اشتباهاتی که از خوشتیپی مردان جوان جلوگیری می‌کند.

اشتباهاتی که از خوشتیپی مردان جوان جلوگیری می‌کند.

همانطور که مطلع هستید، بیشتر فضای مجازی و مجلات و اکثر رسانه‌ها در مورد به روزترین اصول لباس پوشیدن و استایل برای خانمها صحبت می‌کنند. اما این در حالی است که دنیای مد و فشن برای مردان نیز با قدرت در حال فعالیت کردن است. البته این را نیز باید قبول کنیم که تنوع لباس برای مردان بسیار کمتر از این نوع لباس برای زنان است. اما این موضوع به این معنا نیست که مردان از ترند ها و مدهای هر ساله استفاده نمی‌کنند. یا برای حضور داشتن در مجالس رسمی و موقعیت‌هایی که باید استایل های ویژه‌ای برای آن داشته باشند؛ همیشه به اجبار از یک کت تاکسیدوی مشکی با کفش براق برای خود استفاده می‌کنند. با توجه به نکاتی که گفته شده است؛ ما قصد داریم تا در مورد اشتباهاتی که خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار می‌دهد در این مقاله صحبت کنیم.

 در حقیقت ما تلاش کرده ‌ایم تا به جای اینکه مانند سایر وب سایت‌ ها در مورد اصول و اشتباهات سبک و استایل زنان صحبت کنیم؛ به نوع لباس پوشیدن و اشتباهاتی که می‌ تواند مانع خوشتیپی مردان جوان شود بپردازیم. در نتیجه در این مقاله مواردی که به عنوان اشتباه در لباس پوشیدن شناخته می‌ شوند؛ و همچنین ست ‌های نا مناسب برای مردان را بیان کرده ‌ایم.

 اشتباهاتی که خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار می ‌دهد.

 این اشتباهات که بسیار مؤثر در خوشتیپی مردان جوان هستند شامل موارد زیر می ‌شود:

 اولین اشتباه موثر بر خوشتیپی مردان جوان چیز هایی است که می ‌تواند به تیپ آن ها آسیب برساند. اشتباهاتی که خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار می ‌دهد.

این اشتباهات عبارتند از:

 •  استفاده از کفش های کثیف.
 •  پوشیدن تی شرت هایی که یقه هفت عمیق دارند.
 •  لباس‌ هایی که بر روی آن‌ ها مارک ‌های تجاری زیادی قرار دارد.
 •  پوشیدن و ست کردن شلوار تیشرت و کلاه چرمی با یکدیگر.
 • استفاده از جوراب هنگامی که صندل پوشیده ‌اید.
 •  پوشیدن صندل در تمام موقعیت‌ ها و مکان‌ ها.

 دومین اشتباه مؤثر بر خوشتیپی مردان جوان، پوشیدن شلوار جین به رنگ آبی است.

 این اشتباه شامل مواردی است که در زیر از آن ها نام برده می ‌شود.

 •  استفاده از رنگ ‌هایی مانند قرمز، صورتی، زرد و بنفش برای شلوار.
 • پوشیدن لباس هایی که مناسب سایز شما نیستند.
 •  استفاده از لباس ‌های خانگی برای بیرون از منزل.
 •  استفاده از جوراب‌ های سفید با کفش مشکی.
 •  پوشیدن تی شرت های ارزان قیمت و نا مرغوب.
 •  منظم نبودن کراوات. 
 •  پوشیدن شلوار جین ‌های بسیار بلند.
 •  پوشیدن شلوار جین‌هایی که دارای جیب ‌های بزرگ و زیادی هستند.
 •  نا هماهنگی رنگ کفش و کمربند
 •  پوشیدن شلوار های جین تزیین شده.
 •  پوشیدن تی شرت هایی با تایپوگرافی ها و طرح‌ های عجیب و خنده دار
 •  استفاده از کاپشن ‌های خزدار و یا کت‌ های نا مناسب.
 •  به تن کردن پیراهن ‌های گشاد یا تنگ.
 •  استفاده از کلاه ‌های لبه دار کج.
 •  استفاده بیش از حد زیورآلات و اکسسوری ها.
 •  شستشو و نظافت بیش از حد صورت.
 •  استفاده از پیراهن ‌ها با زیر پوش نا مناسب
 • پوشیدن تیشرت تیم محبوب در تمام روز های هفته و در تمام موقعیت ‌ها.
 •  کنار هم قرار دادن چندین رنگ در یک استایل.
 •  استفاده از تیشرت زیر پیراهن مردانه
 •  استفاده کردن از عینک ‌های آفتابی ارزان قیمت
 •  استفاده کردن از کتانی ‌ها و کفش‌ های اسپرت هنگامی که استایلی رسمی دارید.
 • پوشیدن شلوار های خیلی کوتاه.
 •  پوشیدن تیشرت ها زمانی که شلوار پارچه ‌ای پوشیده ‌اید.
 •  گذاشتن تیشرت درون شلوار.
 • توجه کردن به مدل پیراهنی که روی تیشرت پوشیده ‌اید.

 در ادامه در مورد هر کدام از این اشتباهات مؤثر بر خوشتیپی مردان جوان توضیحاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. در ادامه مقاله همراه ما باشید.

شما زمانی که از کفش های کثیف استفاده می ‌کنید؛ اصلاً اهمیت ندارد که چقدر برای خرید شلوار جین مد روز خود هزینه کرده‌ اید.

 اولین دسته از اشتباهات رایج در استایل مردان جوان

استفاده از کفش های کثیف.

شما زمانی که از کفش های کثیف استفاده می ‌کنید؛ اصلاً اهمیت ندارد که چقدر برای خرید شلوار جین مد روز خود هزینه کرده‌ اید. و یا حتی مهم نیست که مدل مو های شما طبق آخرین مد سال باشد. زمانی که شما از کفش های کثیف استفاده می ‌کنید برای کسی اهمیت ندارد. که شما یک عطر گران قیمت به خود زده اید. و حتی تیشرتی که به تن دارید و یا پیراهنتان دیگر جذاب به نظر نمی‌ رسد.

پوشیدن کفش ‌های کثیف بد رنگ و پاره به راحتی می‌ تواند خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار دارد و به شدت به استایل های آن‌ها آسیب بزند. زیرا باعث می ‌شود تا استایل آن ‌ها آشفته و به هم ریخته به نظر بیاید.

 بهترین راهکاری که می‌ توان از این اشتباه جلوگیری کرد؛ این است که شما کفشی با کیفیت زیبا و مرغوب برای خود بخرید. اگر شما کفشی رسمی برای خود انتخاب کرده‌اید؛ باید دقت کنید که قابلیت واکس زدن داشته باشد. و اگر کفش کتانی برای استایل خود انتخاب کرده‌اید باید مدلی باشد که بتوان به راحتی آن را تمیز کرد.

 پوشیدن تی شرت هایی که یقه هفت عمیق دارند.

 تی شرت های یقه هفت از جمله آیتم ‌هایی در استایل هستند که می ‌توان آن ها را در کمد لباس هر مردی پیدا کرد. اما پوشیدن تی شرت هایی که یقه آنها خیلی باز است، به هیچ عنوان انتخاب خوبی به عنوان یک آیتم در استایل های جذاب محسوب نمی ‌شود. و می ‌تواند به راحتی خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار دهد.

 لباس ‌هایی که بر روی آن ‌ها مارک‌ های تجاری زیادی قرار دارد.

 اگر شما از تیشرت هایی استفاده می ‌کنید که بر روی آن‌ ها برند های تجاری زیادی قرار داده شده است؛ باید از شما بپرسیم که آیا شما بازاریاب یک برند خاص لباس مردانه هستید یا خیر؟ اگر جواب شما منفی باشد. سؤال دیگری که به ذهن می‌رسد. این است که پس چرا از این گونه تیشرت ها ،شلوار ها و یا بلوز هایی که دارای مارک ‌های تبلیغاتی زیادی هستند؛ در استایل خود استفاده می‌کنید؟

پوشیدن چنین لباس ‌هایی تنها باعث می ‌شود تا خوشتیپی استایل مردان جوان به شدت زیر سؤال برود. در نتیجه توصیه می ‌کنیم که از این گونه تیشرت ها و لباس ‌ها استفاده نکنید.

 پوشیدن و ست کردن شلوار تیشرت و کلاه چرمی با یکدیگر.

در استایل های مردانه تنها آیتم ‌هایی که می ‌توانند باعث خوشتیپی مردان جوان شود. استفاده از کت، کاپشن و کفش با جنس چرم است. چرم به عنوان یک جنس اعیانی و لوکس در لباس مردان محسوب می ‌شود. اما استفاده نا بجا از آن برای آیتم‌ های دیگر می ‌تواند تأثیر منفی بر روی استایل مردان بگذارد.

پیشنهاد ما به شما این است که هیچ وقت اقدام به خرید یک شلوار چرم یا کلاهی با همین جنس که می ‌تواند از پشت ویترین مغازه‌ ها بسیار جذاب و زیبا به نظر برسد، نکنید.

استفاده از جوراب هنگامی که صندل پوشیده‌ اید.

هیچ توضیحی نمی ‌توان در مورد بد بودن استفاده همزمان از جوراب و صندل ارائه کرد. اگر شما می ‌خواهید که جوراب بپوشید؛ حتماً استفاده از صندل را کنار بگذارید. و اگر تمایل دارید که از صندل برای بعضی از مواقع و شرایط استفاده کنید، بهتر است از پوشیدن جوراب صرف نظر کنید. پوشیدن صندل در تمام موقعیت‌ ها و مکان‌ ها.

 پوشیدن صندل در تمام موقعیت‌ ها و مکان‌ ها.

بهتر است که این موضوع را قبول کنید که پوشیدن و استفاده از صندل در برای مردان فقط مناسب فضا های ساحلی و یا کنار استخر است. یک مرد خوش تیپ و خوش پوش حتی در روز های گرم سال نیز برای راحتی خود در دانشگاه و محل کار از صندل استفاده نمی‌ کند.

دومین دسته از اشتباهات رایج در استایل مردان جوان

از جمله اشتباهی که تاثیرات مخرب و منفی بر روی خوشتیپی مردان جوان می‌گذارد؛ استفاده از شلوار ها و یا لباس ‌های نامناسب است. پوشیدن شلوار جین به رنگ آبی روشن می ‌تواند یکی از این اشتباهات متداول این دسته باشد. هیچگاه توصیه نمی ‌شود که مردان از اینگونه شلوار ها استفاده کنند.

زیرا این رنگ شلوار جین می ‌تواند شما را فردی ضعیف و ترسو نشان دهد. زمانی که شما قصد خرید لباس مردانه دارید. و بخصوص قصد خرید شلوار جین که به عنوان یکی از پر مصرف ‌ترین و پر کاربرد ترین آیتم‌ های استایل مردان به شمار می ‌رود؛ دارید. بهتر است در هنگام انتخاب رنگ‌ ها، بیشتر به دنبال رنگ‌ هایی مانند مشکی، آبی تیره، آبی و خاکستری باشید.

 استفاده از رنگ ‌هایی مانند قرمز، صورتی، زرد و بنفش برای شلوار.

برای کامل کردن توضیحاتی که در مورد انتخاب شلوار در قسمت قبل داده‌ ایم ؛ بهتر است که به این نکته توجه کنید، برای فردی که تمایل دارد جذاب و زیبا دیده شود، انتخاب رنگ شلوار بسیار حائز اهمیت است. رنگ هایی که از آن ها یاد شده است به عنوان رنگ‌ های جذاب برای استایل های مردانه در نظر گرفته نمی ‌شوند. زیرا می ‌تواند به راحتی به خوشتیپی مردان جوان آسیب برساند.رنگ هایی که از آن ها یاد شده است به عنوان رنگ‌ های جذاب برای استایل های مردانه در نظر گرفته نمی ‌شوند. زیرا می ‌تواند به راحتی به خوشتیپی مردان جوان آسیب برساند.

پوشیدن لباس هایی که مناسب سایز شما نیستند.

 بهتر است در هنگام خرید توجه داشته باشید که لباس ‌هایی را انتخاب می ‌کنید؛ باید مناسب سایز فعلی شما باشد. اهمیتی ندارد که مربی باشگاه شما چه قول هایی در مورد عضله سازی و یا کاهش یا افزایش سایز شما داده است. استفاده از لباس ‌های تنگ زمانی می ‌تواند باعث جذابیت و زیبایی استایل شما شود که خطوط عضله شما را نشان دهد. اما زمانی که شما عضله ‌ای ندارید؛ استفاده از این مدل لباس ها می ‌تواند به شدت به استایل شما آسیب بزند.

 استفاده از لباس ‌های خانگی برای بیرون از منزل.

 اگر شما از جمله مردانی که در مورد لباس پوشیدن و استایل خود حساس هستند؛ نیستید. و در این مورد وسواس به خرج نمی‌دهید. بهتر است به این نکته توجه کنید که تی شرت‌ها و یا بلوزهایی که در منزل به تن می‌کنید، به هیچ وجه مناسب  محیط کار نیستند. حتی اگر نو باشند. تفاوت قائل شدن بین لباس هایی که در منزل می‌پوشید و لباس ‌هایی که مناسب بیرون از منزل هستند؛ به عنوان یکی از اصول خوش استایلی در مردان شناخته می ‌شود.

 استفاده از جوراب ‌های سفید با کفش مشکی.

 انتخاب کردن جوراب ‌هایی که رنگ آن با رنگ کفش شما مطابقت داشته باشد؛ کار دشواری محسوب نمی‌ شود. هماهنگی جوراب و کفش به عنوان یک اصل ساده و پیش پا افتاده در خوش پوشی و تناسب لباس است. که توصیه می‌ کنیم حتماً آن را در استایل خود رعایت کنید. همچنین توصیه می ‌کنیم که از استفاده از جوراب سفید با کفش مشکی خودداری کنید. زیرا می ‌تواند به راحتی به استایل شما و کلاً به خوشتیپی مردان جوان آسیب بزند.

 پوشیدن تی شرت های ارزان قیمت و نامرغوب.

بهتر است کمی بیشتر برای خرید تی شرت هزینه کنید. زیرا تی شرت‌ هایی که در ظاهر ارزان قیمت و بی کیفیت باشند؛ می ‌توانند به راحتی به استایل شما آسیب بزنند. منظور ما از بیان کردن این موضوع این نیست که حتماً از تی شرت های مارک دار و فوق‌العاده در استایل خود استفاده کنید. و یا هزینه گزافی برای خرید تیشرت های برند و مارک بپردازید. تنها معتقدیم که استفاده از تیشرت هایی که جنس خوبی دارند؛ بسیار بهتر از پوشیدن تی شرت های ارزان قیمت و بی‌کیفیت هستند.بهتر است کمی بیشتر برای خرید تی شرت هزینه کنید. زیرا تی شرت‌ هایی که در ظاهر ارزان قیمت و بی کیفیت باشند؛ می ‌توانند به راحتی به استایل شما آسیب بزنند.

 منظم نبودن کراوات.

 اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارند در مجالس رسمی و یا موقعیت‌ هایی که نیاز است در آن استایلی رسمی برای خود به وجود بیاورید؛ از کراوات استفاده کنید. پیشنهاد می ‌کنیم کراواتی را انتخاب کنید که سایز و بلندی آن تا روی کمربند شما باشد. استفاده از کراوات ‌های بلند و یا کوتاه می ‌تواند به خوشتیپی مردان جوان آسیب بزند. و ظاهر آن ها را نامرتب و شلخته نشان دهد.

 پوشیدن شلوار جین‌ های بسیار بلند.

 بهتر است که در هنگام استفاده از شلوار جین توجه داشته باشید که قد آن نباید از قد کفش شما بلند تر باشد. و در هنگامی که راه می ‌روید نباید زیر کفش شما قرار بگیرد. زیرا این کار باعث می ‌شود که لبه‌ های آن سابیده شود. این موضوع به راحتی می ‌تواند باعث تاثیرات منفی در استایل شما باشد. در نتیجه بهتر است که در هنگام استفاده از این شلوار های محبوب و پر طرفدار به قد آن دقت کنید. و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با نوع کفش شما و قدتان باشد.

 پوشیدن شلوار جین ‌هایی که دارای جیب ‌های بزرگ و زیادی هستند.

 اگر شما به تیپ ‌های خوانندگان رپ مانند امینم علاقه دارید؛ بهتر است که هیچ شکی در انتخاب و پوشیدن این گونه شلوار ها نداشته باشید. زیرا می‌ تواند این نوع استایل ها را به زیبایی برایتان به وجود بیاورد. اما اگر برای یک روز معمولی می ‌خواهید برای محل کار و یا دانشگاه خود یک استایل اسپرت به وجود بیاورید؛ هیچ وقت استفاده از این نوع شلوار ها توصیه نمی‌ شود. زیرا می ‌تواند در این گونه مکان‌ ها شما را فردی شلخته، به هم ریخته و نا مرتب نشان دهد. و آسیب زیادی به خوشتیپی مردان جوان برساند.

 نا هماهنگی رنگ کفش و کمربند

 اگر شما برای موقعیت ‌های مختلف بیشتر تمایل دارید که از استایل های رسمی مردانه استفاده کنید؛ باید این نکته را به یاد داشته باشید که بهتر است رنگ کفش و رنگ کمربندی که از آن استفاده می ‌کنید با یکدیگر هماهنگ و ست باشد. استفاده از کمربندی که از چرم قهوه‌ ای ساخته شده است به همراه کفش مشکی یا برعکس آن، می ‌تواند آسیب جدی به خوشتیپی مردان جوان برساند. و ظاهر آن ها را نازیبا نشان دهد.استفاده از کمربندی که از چرم قهوه‌ ای ساخته شده است به همراه کفش مشکی یا برعکس آن، می ‌تواند آسیب جدی به خوشتیپی مردان جوان برساند. و ظاهر آن ها را نازیبا نشان دهد.

 پوشیدن شلوار های جین تزیین شده.

 هدف و منظور ما از شلوار های جین تزیین شده شلوار های زاپ دار نیست. بعضی از شلوار های جین مردانه که به وسیله اسپری ‌های رنگی پارچه، تزیین شده‌ اند. و یا به وسیله اکلیل‌ های براق طرح‌ هایی بر روی آن ایجاد شده است؛ به هیچ عنوان برای استفاده و کاربرد مردان جوان توصیه نمی ‌شوند. به عبارت دیگر پوشیدن و استفاده از این نوع شلوار ها در هر موقعیت و مکانی برای مردان ممنوع است .چون می ‌تواند به‌راحتی باعث اثرات منفی زیادی بر خوشتیپی مردان جوان شود.

 پوشیدن تی شرت هایی با تایپوگرافی ها و طرح‌ های عجیب و خنده دار

 منظور ما از طرح‌ های عجیب و خنده دار، طرح ‌های کارتونی و کاریکاتور هایی که بر روی بعضی از تیشرت ها دیده می ‌شود، نیست. حتی بعضی از تی شرت هایی که طرح و الگوی آن ها کارتونی و کاریکاتور است؛ می ‌تواند به شیک ‌تر و جذاب ‌تر شدن استایل شما کمک کند.

اما درست در طرف مقابل آن تی شرت هایی نیز وجود دارند که دارای طرح‌ های ترسناک و یا خنده داری هستند. چنین تی شرت ‌هایی به هیچ عنوان برای استایل شما توصیه نمی ‌شود. درست است که شما در هنگام استفاده از این گونه تیشرت ها توجه سایرین را به خود جلب می‌ کنید. اما مطمئن باشید که توجه آن ها مثبت و تحسین کننده نخواهد بود.

 

 استفاده از کاپشن‌ های خزدار و یا کت ‌های نامناسب.

خزها هیچ وقت به عنوان یک جنس مردانه محسوب نمی ‌شوند. و در هیچ زمان و تاریخی نیز اینگونه نبوده است. در نتیجه استفاده و پوشیدن کت یا کاپشن ‌های خزدار می ‌تواند اثرات مخرب و منفی بر روی استایل مردان داشته باشد.

 به تن کردن پیراهن ‌های گشاد یا تنگ.

استفاده و پوشیدن پیراهن در مردان اغلب برای به وجود آوردن یک استایل رسمی و نیمه رسمی است. در نتیجه مردانی که از پیراهن در استایل خود استفاده می ‌کنند؛ کمی صاف ‌تر می ‌نشینند. جدی ‌تر رفتار می‌ کنند. و احتمالاً در گفتار خود نیز رسمی ‌تر عمل می ‌کنند.

تمام این مواردی که گفته شد به این معنا نیست که شما برای راحت بودن در پیراهن ‌های مردانه بهتر است که مدل ‌های گشاد آن را برای خود انتخاب کنید. بهتر است پیراهن ‌های مردانه در اصطلاح فیت بدن شما باشند . یعنی کاملاً اندازه اندام شما باشند. تا بتوانند به خوبی در تن شما بنشیند.

در واقع انتخاب و پوشیدن پیراهن‌ های مردانه گشاد باعث می‌ شود ؛که شما شلخته و به هم ریخته به نظر برسید. همچنین زمانی که شما پیراهن ‌های مردانه تنگ را برای خود انتخاب می ‌کنید . احتمال دارد که همیشه نگران پاره شدن و یا در رفتن دکمه‌ های آن باشید. در نتیجه بهتر است برای افزایش خوشتیپی مردان جوان از پیراهن‌ های متناسب با بدن خود استفاده کنید.در واقع انتخاب و پوشیدن پیراهن‌ های مردانه گشاد باعث می‌ شود ؛که شما شلخته و به هم ریخته به نظر برسید. همچنین زمانی که شما پیراهن ‌های مردانه تنگ را برای خود انتخاب می ‌کنید . احتمال دارد که همیشه نگران پاره شدن و یا در رفتن دکمه‌ های آن باشید.

 استفاده از کلاه‌ های لبه دار کج.

از جمله اشتباهات دیگری که می‌تواند بر روی خوشتیپی مردان جوان اثر منفی و مخرب داشته باشد، استفاده از کلاه‌ های لبه دار کج است. زیرا شما با استفاده از این گونه کلاه‌ ها خود را یک پسر بچه غیر قابل اعتماد و نا بالغ نشان می ‌دهید. استفاده از کلاه‌ های لبه دار می‌ تواند در استایل‌ های اسپرت بسیار مؤثر باشد. و تأثیر بسیار مثبتی بر روی استایل شما بگذارد. اما اگر شما بخواهید لبه آن را کج بگذارید؛ این تأثیر مثبت می ‌تواند کاملاً برعکس شود. و باعث آسیب رساندن به استایل شما شود.

 استفاده بیش از حد زیورآلات و اکسسوری ها.

اگر شما گنگستر نیستید و یک آدم معمولی هستید که تنها می‌ خواهد خوشتیپ و خوش استایل به نظر برسد. بهتر است که در استفاده بیش از حد از زیورآلات و اکسسوری ها تجدید نظر کنید. برای اینکه یک استایل زیبا و جذاب و منحصر به فرد داشته باشید؛ توصیه می‌ کنیم که از یک یا دو قطعه تزیینی مانند انگشتر و دستبند در استایل خود استفاده کنید. همچنین اگر از انگشتر و دستبند و یا هر نوع اکسسوری دیگری در استایل خود استفاده می ‌کنید؛ باید توجه داشته باشید که این جواهرات و اکسسوری ها نباید زیاد بزرگ و چشمگیر باشند.

 شستشو و نظافت بیش از حد صورت.

 در این مورد بهتر است که مردان نیز به پوست صورت خود رسیدگی کنند. مرتب کردن ابرو ها، اصلاح کردن موی گوش و بینی، رسیدگی به پوست صورت و همچنین پاک کردن پوست از جوش هایی که بر روی آن ایجاد می ‌شود؛ برای همه مردان توصیه می ‌شود. اما بهتر است که در انجام این گونه کارها اصلاً زیاده روی نکنید.

زیرا زیاده‌ روی کردن در این جور مسائل باعث می‌شود که خانم‌ها زمانی که شما را می ‌بینند، تصور کنند که قصد دارید در زمینه زیبایی با آن ها رقابت کنید. همچنین بیش از حد عمل کردن در این گونه امور باعث می ‌شود تا مردانگی و جذابیت چهره شما کاهش پیدا کند.

 

 استفاده از پیراهن ‌ها با زیرپوش نامناسب

 پیشنهادی که در این زمینه می ‌توانیم به شما ارائه دهیم؛ این است که هنگامی که قصد دارید پیراهنی را به تن کنید. حتماً زیر آن زیرپوش بپوشید. استفاده کردن از زیر پوش ‌های مناسب در زیر پیراهنی که به تن کرده‌ اید؛ می ‌تواند موجب شود تا فرم لباس در بدن شما بسیار زیبا تر، جذاب ‌تر و مرتب ‌تر دیده شود. نکته‌ ای که هنگام استفاده از زیر پوش‌ ها باید به آن دقت کنید، این است که هیچگاه در زیر پیراهن خود از زیرپوش یقه گرد استفاده نکنید.

در حقیقت یقه ‌های زیرپوش نباید از زیر پیراهن مشخص باشند. در نتیجه توصیه می‌ کنیم که اگر تمایل دارید از زیرپوش زیر پیراهن خود استفاده کنید؛ حتماً از زیرپوش‌ هایی که دارای یقه هفت هستند بهره بگیرید.

پوشیدن تیشرت تیم محبوب در تمام روز های هفته و در تمام موقعیت ‌ها.

پوشیدن تیشرت تیم ورزشی محبوب شما فقط زمانی می‌تواند باعث جذابیت استایل شما شود؛ که تیم محبوبتان در آن روز مسابقه داشته باشد. و شما از استایلی که به وسیله تیشرت تیم ورزشی محبوب خود ایجاد کرده‌اید؛ درون ورزشگاه و برای تشویق تیمتان استفاده کنید. پوشیدن این گونه تیشرت ها در  دانشگاه  یا در محل کار ، می‌تواند به راحتی به خوشتیپی مردان جوان آسیب و صدمه بزند. و شما را فردی نشان دهد که به استایل و لباس پوشیدن خود بی اهمیت است.

 کنار هم قرار دادن چندین رنگ در یک استایل.

استایلی را تصور کنید که در آن از شلوار جین آبی رنگ ،تیشرت قرمز، کفش سفید و کلاه زرد استفاده شده است. آیا به نظر شما اینگونه استایل می ‌تواند به عنوان یک استایل زیبا و جذاب در نظر گرفته شود؟ مسلماً جواب شما نیز منفی است. در نتیجه بهتر است در زمان ایجاد یک استایل جدید و انتخاب لباس ‌ها و آیتم‌ های مختلف برای آن، حتی زمانی که قصد دارید که همراه دوستان خود به تفریح و گردش بروید. تنها از دو یا سه رنگ برای به وجود آوردن استایل خود استفاده کنید.

این نکته به این معنا نیست که استایل های شما و لباس ‌هایتان همیشه باید در یک طیف رنگی قرار داشته باشد. بلکه شما می ‌توانید با انتخاب رنگ‌ های جسورانه و متضاد یک پالت رنگی زیبا و جذاب برای استایل های مختلف خود به وجود بیاورید. اما فقط باید توجه داشته باشید که از دو یا نهایتاً سه رنگ برای آن استفاده کنید.جمله جذاب‌ ترین استایل هایی که مردان می ‌توانند از آن برای خوشتیپ به نظر رسیدن استفاده کنند؛ ست پیراهن و تیشرت همراه یکدیگر است. ست کردن این دو آیتم همیشه توانسته است که یک استایل بی نظیر و جذاب برای مردان به وجود بیاورد.

جمله جذاب‌ ترین استایل هایی که مردان می ‌توانند از آن برای خوشتیپ به نظر رسیدن استفاده کنند؛ ست پیراهن و تیشرت همراه یکدیگر است. ست کردن این دو آیتم همیشه توانسته است که یک استایل بی نظیر و جذاب برای مردان به وجود بیاورد. اما اشتباهی که در این زمینه می‌تواند خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار دهد؛ این است که هنگام استفاده از این نوع استایل اسپرت، تی شرت خود را درون شلوار قرار دهید.

زمانی که شما در این نوع استایل تی شرت خود را درون شلوارتان قرار می‌دهید؛ به جای اینکه اعتماد به نفستان کمک کند. و شما را به عنوان فردی خوش پوش و خوش استایل نشان دهد. موجب می ‌شود تا شما شبیه به پیر مرد های بی حوصله به نظر برسید. در نتیجه توصیه می‌ کنیم که هیچگاه این اشتباه را در استایل خود مرتکب نشوید.

 استفاده کردن از عینک‌ های آفتابی ارزان قیمت

زمانی که شما می ‌خواهید برای کامل کردن استایل خود از عینک ‌های آفتابی استفاده کنید؛ بهتر است که از انتخاب و استفاده از عینک ‌های آفتابی ارزان قیمت بپرهیزید. زیرا این گونه عینک ‌ها شما را به جای خوشتیپ و خوش استایل نشان دادن؛ به عنوان یک فرد بی اطلاعات نشان می‌ دهند. زیرا عینک‌ های آفتابی ارزان قیمت و بی‌کیفیت را می ‌توان از مدل ‌های با کیفیت و اصلی به راحتی تشخیص داد.

زمانی که شما از عینک های آفتابی ارزان و بی کیفیت استفاده می ‌کنید؛ در واقع به چشم های خود آسیب می ‌رسانید. بنابراین بهتر است اگر پول کافی برای تهیه یک عینک آفتابی با کیفیت و مرغوب در اختیار ندارید، از استفاده کردن از ان صرف نظر کنید.

 استفاده کردن از کتانی ‌ها و کفش ‌های اسپرت هنگامی که استایلی رسمی دارید.

بیشترین چیزی که می‌تواند خوشتیپی مردان جوان را تحت تأثیر قرار دهد؛ استفاده نابجا و نادرست کفش و کتانی به جای یکدیگر است. شما فردی را تصور کنید که همراه استایل رسمی شیک و موقر خود که از یک دست کت و شلوار فوق العاده کراوات و… تشکیل شده است؛ یک جفت کتانی استفاده کرده باشد. آیا در این صورت می ‌توان این فرد را باز هم خوش استایل و خوش پوش در نظر گرفت. استفاده از کتانی می ‌تواند بسیار جذاب باشد. اما در صورتی که با استایل مناسب خود مورد استفاده قرار بگیرد.

 

پوشیدن شلوار های خیلی کوتاه.

شاید شما نیز مانند سایر افراد که در مورد شلوار ها اطلاعات کافی ندارند؛ در هنگام انتخاب و خرید شلوار مناسب خود، با مشکلات و  دردسر هایی مواجه شوید. اما در این جای مقاله می ‌خواهیم به شما یک روش ساده برای انتخاب سایز قد مناسب شلوار را معرفی کنیم؛ زمانی که شما با شلواری که به تن دارید راه می ‌روید؛ اگر جورابی که پوشیده ‌اید مشخص باشد، این شلوار برای شما مناسب نیست. و به عنوان یک شلوار کوتاه به شمار می‌ رود. و در نتیجه بهتر است که یک شلوار بلندتر برای استایل خود انتخاب کنید.

 پوشیدن تیشرت ها زمانی که شلوار پارچه‌ای پوشیده‌اید.

 از جمله اصولی که می‌ تواند بر خوشتیپی مردان جوان اثر بسیاری بگذارد؛ نحوه پوشیدن تیشرت در استایل های مختلف است. به بیان دیگر شما زمانی که در استایل خود از شلوار پارچه ای استفاده می ‌کنید؛ نباید به هیچ عنوان تیشرت بپوشید. زیرا تیشرت ها برای استایل های اسپرت و روزمره بیشتر مناسب هستند. و می ‌توانند اینگونه استایل ها را زیبا و جذاب نشان دهند. اما شلوار پارچه‌ ای که به عنوان یک آیتم در استایل رسمی در نظر گرفته می ‌شود؛ نمی ‌تواند ست خوبی برای تیشرت باشد.

 گذاشتن تیشرت درون شلوار.

 بهتر است این نکته را همیشه در استایل‌ های خود مورد توجه قرار دهید؛ که هیچ زمانی نباید تیشرت ها با هر اندازه و سایزی که هستند را درون شلوار خود قرار دهید. اگر شما زمانی که تیشرت پوشیده اید.و حس می‌ کنید که باید آن را درون شلوار خود بگذارید، به دلیل اینکه بلند است؛ مطمئن باشید که سایز قد تی شرتی که انتخاب کرده ‌اید اشتباه است. و بهتر است که تیشرت خود را عوض کنید. نه اینکه آن را درون شلوار خود قرار دهید. این موضوع می ‌تواند به راحتی بر خوشتیپی مردان جوان اثر منفی بگذارد.توجه کردن به مدل پیراهنی که روی تیشرت پوشیده‌اید.

توجه کردن به مدل پیراهنی که روی تیشرت پوشیده‌اید.

 اگر شما نیز مایل هستید تا استایلی برای خود به وجود بیاورید که در آن، روی تیشرت خود از پیراهن‌ های مردانه استفاده کنید. بهتر است که به طرح و مدل تیشرت و پیراهن خود بسیار دقت کنید. به عنوان مثال شما می ‌توانید به راحتی روی یک تیشرت که طرح ساده ‌ای دارد؛ پیراهن جین بپوشید. اما در هنگام انتخاب پیراهن مردانه خود بهتر است که به رنگ تیشرت و پیراهنتان دقت کنید؛ که هماهنگی و همنشینی خوبی در کنار یکدیگر به وجود بیاورند.

همچنین شما می ‌توانید برای متفاوت به نظر رسیدن به جای پیراهن جین از پیراهن ‌های چهار خانه استفاده کنید. این نوع استایل می ‌تواند به عنوان یک استایل کلاسیک که به وسیله تیشرت و پیراهن مردانه به وجود می ‌آید؛ شناخته شود.

 اگر شما از تی شرت های طرح دار مانند طرح راه راه در استایل خود استفاده می ‌کنید؛ بهتر است که برای ترکیب آن با یک پیراهن مردانه از پیراهنی که بدون طرح است استفاده کنید. زیرا استفاده از پیراهن ‌های طرح دار به همراه تیشرت های طرح دار، باعث شلوغ و پیچیده نشان دادن استایل شما می ‌شود.این اشتباه نیز به راحتی می ‌تواند بر خوشتیپی مردان جوان اثر منفی و مخرب داشته باشد.

 نکته پایانی در مورد خوشتیپی مردان جوان

 همانطور که در این مقاله مطالعه کردید مرغوب بودن و با کیفیت بودن لباس ها در استایل می ‌تواند بر روی خوش تیپی و خوش پوشی افراد تأثیر بسیاری داشته باشد. اما موضوعی که می ‌تواند از کیفیت لباس نیز تأثیر گذار تر باشد؛ درست ست کردن و درست لباس پوشیدن است. اگر شما نیز تمایل دارید که به عنوان فردی خوش پوش و خوش استایل در بین اطرافیان خود شناخته شوید؛ بهتر است که به جای گران پوشیدن درست پوشیدن را بیاموزید.

 

 ممنون که در این مقاله همراه مجله اینترنتی مکس ‌بکس بودید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. همچنین موارد و نکاتی که در این مقاله از آن یاد شده است برایتان کاربردی و مفید واقع شود. شما می ‌توانید در صورت تمایل برای مطالعه مقالات مرتبط بیشتر در زمینه مد و لباس و استایل و سبک پوشیدن به لینک‌ هایی که در زیر قرار داده شده ‌اند مراجعه فرمایید:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0