آیا شیک بودن به هیکل یا نوع لباس پوشیدن بستگی دارد؟

آیا شیک بودن به هیکل یا نوع لباس پوشیدن بستگی دارد؟

ما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که شیک بودن در واقع هیچ ربطی به نوع لباس پوشیدن و هیکل شما ندارد. .

در صورتی که از علاقه‌مندان به دنیای مد و فشن باشید، خواهید دید که یک نوع لباس خاص در تن مدل‌های مختلف به نحوی دیگر دیده می‌شود؛ در تن یک مدل معمولی، ساده و در دیگری بسیار شیک و جذاب دیده می‌شود. اما علت این امر چیست؟ به عنوان مثالی دیگر شاید این اتفاق برای شما هم افتاده باشد که یک پست از تیپ و استایل جدید و لباس‌های جدیدتان در اینستاگرام خود بگذارید و توقع بازدید لایک و واکنش بسیاری را داشته باشید، اما این اتفاق نیفتد. حتی ممکن است از نظر خودتان این بهترین تیپی باشد که داشته‌اید، اما دیگران با این فکر و ایده شما موافق نباشند. این موضوع باعث خواهد شد تا شما به استایل و استعداد خود شک کنید و فکر کنید که از نظر دیگران خوش تیپ و خوش پوش نمی باشید، اما نگران نباشید.

با مد پیش رفتن

به طور کلی می‌توان گفت که مطابق با مد پیش رفتن تنها به دیدگاه و فکر شما بستگی دارد و هیچ وابستگی به شمایل شما، مقدار لباس‌های موجود در کمدتان و برندی که به تن می کنید نخواهد داشت. سایت Theoutfit.com، یکی از سایت‌هایی است که کاربران آن ایده‌های جدید و جالب خود را از نوع لباس پوشیدن به اشتراک می‌گذارند.

حال یکی از کاربران این سایت بیان می‌کند که: من هم زمانی این وضعیت را تجربه کرده بودم. ابتدا کمی به عقب برگشتم و به عکس های پست شدهٔ خودم در شبکه های اجتماعی نگاه کردم و در آن زمان فکر مردم راجع به من برایم خیلی مهم بود. به عنوان مثال در دلشان می گویند «اگر من بودم این لباس را طور دیگری ست می کردم» و حرف های از این قبیل می‌گفتند. اما این حقیقت که فقط من این لباس را می پوشم و این گونه که خودم می خواهم آن را می پوشم اعتماد به نفس خاصی به من می داد که حتی حالا نیز حاضرم آن ها را به اشتراک بگذارم. چرا که فکر می کنم در آن‌ها خیلی خوب بنظر می رسم.

با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که در حقیقت مسئله اصلی این است که شما جرئت اشتراک‌گذاری زاویه دید تان را بدون توجه به تفکرات دیگران و تعداد لایک‌های آنها داشته باشید. در واقع به این موضوع فکر کنید که زمان ارزشمند شما نباید صرف این موضوع شود که کدام عکس لایک بیشتری خواهد گرفت.به طور کلی می‌توان گفت که مطابق با مد پیش رفتن تنها به دیدگاه و فکر شما بستگی دارد و هیچ وابستگی به شمایل شما، مقدار لباس‌های موجود در کمدتان و برندی که به تن می کنید نخواهد داشت.

حتی می توان گفت بیشتر از اینکه تعداد لایک های شما با هشتگ‌های عجیب و غریبی که می گذارید، رابطه مستقیم داشته باشند، با اعتماد به نفس شما است که افزایش می یابند. در حقیقت بیشتر از آنکه زمان خود را صرف جلب توجه کنید بهتر است تا سعی کنید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. بنابراین پیش از پست کردن هر عکس در رابطه با آن پیش داوری نکنید و سعی کنید تا آن‌ها را همراه با اعتماد به نفس برای فالورهایتان قرار دهید. در واقع اغلب افراد برای همین عکس های با اعتماد به نفس شماست، که شما را فالو می‌کنند.در حقیقت بیشتر از آنکه زمان خود را صرف جلب توجه کنید بهتر است تا سعی کنید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

اعتماد به نفس مهم‌ترین عامل در جذب مخاطب و شیک بودن :

در نهایت بهتر است بدانید که همان طور که هیچ وقت نباید اندام و هیکل فردی دیگر را با خودتان مقایسه کنید، توانایی در مد و یا فشن را هم در خود با دیگران مقایسه نکنید. در صورتی که ست کردن لباس ها با یکدیگر را دوست دارید، پس سعی کنید از این قضیه و روند ست کردن ها لذت ببرید و سعی نکنید با این کار توجه دیگران را جلب کنید که شما را برای استعدادتان تشویق کنند. در واقع منحصر به فرد بودن زودگذر است.

خاصیت این خاص بودن این مورد است که تمام آن هایی که شما را تشویق می کنند، به مانند هزاران اکانت دیگر در آخر روز همهٔ اکانت ها را به یک اندازه خوب می بینند و همین مورد نتیجهٔ کلی تلاش‌های شما را، جلب توجه دیگران نشان خواهد داد. در آخر بهتر است فراموش نکنید که اعتماد به نفس مهم‌ترین عامل در جذب مخاطب و شیک بودن دارد.

 

از اینکه تا انتهای این مقاله از مجله ی فروشگاهی مکس بکس همراه ما بوده اید، کمال تشکر را داریم. در زیر چند لینک مرتبط با راهنمای خرید اینترنتی لباس زنانه و مردانه قرار داده ایم، در صورت تمایل میتوانید آن هارا مطالعه کنید:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0