آیا باید مارک روی آستین کت را جدا کرد؟

آیا باید مارک روی آستین کت را جدا کرد؟

مطمئنا به خوبی می‌دانید که کت و شلوار، یکی از لباس‌هایی است که اغلب در مجالس رسمی و محیط‌های رسمی به کار می‌رود و یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین لباس هایی است که هر مردی، باید چند دست از آن در کمد خود داشته باشد. همان طور که اشاره شد، کت و شلوار برای بسیاری از موقعیت های اجتماعی اعم از مهمانی‌ها، محل کار، مصاحبه های شغلی و … لازم است. حتی شاید بتوان گفت جزئی از نیازهای اساسی است. اما نکته ای که شاید زیاد به چشم شما نیز خورده باشد عدم جدا کردن مارک روی آستین کت و شلوار است. برخی عقیده دارند که مارک روی آستین کت باید جدا شود و نمای خوبی ندارد. در حالی که عده‌ای نیز مخالف این موضوع می‌باشند. با ما در این مقاله همراه باشید. ما به شما خواهیم گفت که با این مارک چه کنید.انواع کت و شلوار

امروزه انواع مختلفی از کت و شلوارهای مردانه در بازار موجود می‌باشند، از کت‌های مجلسی گرفته تا کت‌های زمستانه و غیره. آقایان نیز می‌توانند با توجه به نوع کاربرد آن‌ها و اندام و سلیقه های مختلف خود، کت و شلوارهای مختلف را در رنگ، شکل و حالتی که مورد علاقه‌شان است، انتخاب و خریداری نمایند.

همان طور که گفته شد، کت و شلوارها انواع مختلفی دارند و توسط برندهای مختلفی تولید می‌شوند و البته که با قیمت‌های مختلف در فروشگاه های مختلف از بالای شهر گرفته تا پایین شهر به فروش خواهند رسید.

بسیاری از مردم عقیده دارند که بسیاری از لباس‌ها، مانند انواع مختلفی از تی شرت و پیراهن، اغلب برند تولید کننده لباس بر روی سینه لباس و یا در کنار جیب آن به شکلی گلدوزی شده و اعتبار آن لباس را به نوعی مشخص کرده و نشان می‌دهد. اما در کت و شلوار چنین مشخصه ای برای نمایش ارزش و قیمت آن وجود ندارد. پس لازم نیست تا برای آن قیمت بالایی را پرداخت کنیم. به همین دلیل به جای یک مدل کت و شلوار گران، یک مدل معمولی تر و با قیمت پایینی از آن را خریداری می‌کنیم و در ازای پول کمتر، حداقل همان امکانات را دریافت خواهیم کرد.ارزش برندی مارک

ارزش برندی مارک روی آستین کت

اما در این بین نیز افراد دیگری نیز هستند که باور دارند برند پارچه ای (مارک روی آستین کت) که روی آستین کت دوخته شده است، در واقع بهترین نشان برای نمایش ارزش برندی و قیمت کت و شلوارشان خواهد بود. و می‌توان از آن به عنوان نشان دهنده‌ی میزان پولی که مصرف کرده‌ایم، استفاده کرد.

شما چه فکری می‌کنید؟ آیا این کار درست و صحیح است؟ و آیا می‌توان گفت که ارزش کت و شلوار به یک قطعه مارکی است که بر روی لباس دوخته شده است؟

 

نمونه ای در مورد مارک روی آستین کت

در این بین این نمونه واقعی به ذهن خطور خواهد کرد که مطمئنا بسیاری از مشاهیر، سلبریتی‌ها و روسای جمهور در کشورهای مختلف که همیشه از برندهای معروف و گران قیمت خرید می‌کنند، دیگر نباید مارک روی آستین کت خود را جدا کنند. تا از این طریق بتوانند میزان توانمندی مالی خود در خرید از برندی خاص را به نمایش بگذارند.

نکته‌ی بسیار مهم و کلیدی در زمان استفاده از کت و شلوار

حتما در اولین فرصت ممکن، مارک روی آستین کت خود را جدا نمایید.

در زمان خرید کت و شلوار دقت داشته باشید که یک مارک کوچک بر روی یکی از آستین‌ها قرار دارد. البته معمولا نیز بر روی آستین سمت چپ دوخته شده است. این مارک دقیقا مشابه مارک هایی است که از شلوار جین نو، پیراهن و یا تی شرتی است که شما خریداری نموده اید و در واقع نشانگر نو بودن آن لباس می‌باشد. به همین دلیل، همواره پس از خرید کت و شلوار به کمک یک سوزن و یا بشکاف، اقدام به جدا کردن این مارک روی آستین کت خود نمایید.

 

ممنون که در این مقاله همراه مجله اینترنتی مکس بکس بودید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. همچنین موارد و نکاتی که در این مقاله از آنها یاد شده است برایتان در زمان خرید لباس های مردانه کاربردی و مفید واقع شود. شما می‌توانید در صورت تمایل برای مطالعه مقالات مرتبط بیشتر در زمینه مد، لباس، استایل و سبک پوشیدن به لینک‌هایی که در زیر قرار داده شده است مراجعه فرمایید:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0