ترند مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹

ترند مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹

کیف یک وسیله مهم و حیاتی برای خانم‎ها می‌باشد که هر ساله مدل خاصی از آن ترند شده و بیشتر از بقیه مدل‌ها به چشم می‌خورد. همراه ما باشید تا با ترندهای مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ آشنا شویم:

کیف ها یک اکسسوری بسیار مهم و ضروری در استایل روزانه و رسمی هستند و در هر فصل، تغییرهای زیادی پیدا می‌کنند. برخی از جدیدترین مدل کیف در سال ۲۰۱۹، کیف‌های حصیری، مکعبی، کیف‌های پلاستیکی و … هستند.

کیف توپ شکل

کیف‌ توپ شکل یا بیضی شکل برای مجالس شبانه و مراسم‌های عروسی مناسب می‌باشد. کیف‌های توپ شکل را هم می‌توانید به صورت دوشی حمل کنید و هم دستی؛ که نسبت به مدل این کیف‌ها، بهتر است از مدل دستی آن استفاده شود.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف توپ شکل

کیف وینتیج قفلی

بدون شک با دیدن این کیف ها، خاطرات نوستالژیک خانه مادربزرگ برای شما زنده می‌شود. این مدل کیف ها که تنها با یک قلاب، باز و بسته می شوند، چندسالی است که مجددا مد شده اند و در مدل های مختلف وجود دارند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف وینتیج قفلی

کیف طرح صدف

کیف‌های طرح صدف بسیار مورد توجه گرفته و میزان استفاده از آن‌ها در حال افزایش است. اگر می‌خواهید بسیار خاص و شیک دیده شوید، کیف طرح صدف بهترین گزینه برای تکمیل تیپ زنانه و یا دخترانه شماست.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف طرح صدف

کیف نقره‌ای کوچک

برای کسانی که طرفدار رنگ نقره ای هستند، این مدل کیف زنانه برایشان جذابیت خواهد داشت. این کیف نقره‌ای ( tinfoil ) براق و دارای یک دسته کوچک است. رنگ‌های پیشنهادی برای ست کردن با این کیف‌ها، رنگ سفید و طوسی است که ترکیب بسیار زیبایی ایجاد می‌کنند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف نقره ای

کیف مکعبی

کیف مکعبی نوعی نوستالژی به شمار می‌آیند و جعبه ناهار دوران مدرسه را به یاد می‌آورند. حمل این کیف و ست کردن آن با انواع لباس، با توجه به شکل ظاهرشان، ممکن است اندکی سخت باشد. اما بد نیست که برای تنوع، در مکان و موقعیت های خاص، از آن ها استفاده کنید.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف مکعبی

کیف استوانه ای

این کیف‌های کوچک، استوانه ای با دسته کوتاه و از چرم و قلاب ساخته شده‌اند و جزو ترندترین کیف دستی های سال ۲۰۱۹ خواهند بود. معمولا زنجیر این کیف‌ها بسیار خاص هستند و به زیبایی آن می‌افزونند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف استوانه ای

کیف گردنبندی

این کیف ها به دلیل اینکه به گردن آویزان می شوند را کیف گردنبندی (Lanyards) گویند و جزو ترندهای مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ می‌باشند. این مدل کیف کوچک برای نگهداری پول، ویزا، پاسپورت و بلیط هواپیما یک ایده عالی است.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف گردنبندی

کیف با دسته گرد

طرح کیف دستی‌های با دسته گرد ( Looped Single ) برای خانم‌های علاقمند به طرح کلاسیک بسیار خاص است. این نوع کیف‌‌ها معمولا قسمت فوقانی کوچک‌تری داشته و یک دسته کوتاه، گرد و بسیار شیک دارند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف با دسته گرد

کیف پلاستیکی

این کیف‌های پلاستیکی بزرگ و خاص، یک انتخاب عالی برای ساحل و یا استخر می‌باشند. این کیف‌ها از جنس پلاستیک و معمولا محتوای کیف قابل رویت است. کیف‌های پلاستیکی بزرگ هم دوشی و هم دستی هستند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف پلاستیکی

کیف کوچک

کیف‌های کوچک برای خیلی از مواقع مناسب می‌باشند زیرا هم بسیار شیک دیده می‌شوند و هم سبک هستند. انواع مختلفی از کیف‌های کوچک وجود دارد که بسیار شیک و جذاب بوده و شما با آن احساس راحتی خواهید کرد.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف کوچک

کیف منحصر بفرد

طراحان همیشه سعی دارند که از سنت جدا شده و کیف‌های بسیار خاص با طرح‌های جدید و شکل‌های هندسی‌ مختلف ارائه دهند. برخی از این کیف‌ها بسیار عجیب و جذاب هستند که نظر مشتری را به خود جلب می‌کنند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف منحصر بفرد

کیف بزرگ

کیف های زنانه بزرگ یکی دیگر از ترندهای کیف زنانه برای سال ۲۰۱۹ هستند. این کیف ها بسیار جادار و در مدل های متنوع هستند و شما می توانید براحتی وسایل زیادی را در کیفتان قرار دهید. این کیف‌ها را می‌توانید در انواع رنگ و یا طرح یافت کنید.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف بزرگ

کیف نئون

این کیف‎ها معمولا در رنگ‌های زرد و سبز به چشم می‌خورند که انواع شکل‌ها و طرح‌های مختلفی دارند. کیف‌های نئون برای استایل‌های ماکسیمال و ویمسیکال مناسب هستند. این کیف‌ها را می‌توانید با رنگ‌های آبی و یا لاجوردی به راحتی ست کنید.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف نئون

کیف حصیری

کیف های حصیری چند سالیست که بخشی از دنیای مد شده اند و طرفداران خاص خودشان را دارند. کیف های حصیری به رنگ برنز امسال هم بعنوان یکی دیگر از ترندهای بهار و تابستان ۲۰۱۹ وجود دارند.

مدل کیف زنانه ۲۰۱۹ - کیف حصیری

برگرفته از سایت glowsly

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0