تقویت مژه با چند راهکار بسیار ساده

تقویت مژه با چند راهکار بسیار ساده

مسلما تقویت مژه یکی از بهترین راه های پرپشت شدن مژه و زیبایی چشم هاست، خیلی از بانوان بجای تقویت مژه از روشهای دیگری چون کاشت و یا اکستنشن مژه استفاده می کنند که برای اطلاع از مزایا و معایب آن در مقالات قبل صحبت کردیم. اما روشهای بهتری برای پرپشت شدن مژه ها و تقویت آن وجود دارد. مخصوصا اگر شما از اکستنشن مژه استفاده می کنید حتما از تقویت کننده های مژه استفاده کنید. در این مقاله به تمام سوالات شما خوانندگان عزیز در مورد نحوه استفاده از تقویت کننده های مژه می پردازیم.

eyelash-extensions

چرا باید از تقویت کننده مژه استفاده کنیم؟

از آنجا که آرایش چشم قدم مهم در زیبایی تقویت کننده های مژه بهترین روش برای جلوگیری از ریزش مژه ها خصوصا در سنین بالاتر است. تارهای مژه بعد از مدتی به علل طبیعی و یا غیر طبیعی شروع به ریزش می کنند و لذا لازم است تا با تقویت این تارهای زیبا از ریزش آنها جلوگیری کنیم. تقویت کننده های مژه به دو صورت کارایی دارند ، نوعی از آنها به تقویت و ضخیم کردن تارهای مژه می پردازند و نوع دیگر به رویش مجدد مژه ها که در طول زمان ریخته شده است کمک می کنند.

محصولات تقویت مژه مرغوب

تقویت کننده مژه فارماسی

تقویت مژه فارماسی

خرید تقویت کننده مژه فارماسی

تقویت کننده مژه سریتا

 

cinere-eye-lash-growth-serum

خرید سرم تقویت کننده ابرو و مژه سریتا

چه مدت محلول تقویت مژه را استفاده کنیم؟

مدت زمان استفاده از تقویت کننده های مژه جهت تاثیر حداقل سه ماه می باشد پس اگر قصد تقویت مژه های خود را دارید لازم است حتما محصول مورد نظر را به مدت سه ماه استفاده کنید تا تاثیر شگفت انگیز آن را به خوبی مشاهده کنید. بسیاری از افراد این موضوع و مدت زمان آن را جدی نمی گیرند و لذا تاثیر لازم را نمی بینند.

مطالعه بیشتر: همه چیز را درباره مداد چشم بدانید

تقویت مژه

از محلول های تقویت مژه چند بار در روز استفاده کنیم؟

محصولات تقویت کننده مژه را بسته به میزان ریزش و تقویت لازم برای احیا آنها از یک تا دوبار در روز استفاده کنید. یکبار صبح و یکبار شب. دقت کنید حتما قبل از هربار استفاده چشم هایتان بطور کامل شسته و تمیز باشد والا مواد تاثیری بر مژه ها نخواهند داشت. شب قبل از خواب زمانی ک در  حال استفاده از کرم ضدچروک خود هستید مقداری از تقویت کننده مژه را بر روی مژه ها بزنید و بخابید.

تقویت-کننده-مژه

تقویت کننده مژه را چطور قطع کنیم؟

نکته ی بسیار مهمی که بسیاری از خوانندگان مجله مو تن رو به آن دقت نمی کنند نحوه قطع استفاده از تقویت کننده مژه است . به هیچ عنوان نباید به طور ناگهانی تقویت کننده مژه را قطع کرد چرا که موجب آسیب بیشتر خواهد شد بلکه بهتر است برای ماندگاری تاثیر آن به مرور میزان استفاده از آن را کم کنیم. به این صورت که در ماه اول به صورت یک شب در میان و ماهای بعد دو و سه شب در میان استفاده کنید. در هنگام استفاده از تقویت کننده مژه حتما به تاریخ انقضا محصول دقت کنید.

نویسنده : نجمه باقدرت

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0