ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱

ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱

به ‌نظر شما در ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱ با چه چیزی رو‌به‌رو خواهیم شد؟ یک سال است که از راه دور مشغول کار و معاشرت بودیم. شرایط پاندمی سبک زندگی و لباس ما را تحت تاثیر خود قرار داده. این جریان در ترند کیف و کفش امسال هم نیز بی‌تاثیر نبوده است. روند ترند کفش ۲۰۲۱ به سبک‌های جدید Covid-19، با جایگزین کردن کفش‌های نرم و راحت اتفاق افتاد. اما ترند کیف ۲۰۲۱ چطور؟ فکر می‌کنید این‌ روزها چیزی بیشتر از ماسک و محلول ضدعفونی‌کننده در کیف نیاز نداشته باشیم؟ خیر به همین سادگی نیست. درست است که کیف‌های مجلل مثل سابق کارایی نداشته، اما جایگزین مناسبی را خواهیم داشت. در واقع در ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱، با ترکیبی از مد و عملکرد روبه‌رو هستیم. پس کمد لباسهایمان قرار است تغییر اساسی کند.

ترند بهار و تابستان 2021
ترند بهار و تابستان ۲۰۲۱

روند محتوا در این مطلب بدین صورت است که، ابتدا به شناختِ ترند کفش بهار ۲۰۲۱ و بررسی جزییات آن می‌پردازیم. چه کفش‌هایی کارایی بیشتری در کمد لباس‌مان دارند. پس از آن پرکاربردترین ترند کیف ۲۰۲۱ را شناسایی خواهیم کرد. کدام کیف‌ها از ترندِ ساِل قبل به بهارِ امسال راه پیدا کردند. پس مثل همیشه همراه همیشگی کمد سارک باشید.

ترند اکسسوری بهار ۲۰۲۱؛ یادآور جزییات زیبای این فصل

ترند کفش بهار ۲۰۲۱

خیلی از آیتم‌های کفش، از ترندِ پاییز و زمستان به بهار و تابستان راه پیدا‌ کردند. کفش‌های زنجیری، پاشنه‌های گربه‌ای. اما یک سری کفش‌ها هستند که به جهتِ کاربرد و سادگی، در ترند کفش بهار ۲۰۲۱ ماندگاری بیشتری تاکنون داشته‌اند.

ترند کفش بهار 2021
ترند کفش بهار ۲۰۲۱

Stretchy Ballet Flats

کفش‌های کلاسیکِ تخت (Ballet Flats)، هرگز ازچرخه‌ی مد خارج نمی‌شوند. اما گزینه‌ای به آن اضافه شده  که این کفش را منحصر به فرد‌ و سازگارتر کرده است. خاصیت انعطاف‌پذیری (Stretchy)، آنها را به سبکِ جدیدی از Stretchy Ballet Flats تبدیل کرده است. راحتی و تطبیق‌پذیری با هر مدل از فرم پا و پنجه از ویژگیِ اساسی این بخشِ جدید در کفش است. حضور الزامی این کفشِ تخت (Stretchy Ballet Flats) در کمد لباس‌مان، یک آیتم بسیارکاربردی به شمار می‌آید. در ترند ۲۰۲۱، می‌توانید تنوعِ رنگی متفاوتی از یک کفشِ تخت داشته باشید.

Stretchy Ballet Flats Shoes
Stretchy Ballet Flats Shoes

Clogs

کفش‌های چوبی (Clogs) از آیتم‌های جدائی‌ناپذیر ترند ۲۰۲۱ هستند. دوستداران استایل بوهو، این خبر خوب هم برای شما. امسال خیلی بیشتر از سال‌های قبل از این کفش‌ها در استایل خود استفاده کنید. معمولا کفش‌های Clogs بخاطر پاشنه‌هایِ چوبی خود بسیار سبک‌اند. پس با آنها، راحتی در یک کفشِ پاشنه‌دار را تجربه خواهید کرد. کفش‌های سنتی‌ای که، در گذشته در رقص‌های مختلف از آن استفاده می‌شد. اما هیچ‌کس تصور نمی‌کرد که این کفش‌ها بخشِ اصلی ترندِ کفشِ بهار  ۲۰۲۱ به شمار آید.

clogs Shoes
clogs Shoes

شلوار جین بگی ترند پرطرفدار ۲۰۲۱

Strapy sandals

خانه‌نشینی و معاشرت‌های خانگی کار خودش را کرد. صندل‌هایِ تختِ بنددار (strapy Sandals) جایگزین صندل‌هایِ پاشنه‌بلند شدند. این صندل‌ها به صورت Unisex shoes در میان همگان، محبوبیت همیشگی خود را داشته است. بخشی که در ترند کفش ۲۰۲۱ صندل‌های تختِ را تحت تاثیر خود قرار داده، بند‌های آن است. این صندل‌ها در مدل‌های مختلف به صورت، Topstitched Straps، hook and loop straps ارائه شدند.

Strapy sandals
Strapy sandals

Platform Shoes

با ورود به بهار ۲۰۲۱ متوجه می‌شوید که فرم‌های صاف دچار جهش و چالش شده‌اند. کفش‌هایِ سکویی (Platform Shoes)، یک بخش هیجان‌انگیزِ ترند کفش بهار ۲۰۲۱ است. اگر بخواهیم با یک دید همه جانبه اظهار نظر کنیم، در ترند ۲۰۲۱ کفش‌ها به صورتِ تخت دسته‌بندی شده‌اند. کفشِ تختِ ساده- کفشِ تختِ سکویی. برای کسانی که به کفش‌های تختِ بدون پاشنه هیچ علاقه‌ای ندارند، کفش‌های Platforms بهترین انتخاب‌اند. بارزترین ویژگی آنان، پاشنه‌های صاف اما مرتفع. در بخش متریال هم هیچ محدودیتی وجود ندارد. فقط پاشنه‌ها بلند باشد، کافیست که یک استایلِ جذاب را برای خودتان داشته باشید.

platform shoes
platform shoes

Chain shoes

وفرهای زنجیردار را یادتان هست؟ یا صندل‌های بنددار زنجیری؟ مهم‌ترین اکسسوری کیف و کفش ترند بهار و تابستان ۲۰۲۱ زنجیر‌هاست. این کفش‌ها با کیف‌های زنجیری، یکی از پرکاربردترین گزینه‌های ترندی ۲۰۲۱ به‌شمار می‌آیند. اگر دنبال یک راهکار برای خاص شدن استایل خود می‌گردید، امسال کفش‌های زنجیری را فراموش نکنید.

chain shoes
chain shoes

ترند کیف ۲۰۲۱

سال ۲۰۲۰ سال سختی بود. با توجه به کمبود برنامه‌های گردشگری، روندِ مد و صنایع لوکس به طور کلی کاهش یافت. اما در سال ۲۰۲۱ هم نیز، این روند ما را ترک نخواهد کرد. در ترند کیف ۲۰۲۱، عملکردی بودن از آیتم‌های مهم است.  پس در ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱ با برخی جنبه‌های مختلف و ساده‌تری از طراحی روبه‌رو هستیم.

Bag trends 2021
Bag trends 2021

ترندهای لاک ناخن در پساکرونا (۲۰۲۱)

Colorful Bags

فرقی نمی‌کند کیف‌‌دستی باشد یا کیفِ رودوشی. هر رنگِ آن یک شروع تازه از فصل بهاراست. اگر پیش از این، جسارت استفاده از کیف‌های رنگی را نداشتید، امسال خط قرمزها را رها کنید. این آبنبات رنگی‌های کوچک و بزرگ را، در فصل بهار ۲۰۲۱ وارد کمد لباس‌تان کنید. کمی تنوع و رنگ ما بین آن تیرگی و خنثی بودن بد نیست.

colorful bags، ترند کیف و کفش در 2021
colorful bags

Market Totes

این‌ روزها بیشترین جایی که با آن در رفت‌ و ‌آمد هستیم، فروشگاه‌‌هاست. پس ترند کیف‌های دستی بافت‌دار Market totes)) منطقی است. کیف‌هایی شبکه‌ای، از چرم گرفته تا نخ‌های ابریشم طنابی. این کیف دستی یکی از مواردی است که هرچه بیش‌تر به بهارِ ۲۰۲۱ نزدیک می‌شویم، کمبودش را حس خواهیم کرد. اگر بدنبال یک کیف سبک و جادار هستید، Market Totes انتخاب هوشمندانه‌ایست.

Market Totes
Market Totes

Oversized Bags

شما هم همیشه وسایل زیادی دارید؟ مشکل کمبود فضا در کیف از معضلات همیشگی‌تان است؟ نگران نباشید امسال سالِ شماست. کیف‌های سایز بزرگ به طرز عجیبی وارد چرخه‌ی مد ترند کیف ۲۰۲۱ شدند. هر قدر در سال‌های قبل نسبت به این کیف‌ها کم لطفی می‌شد، در فصل بهار امسال جبران شد. قرار است Oversized Bags در ترند ۲۰۲۱ سلطنت کنند. پس دیگر نگران حجم زیاد وسایل خود برای حمل کردن نباشید. 

over sized bags، ترند کیف و کفش در 2021
over sized bags

Chain Bags

زنجیر گزینه‌ای است که از ترند پاییز و زمستان مجددا به بهار راه پیدا کرده است. کیف‌های زنجیری (ChainBags) در مدل کیف‌های کوچک دستی و کیف‌های رودوشی، بسیار پرکاربرد است. در ترندِ ۲۰۲۱ کفش‌های زنجیری زیادی هم نیز خواهیم داشت. پس دست به کار شوید. کیف‌های زنجیری را فراموش نکنید. این آیتم می‌تواند استایلِ کلاسیکِ شما را با رنگ و لعاب بیشتری به نمایش بگذارد. پس داشتن یک کیف زنجیری از الزامات کمد بهار ۲۰۲۱ است.

ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱
chain bags

Mini Bags

کیف‌های کوچک ( Mini Bags) هم ماندگار شدند! صادقانه بگویم فکر نمی‌کردم Mini Bags تا این اندازه محبوب باشد. اما در ترند ۲۰۲۱ کار خودشان را کردند. این کیف‌ها در مدل‌های مختلف در بهار و تابستان امسال با متریال‌های متنوع ارائه شدند. بخشِ اصلی ترند کیف ۲۰۲۱ تقابل میان Mini bag با Oversized Bag است. اما آیتم جالبی که در ترند کیف و کفش بهار و تابستانِ ۲۰۲۱ وارد چرخه مد شد، buttle bags است. امسال قرار است با جنبه‌های جدیدی از Mini Bags روبه‌رو شویم.

هفته کوتور بهار ۲۰۲۱ پاریس

mini bags،ترند کیف و کفش در 2021
mini bags

جمع بندی

درست است که شرایط پاندمی کویید ۱۹ همچنان با ماست و روز به روز سخت‌تر می‌شود. اما دنیای مد به ما یاد داد که با هر موقعیتی سازگارشویم. این‌روزها بیشتر از قبل کارایی و عملکرد در دنیای مد حرف اول را می‌زند. این دو ویژگی در ترندها بسیار تاثیرگذاربوده و بخش اصلی تولیدات کیف ‌و‌کفش را در دست خود نگه داشته است. ترند کیف و کفشِ بهار و تابستان ۲۰۲۱ کاملا با شرایط حال، تطبیق‌پذیر و کاربردی بوده. اما این بدان معنی نیست که تمام سلایق را در برنگیرد. ترند ۲۰۲۱ هر سلیقه‌ای در کیف و کفش را، تحتِ پوششِ خود قرار داده و آن را سازگارپذیرتر کرده است.

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0