ژله‌ای
 • استفاده آسان و راحت
 • دارای مدل‌های متنوع و زیبا
 • در ۱۵۰ طرح گوناگون
 • ساخت کشور چین

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما عزیزان سپاسگزاریم. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. پیشنهاد می کنیم به مقاله ی ۷ گام موثر در روش انجام مانیکور و پدیکور خانگی را هم از دست ندهید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0