آموزش آرایش هالووین مدل عنکبوتی

آموزش آرایش هالووین مدل عنکبوتی

امروز می خواهیم به مناسبت هالوین، یک آموزش آرایش هالووین ساده و جذاب را برای شما عزیزان آماده کنیم. همیشه نزدیک هالووین به دنبال آموزش آرایش هالووین یا گریم های عجیب و غریب هستیم که اکثرا یا خیلی سخت هستند یا با لوازم آرایشی که در خانه داریم نمی توانیم به آن چهره ای که مد نظرمان هست برسیم. امروز می خواهیم یک آرایش ساده برای کسانی که وقت زیادی برای حاضر شدن ندارند را آموزش دهیم. بعد از مطالعه مقاله آموزش آرایش هالووین امروز که مدل چهره عنکبوتی است شما می توانید در کمتر از ۱۰ دقیقه یک چهره هالووینی جذاب داشته باشید.

آموزش آرایش هالووین ( آرایش عنکبوتی )

برای آموزش آرایش هالویین که امروز برای شما عزیزان قرار میدهیم نیاز میباشد ابتدا این ۱۰ قدم اساسی را که پایه آرایش عنکبوتی است مرحله به مرحله انجام دهید. سپس مراحل اصلی آرایش هالووین مدل عنکبوتی را مطابق عکس هایی درج شده انجام دهید.

 1. ابتدا صورت خود را مرطوب کرده واز یک کرم پودر مناسب با پوشش دهی بالا برای کل صورتتان استفاده کنید و آن را با استفاده از یک براش یا اسفنج به خوبی پخش کنید.
 2. از یک کانسیلر رنگ روشن برای زیر چشمتان استفاده کنید و آن را به شکل مثلثی زیر چشم کشیده و با یک اسفنج آن را محو کنید همچنین از همان کانسیلر بر روی پیشانی، بینی و چانه بزنید و دوباره با اسفنج آن را پخش کنید.
 3. از یک پنکک یا پودر فیکس برای ثابت کردن کرم پودر و کانسیلراستفاده کنید.
 4. با یک پودر یا کرم کانتور قسمت های گونه و بالای پیشانی را کانتور کنید، می توانید از برنزر هم استفاده کنید.
 5. از یک رژ گونه صورتی برای رنگ بخشیدن به گونه ها استفاده کنید.
 6. برای این آرایش می خواهیم چشمان اسموکی داشته باشیم بنابراین بهتر است از یک پرایمر برای بیس سایه استفاده کنید تا سایه به خوبی روی پلکتان بشیند و دیر پاک شود.
 7. با یک رنگ سایه قهوه ای ملایم روی استخوان بالای پلک چشم کشیده و با براش سایه آن را به خوبی محو کنید، سپس با یک سایه قهوه ای تیره تر گوشه های چشمتان را تیره کنید.
 8. از یک سایه مشکی برای تیره تر کردن گوشه های چشم استفاده کنید و آن را به سمت گوشه داخلی چشم پیش ببرید تا کل پلک تیره شود و آن را با یک براش به خوبی محو می کنیم تا هیچ خطی باقی نماند.
 9. با یک براش کوچک تر از سایه قهوه ای و مشکی به صورت ترکیبی برای زیر چشم نیز استفاده کنید، سپس داخل چشمتان را با یک مداد مشکی تیره کنید (پلک بالا و پایین)
 10. با یک خط چشم مشکی مایع، پشت پلکتان خطی نازک و به سمت بالا بکشید (خط چشم گربه ای) و در مرحله آخر آماده سازی بیس صورت برای گریم از یک ریمل برای حجم دهی به مژه هایتان استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: ده برند آرایشی که هر خانمی باید بشناسد

آموزش آرایش هالووین

حال که آرایش صورتتان برای گریم چهره عنکبوتی هالووین آماده شد می رویم سراغ مراحل اصلی.

مراحل اصلی آموزش آرایش هالووین مدل عنکبوتی :

ابتدا یک خط از وسط چشم به سمت پایین یعنی گونه و یک خط ازوسط پلک بالای چشم به سمت بالا یعنی پیشانی بکشید. سپس یک خط صاف نیز دنباله گوشه خارجی چشم بکشید.

جهره عنکبوتی برای هالووین - مرحله یک

سپس خطوط دیگری به وسط هرکدام اضافه کنید انگارکه می خواهید یک ستاره بکشید؛ همچنین دو خط دیگر به قسمت داخلی چشم اضافه کنید.( بالا وپایین چشم)

جهره عنکبوتی برای هالووین- دو

 با یک براش کوچک نازک و با استفاده از خط چشم ژله ای بین خطوط را با خط های منحنی پر کنید.

جهره عنکبوتی برای هالووین- سه

 با استفاده از یک خط لب قرمز تیره یا زرشکی دور تا دور لب خود را بکشید و روی آن یک رژ لب قرمز تیره یا زرشکی بزنید.

جهره عنکبوتی برای هالووین- چهار

 توسط همان خط چشم ژله ای گوشه های لب را سیاه کنید که این برای هالووین عالی است سپس با یک براش کوچک آن را کمی محوتر کنید.

آموزش آرایش هالووین

امیدواریم از آموزش آرایش هالووین مدل عنکبوتی خوشتان آمده باشد و از آن استفاده کنید.

اگر تجربه استفاده از این آرایش را داشته اید یا به نظرتان جذاب آمد لطفا نظرات خود را برای ما و کاربران مجله موتن رو به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط:

نظر دهید

پاسخ دهید

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0