تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی باید با تیپ های دیگر مناسبت ها متفاوت باشد به این خاطر که یک دانشجو در جایگاه خاصی از جامعه قرار دارد و با سبک پوشش خود طرز فکر خودش را نشان می دهد. یک دانشجو می تواند با ظاهر خود رشته تحصیلی اش را نشان دهند.

مهندسان آینده چه چیزی می توانند بپوشند؟

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی دلیچی به شما مانتو هایی با طرح اورکت های کارآگاهی است. این مدل حساب و کتاب خاص خودش را دارد. دکمه هایی که منظم در مقابل هم قرار می گیرند، مدل یقه و حتی بندینک هایی که به صورت قرینه در قسمت سرشانه ها و مچ این مدل تکرار می شوند نشان می دهد شما ازابتدای راه اهل منطق و حساب و کتاب هستید. شلواری به رنگ قهوه ای و قهوه ای تیره گزینه مناسبی برای این ست می باشد. تیرگی رنگ قهوه ای قدرت و اقتدار شما را به عنوان یک مهندس جوان تداعی می کند. در مورد کفش بهترین گزینه برای شما کفش های هشترک می باشد. این کفش ها به شما ظاهر منظم و دقیقی می دهد. برای انتخاب کیف، کیف های صندوقی و کیف هایی با جنس محکم گزینه خوبی می باشد. شال قهوه ای، کرم یا زرشکی  بسیار مناسب برای این ست می باشد.

تیپ دانشجویی

پزشکان آینده چگونه ست های بپوشند؟

پیشنهاد دلیچی به شما دکترهای آینده که قرار است از همین ترم سر کلاس های پزشکی حاضر شوید ترکیبی از رنگ آبی است. یک مانتوی ساده آبی با فرمی صاف و بدون چین با حال و هوای رشته تحصیلی شما مناسب است. رنگ سرمه ای در کنار این آبی ترکیب مناسبی می باشد. پیشنهاد رنگ آبی به این خاطراست که از همین حالا می توانید در نگاه دیگران فردی آرام و قابل اعتماد به نظر بیایید.

تیپ دانشجویی

تیپ هنری برای دانشجویان هنر

پیشنهاد دلیچی به شما که قرار است به زودی تحصیل در رشته هنر را آغاز کنید استفاده از ذوق و خلاقیت خودتان در طراحی مانتویی است که قرار است بپوشید. پس بدون معطلی یک مانتوی ساده انتخاب کنید، رنگ مخصوص پارچه را هم فراهم کنید و بعد با ذوق و سلیقه خودتان شروع کنید به طراحی روی پارچه. به همین سادگی شما می توانید مانتویی داشته باشید که ویژه خود شماست. این مانتو علاوه بر اینکه سلیقه شما را به رخ می کشد در همان بدو ورود، هنرتان را هم نمایان می کند.

تیپ دانشجویی

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0