راز اصلی شیک پوش ترین خانم‌های جهان

راز اصلی شیک پوش ترین خانم‌های جهان

 اگر می‌خواهید در جمع دوستان، خانواده و محل کار، شیک پوش و خوش استایل به نظر برسید با ما تا انتهای این مقاله هیجان انگیز همراه باشید. چه رازی است که همه خانم‌های شیک پوش دنیا از آن پیروی می‌کنند؟ باید بدانید که شیک پوش ترین خانم‌های جهان، از قواعد و قوانین خاصی پیروی می‌کنند. در ادامه مقاله قصد داریم به فاش تمامی این رازها بپردازیم.

 شماره ۱: برنامه ریزی داشته باشید.

همانطور که برای وعده‌های غذایی خود برنامه ریزی می‌کنید، شما می‌توانید برای شیک پوش بودن، اول برنامه‌ای را برای هفته‌ای که پیش روی‌تان دارید، تنظیم کنید.

دوست دارید شنبه تا چهارشنبه در محل کار خود از چه استایلی استفاده کنید؟ آخر هفته‌ها چطور؟ وقتی با دوستان خود هستید چه می‌پوشید؟ مشورت با یک استایلیست، اولین کاری است که باید در این خصوص انجام دهید.

شماره ۲: دنبال کردن شیک پوش ترین خانم‌های جهان

با جستجو کردن در اینترنت، شما می‌توانید خانم‌های شیک پوش را پیدا کنید و از استایل و پوشش آنها برای استایل شخصی خود الهام بگیرید. در این مورد شما می‌توانید حتی از اینستاگرام و پینترست هم استفاده کنید. اگر از جمله خانم‌هایی هستید که با حجاب هستید اصلاً نگران نباشید. امروزه شما می‌توانید با حجاب کامل هم بسیار زیبا و خوش استایل به نظر برسید.

 شماره ۳: دوری از وسواس

 اگر از طرفداران لباس‌های رسمی هستید و دوست دارید همواره از لباسهای ست استفاده کنید، توصیه ما به شما این است. قوانین برای شکسته شدن ایجاد می‌شوند؛ پس بدون هراس، از شلوار جین و یک تیپ اسپرت استفاده کنید. شیک پوش بودن همیشه به معنای لباس رسمی پوشیدن نیست.استفاده از جادویی ترین رنگ رژ لب

 شماره ۴: استفاده از جادویی ترین رنگ رژ لب

 احتمالاً شاید حدس می‌زنید که شیک پوش ترین خانم‌های جهان از چه رنگ رژی استفاده می‌کنند. رنگ قرمز، جادویی‌ترین رنگ تمامی دوران است. شما می‌توانید با استفاده کردن از این رنگ، گرمی و عشق را در استایل خود نشان دهید. سعی کنید دو بار در هفته از این رنگ برای رژ خود استفاده کنید.

شماره ۵: استفاده از اکسسوری های مناسب

سعی کنید در پوشیدن اکسسوری زیاده روی نکنید، استفاده از دستبند با یک گوشواره طلایی زیبا، همچنین استفاده از حلقه‌های نیم بند طلایی و نقره‌ای، همراه با گوشواره‌های مینیمال، شما را خوش پوش تر و شیک‌تر نشان می‌دهد.

 شماره ۶: تمرکز بر روی لباس‌های اصلی

انتخاب صحیح لباس اصلی، یکی از مواردی است که خوش پوش ترین بازیگران و هنرمندان جهان در انتخاب لباس خود دقت می‌کنند. تمرکز فقط بر روی لباس‌های اصلی مانند کت و دامن یا مانتو و شلوار، از مواردی است که باید آن را در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید برای سرویس‌های طلا، گوشواره یا دستبند خود هزینه‌های هنگفتی را متحمل شوید، باید بگوییم که تمامی اینها، نقش کمرنگی در ظاهر و استایل شما دارند. در استایل خود این اشتباهات را نکنید.

 شماره ۷: پوشیدن کفش‌های رنگی

آیا تا به حال شنیده‌اید که می گویند برای اینکه شیک به نظر برسید، باید حتماً از کفشهای رنگ تیره مانند مشکی،قهوه‌ای و سرمه‌ای را انتخاب کنید. اما باید بگوییم که خوش پوش بودن قوانین خاصی ندارد و شما می‌توانید مطابق با سلیقه شخصی قدم بردارید و همچنان خوش استایل به نظر برسید. استفاده از کتانی‌های رنگی همراه با شلوار جین، می‌تواند شما را بسیار خوش پوش نشان دهد. شما می‌توانید با شکستن قوانین، استایل شخصی خود را داشته باشید و همچنان خوش پوش به نظر برسید.

 

از اینکه تا انتهای این مقاله کاربردی، با مجله اینترنتی مکس بکس همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. امیدواریم از مطالعه مطالب گفته شده، لذت برده باشید. برای مطالعه مطالب بیشتر در زمینه های مد روز،فرش قرمز و راهنمای خرید لباس زنانه به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0